Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spitalul Cantacuzino


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va multumesc pentru recomandari dar am fost la alta doctorita,la Corina Grigoriu de la Municipal(mi-a fost recomandata tot de "o colega de suferinta" de pe site),pana acum mi sa parut o doctorita tare de treaba si sper sa raman cu aceeasi impresie si dupa. [gravi]catutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nascut si eu la Cantacuzino anul trecut si am fost foarte multumita de conditiile de acolo.Despre doctorul meu vad ca nu scrie nimeni:dr.Irimia Vasile.Chiar nu a mai auzit nimeni de el?

Cat priveste asistentele, cele de la mame sunt ok dar cele de la copii sunt niste mari scarbe chiar daca le dai bani. De la neonatologie o recomand cu toata increderea pe dr. Mirela Ciurea care se ocupa si acum de Eduard.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"-Michael Levine

 

CORNELIA_LAURA mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ai raspuns azi o data dar nu a aparut mesajul!Asa ca poate acum va aparea de 2 ori![:)]Va multumesc pentru recomandari,dar acum merg la doctorita Corina Grigoriu (recomandata tot de cineva de pe site),pana acum i-mi place de ea si sper ca si dupa nastere sa am aceeasi parere. [gravi]catutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...