Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (69)


Recommended Posts

[s][s] tuturooor !!!

NOi am fo` la plaja cica, da` am stat pe sub copaci aseara de pe la 6 pana pe la 8, moatza data cu crema si`n dinti (Nivea) si cu bandana cu cozoroc. I-a placut de minune sa stea in fundu`gol in bataia vantului [:-)))]

Abia astept sa mergem la mareeeeeee !!!

Fug sa mai citesc in urma !!!

 

Pupaciones la toata lumea !!!

 

Uaaa, bucurati-va ca nu aveti copii cu plate, ca io iar am tuns-o pe Giulia de-a roata ca transpira, i-am lasat doar ciufu` sa nu aiba breton, nu va zic alergatura dupa ea cu forfecuta [:D]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mama, mama dar in ce ritm scrieti, abia ma tin dupa voi, dimineata am intrat si umplura-ti 2 pag.

Roller 025 concediu placut.

Mai sunt pe aici mamici cu doi puiuti sa mai imi spuna si mie cum se mai descurca,ca eu o iau razna uneori, singurica pe aici.Pai ieri cea mare(3,2 ani) mi-a jumulit dracena mea, a ramas cam cheala saraca, acum s-a desbracat in fundul gol, nu vrea sa se imbrace, in schimb nu a uitat sa-si ia 3 tricouri pe ea si ii flutura celei mici niste tricouri prin fata, numai sa o enerveze,uff ce greu e cateodata.

Ieri a scos tot din dulap si le aranja ea cum stia ea mai bine!!! O las si eu sa-si faca damblaua.[bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Christel, sa iti traiasca printesele! o fi greu, dar cine e asa bogat ca voi, cu doua printese mici ...

mai sint pe aici mamici cu 2 copii, la Marina cred ca-i cea mai mica diferenta intre ei, dar ea nu prea are timp sa intre pe forum!

nu aveti poze sa vedem si noi minunile voastre?

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somnul de dupa amiaza ...si mami e din nou libera...la mare...

 

M-am asezat la calculator cu gandul sa va sciu de bubitele care au aparut pe manutele lui David la incheieturi...si cand colo...taota lumea are bubite[:D]

 

Ma ganeam sa nu se fi intoxicat naibii...dar cred ca sunt de la caldura ,intr-adevar.Vai ce mai transpira saracutul!

 

La capitolul somn..ca ma intreba Nicole dimineata...nu prea am cu ce sa ma laud...acum ca este asa de cald se trezeste si la doua ore,dar adoarme destul de repede la loc...si nu plange cand se trezeste..eventual rade...ca intr-o seara credeam ca a luat-o razna de la caldura.Nu adoarme singur,trebuie sa-l culc eu...dar eu tot nu ma declar nemultumita la maxim ca tot e mai bine decat atunci cand se trezea la juma de ora de nici nu mai aveam cand sa inchid ochii!

 

 

Altceva...esec total cu spanacul..sa vomite nu alta...asa ca i-am dat borcanas;apucasem sa cumpar putin mai devreme,dar am facut prostia sa iau unul de care nu-i mai dadusem pana atunci(de la Nutriben)si m-am cam chinuit sa i-l dau...sau nu-i era foame de la caldura asta...stiti cum este la mine la etaj 4???!SAUNA!

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrati la "Parintii intreaba, parintii raspund" sa vedeti ce de bubite!

 

Eu chiar m-am gandit, oare nu tampesc copiii astia de caldura cu pampersul pe ei? Eu cred ca as muri sa am asa ceva gros la fund. Voi ii mai lasati fara pampers in casa? Eu l-as lasa da mi-e ca umple pe aici cu pishi....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mitzu, si eu ma gandesc mereu cat de deranjante cred ca sint scutecele acum vara, dar si sa-i lasam fara ...parca nu prea imi surade ideea[:D]!

 

Simona, ce i-ai dat de la Nutriben?

 

asa cum va spuneam de dimineata ...am dus-o pe moata la tuns, nu pot sa va spun ca mi-era putin teama ca nu va sta, dar a fost super cuminte, chiar mai cuminte decat alti copii mai mari, asa ca de azi are mama o fetita tunsa ca un baietel[:D], dar ii e mult mult mai bine, nici in masina n-a mai transpirat asa rau, e bine!

si cum am venit acasa din parc i-am facut repede poze, sa nu ratam momentul ...prima tunsoare!

http://community.webshots.com/album/356840841wlBoqf

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...