Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Aug-Sept 2003 (56)


Recommended Posts

Anka, felicitari, la cat mai multi kilometri !!!!!!

 

Cristina, imi pare rau sa aud asemenea vesti. Nu mai am cuvinte.

 

Iuliana, tinem pumnii stransi pentru azi. O sa ma gandesc la tine la ora 23 (ora Romaniei).

 

Mihaela, hehe, tare draguta poza cu madrele tale!! Si mi-a placut f. mult tunsoare lui Silvi, tare haioasa!![:)Am dat si o tura prin album, si am vazut o poza in care au amandoua plovere la fel..ce mi-a placut...[:)][:)] tu le-ai lucrat?

 

Pupici multi!!

 

 

 

 

Tigresa si tigrisorul Horia

http://horia.photoart.ro

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anka, sunt invidioasa, mai!!!!:))))))) Ai scapat, iar eu... Doamne, cat mai am de citit! Si de-abia maine imi bag dosaru', ca nu am avut timp nici sa respir... Felicitari si cat mai multe ore de sofat! Eu am de gand sa dorm in masina, dupa si, mai ales, daca da Domnu' sa iau permisul asta odata!

Poti sa-mi dai si mie mai multe detalii despre gradinitele pe la care ai umblat, ca vreau sa o dau din primavara pe pitica mea la "socializare" si as vrea sa incep sa ma interesez de-acum ce si cum...

Cristina, imi pare rau pentru amica ta... Sper, totusi, ca pana la urma, totul sa se termine cu bine, sper! Si nu iti mai face atata sange rau, nu face bine la bebelusa din burtica! Doctorul nu ti-a recomandat ceva, ce sa iei pentru starile alea de lesin? Si itit spun un secret (cica ti-l spun numaå tie, da' sa-l auda toata lumea!): m-am hotarat sa-ti calc pe urme. Inca nimic, dar perseveram!

Dana_ene, tinem pumnii sa treci cu bine peste perioada asta grea de la munca!

Iuliana, sunt alaturi de tine azi, tin pumnii stransi, stransi! Doamne, ce emotii am si eu...

Noi cred ca ramanem codasi-codasi la olita, ca nici macar nu vrem sa o privim, daramite sa ne asezam pe ea! Nu stiu ce sa fac in privinta asta, sunt cam disperta si nici bona nu ma ajuta, ca nu o pune... Poate un sfat de la voi ar fi bine venit, cum sa o fac sa o accepte?

In rest, avem un vocabular destul de bogat, numai ca acum nu am timp sa va scriu detaliat, ca am dead line la job!

Va pup,

georgiana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nici de data asta nu reusesc sa postez imi [bang][bang]

Nu stiu ce are, am pierdut mesajul de 3 ori.

 

Anka, felicitari, pai tre sa..[alcool]

Elena_teodora, succes la invatat! Mai, da cate soferite avem!

 

Cristina, imi pare rau de prietena ta. Poate se intampla o minune si se face bine. Iar tu nu mai plange ca se supara bebe din burtica.Cu lesinurile eu zic sa nu fie o anemie, ia vezi tu...

Succes la echo!

 

Am vazut pozici cu Silvia, Raduc, Andrei si Stefan. Scumpici foc.[pup]

 

Danat, multa sanatate pentru sotia tatalui si soacra!

 

Iuliana, asteptam cu nerabdare vesti si intre timp...[majoreta][majoreta]

 

Dana_ene tinem pumnii sa vina repede concediul! [:D]

 

Eu astept si eu echo de saptamana asta sa vedem ce mai zice. Eu inca sper la un baiat si o fetita. Cine stie?

Peste o luna o aduc pe Alex in Bucuresti, ce ziceti punem de-o intalneala?

 

Pupici

Flori si [fetita]Alexandra si 2 bebeloi pe drum (21+)

http://community.webshots.com/user/alexuta2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia da...e cu o personalitate de invidiat! De fapt e putin rasfatata familiei, asa ca...

Eu inca n-am gasit un camin care sa faca grupa pitica, au incercat cam toate acum 2-3 ani si s-au [bang] ca e greu cu piticeii de 2-3 ani, asa ca au renuntat. Probabil voi ajunge la unica cresa din oras, numai ca e cam departe...oricum caminele din zona le-am cercetat asa ca tot departe de casa o voi duce.

 

cristina, ce sa mai spun....nu mai stiu...decat sa repet ce spun fetele: stiu ca e foarte greu sa te detasezi, cand pui suflet intr-o actiune si te apropii de o persoana e greu sa stai deoparte...dar chestia ca nu e bine pentru bb e adevarata. Probabil ca nu vei putea urma sfatul nostru, dar macar sa stii ca suntem cu gandul alaturi de tine si de fetita cu mamica bolnava.

 

tigresa, mersi! Puloverele nu sunt facute de mine ci de matusa mea, ea e talentata la asa ceva...mai faceam si eu in tinerete [:D] dar acum nu mai am timp din pacate. Am zile cand abia apuc sa mai citesc cate ceva pe forum...nu stiu ce voi face dupa ce ma intorc la serviciu, eu n-am internet acolo.

 

dana-ene si la mine AMR 4 saptamani...parca le numar pe degete...dar pana atunci mai am si 2 zile la BUC.[bicla]

 

iuliana, tinem pumnii!!! Asteptam vestea cea mare! [bibe]

 

Fetele din BUC. Daca stiti pe cineva din cunostintele voastre care are o garsoniera/apartament de inchiriat pentru 2 nopti in zona Intercontinental/Unirii/Universitatii, adica sa fie aproape de AMBASADE, la un pret sub 50 euro/noapte, va rog sa-mi spuneti.

 

Va pup pe toate si pe copilasi [pup].

 

Mihaela si [zana]feteleid="red"> [copil]

 

 

Tudorel are nevoie de mama lui!id="green">

Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul! id="green">

 

bebelusi august-septembrie 2003

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, inca n-am nascut:))...e de abia ora 7 dimineata la mine, deci mai am citeva ore. Deja ma apuca plinsul ca am o sete si nu am voie sa beau nimic. Ma mai apuca plinsul ca stiu ca o sa imi fie dor de Emma, chit ca o sa vina la spital de vreo 2 ori pe zi, insa ieri, de ex, eram sus si am lasat-o cu ta-su jos vreo juma de ora si a inceput sa tipe dupa mine la un timp. Cum voi rezista eu pisihic:) daca o sa plinga dupa mine la spital???? In ultimele 2 nopti am lasat-o sa doarma directi cu noi in pat de la inceput ca sa ne odihnim si noi omeneste. Nu sint obosita deloc, chiar am dormit destul de bine zilele astea...acum sa vedem cum va fi in zilele ce vor urma:).

 

Anka, felicitari pentru carnet!!!

 

Gata, va pup si ne vedem "dupa". Chiar imi spunea fosta ieri (ca m-a sunat sa imi ureze bafta)...curaj gaina ca te tai:))!!! O sa scrie Alex un mesaj cind o sa ajunga de la spital si, probabil, dupa ce va adormi Emma[:D].

 

poze 1,poze 2,poze 3,poze 4

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IULIANA, curaj gaina ca te tai [:D]. Io am vrut sa iti urez, da` am zis sa nu te superi.[;)]

Lasa ca o sa fie totul ok iar eu abia astept sa vad maine dimineatza vestea cea buna.

 

FLORI, nu ai chiar burta de 8 luni, da de vreo 6-7 tot e [:D]. Frumoase pozele, mi-au placut!

 

ANKA, felicitari si asteptam [berica] ca altfel iei amenda [:D]. Ai grija ca-s multi nebuni cu carnet pe soselele noastre.

 

ma car acasa la cupilu chelios,

ne "auzim" maine

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela_s eu stiu de-o firma Unid se numeste (cred ca au si site, incearca la www.unid.ro) care inchiriaza in sistem hotelier garsoniere si apartamente f misto amenajate (sunt pozele si pe site din cate mi-amintesc) si stiu ca erau sub pretul zis de tine. Poate nu ar strica sa incerci, stiu ca sunt centrale. Poate dai si la noi de veste cand vii in Bucuresti!

 

Iuliana ma gandesc la tine si-l rog pe Dumnezeu sa va aiba in grija! Sa auzim numai de bine!

 

Uof... si sa va zic si partea neagra a lucrurilor[V]: sotia lui tata s-a stins ieri seara dupa cateva zile de chinuri grele, iar ieri am aflat de la spit Coltzea ca starea soacrei mele e mai rea decat ne-am fi asteptat, in sensul ca boala e mai veche (de cca 2 ani) si a cuprins mare parte din gat. Ea e hotarita sa nu faca operatie (care ar fi mutilanta, caci presupune alimentarea si respiratia prin furtune). Va incepe sa faca raze la Institutul Oncologic. Am doar rugamintea ca, daca stiti sau ati auzit de vreun tratament eficient naturist, sau de alt fel, care sa-i dea ceva mai multe sanse de prelungire a vietii, sa-mi spuneti si mie.

 

Va pup si va doresc numai bine!

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...