Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (69)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[s][s] TUTUROR Bid="red">Bid="blue">-ILOR !!!

 

Roxanaz - ce de plimbari pe malu` marii [cool] Si ce oki are Patrick [pup]

 

De la noi: Giulia mananca felu`II doar daca e galbenus - de 3x pe saptamana cu cartofi [xx(] sau mazare sub orice combinatie, ma dispera. Poate pati ceva de la atata mazare ???

 

Mai vrem pozeee !!! [bis]

 

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

Roxi, bine ai revenit! Vazut pozici cu grasunicu' de Patrick....l-am scuipat de deochi...

 

Ina, ce le doarme Raducu in scaunel...hehe e mortal..

 

Olivia adica pana la 4 ani [:0]...Ca si a mea se trezeste noapte.Se pune in fund si incepe sa planga...si nu mai adoarme decat cu mine in pat...of,of.

 

SimonaR

quote:Azi i-a facut ta-su piure de legume si i-a placut...si tot ta-su i la dat...ca eu eram la cumparaturi....asa viata mai zic si eu!!
id="quote">id="quote">

 

eu as rectifica.....asa tata mai zic si eu!! [bis]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarutmana doamnelor dragi,eu sunt Serban cel cu brinza de casa daca va mai amintiti.

Dati-mi voie sa-i felicit pe copilasii dumneavoastra,sa le fie copilaria plina de zimbete si pozne iar dumneavoastra o tinerete vesnica si plina de bucurii.

Mama imi spunea odata:copilul este ca si un pom,il sadesti il ingrijesti,il cureti il feresti de frigul iernii si de arsita verii iar el va creste mare si falnic,semet pina la cer.Eu nu sunt un copac,sunt un copil si cred ca copii au cel mai mult nevoie de dragoste.Iar dragostea e cel mai pretios sentiment din lume,mai ales dragostea parintilor.

Cu mult respect si admiratie,Serban

 

Ema si Ricardo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , salutare ...

mi-a taaare dor de voi !

LA MULTI ANI pentru toti copii azi de ziua lor !!!!

ne-am intors si noi de la Iasi , am petrecut tare bine ..dar a fost ingrozitor de cald ...si d-l Pufulescu s-a resimtit ..era nervos si agitat ..asa ca am stat aproape numai in casa la racoare ...

o sa pun si cateva poze cu finutza noastra

deocamdata nici nu am apucat sa citesc tot ce-ati scris ...dar recuperez eu curand

azi noapte d-l Pufulescu s-a trezit la 2 si a plans intr-una pana la 2.30 ..nu plans , tipat !!!!nu stiam ce are si nici acum nu stiu ..i-am dat putin Nurofen si a adormit ..dar tare m-am mai speriat ...

si cand ziceam si eu ca au trecut mucisorii ..azi dimineata iar au aparut si parca si tuseste putin ..nu-mi dau seama daca nu cumva e ragusit de la cat a tipat azi noapte ...

ma duc sa vad ce-ati mai facut

pup dulce

 

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi-mea e ca o vijelie prin casa cand o pun in premergator....imi devasteaza tot...sunt cu plantele pe masa din bucatarie...si am niste plante mari nu gluma.

Are 2 sertare preferate...ala de la bucartarie in care am lingurile de lemn pe care mi le ea si le tranteste de gresie.... si in dormitor sertarul ei preferat e ala cu chiloti.Am ras prima data cand a venit din dormitor cu o fata satisfacuta in care avea in fiecare mana cate o pereche de chiloti.

 

SimonaR, pai asa e....tati asta al nostru nici la baitza nu ne mai ajuta...ca doar asta facea si el.

Christel, eu stiam de mult timp cum produsele din ro sunt chiar mai scumpe ca aici.

Sarah, vreau sa-ti spun ca acum cand am fost in ro am luat revista "academia mamicilor".I-am cerut vanzatoarei reviszta ca io cunosc fetita de pe coperta [:I].E scumpita foc Sabrina acolo.

Simona asteptam pozele

 

Felicia si [bibe]Andreea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca am recuperat ..

am vazut copii frumosi ..gata nu mai sunt bebelusi ..si mamici slabutze si dragutze !!!!felicitari Olivia !!!

Andreea, felicitari pentru dintzoci si pentru noul look !!!

 

recomandati-mi si mie va rog o crema de soare ptr. mister Pufulescu ca eu am gasit si cu factor 100% si cu factor 60% ..si nu stiu de care sa iau ...parca vreau totusi sa se bronzeze putzin

 

pup

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...