Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (69)


Recommended Posts

`Neaztaaaa !!!

 

Eli - Doamne cat am mai plans de am vrut sa o duc la doftor sa o controleze la cap de urla in halu` ala. [alcool] De lungime nu zic nika ... tot slabanoaga e.

 

Ina - noi in casa stam cu un body si sosete, noaptea cu un body dintr`ala intreg cu sosete - daaa, io`s obsedata cu sosete ! [alcool]

 

Kim - io am zis la toti ieri !!! [bis]

 

Rain - [cool][^][pup]

 

Mey, mai puneti si voi pozeee !!! !!! !!!

 

MAI E CINEVA CARE FACE 10 LUNI SI NU UMBLA TINUT DE MAINI ???id="red">

 

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ziua buna si de la noi !

Fetelor eu ma voi intoarce in concediul ptr. ingrijirea copilului sa stau cu puiuta mea sa petrec mai mult timp cu ea, asa ca pana o sa-mi bag net on line o lipsesc putin.Acum am dial-up si pana ma conectez imi smulg parul din cap.

 

Ptr. bubite de la caldura am fost ieri la dr. si mi-a dat baneocin pudra s-o dau. Si vad ca deja azi arata mai bine.

 

 

kmy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hia]

 

frumusel foc mielutzul......mii de pupici [pup]

 

Mitzura am vazut intr-una din poze niste carlige de rufe...sa nu zici ca sunt distractia lui Tudor...Pe Andreea daca vreau sa o linistesc ii dau 2 carlige colorate si 10 minute le am asigurate de relaxare.

 

Copila mea e plina de bubitze pe gatuletz si azi s-au intins pe burtica [:(] .I-am mai facut azi dimineata un dusuletz (alt chin si cu baitza)si am uns-o cu niste bepanten....sunt curioasa daca o sa-i treaca.

Cum spuneam cu baia....e un chin...plange...nu mai vrea.Si banuiesc de unde e....am pus o data dusul pe capul ei s-o limpezesc si a inceput sa planga.Si la urmatoare baitza am facut iar o prostie...mi-a picat sapunelul sub caditza si vrand sa-l iau am miscat caditza....s-a dezechilibrat si s-a speriat.E, de la intamplarile astea saracutza e asa speriata de baie de nu stiu cum s-o mai spal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pako,

la noi baita e rezolvata de cand avem scaunelul. Ne lasa sa o limpezim cu dusul pe cap direct, sa-i curga peste fata, nu zice nika, se joaca cu cele 100 de jucarii si se distreaza tinand respiratia. Nu e multumita mie, ciu lui tac`su` ca numai cu el se intelege tradatoareaaa [alcool][:D]

 

Mai puneti pozeeeeeee !!!!!!!!

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai aparem si noi pe-aici o fuga! Sa nu credeti ca am stat de o saptamana la Balvanyos!

Intai sa va spun ca acolo a fost super! Vreme excelenta,peisaj superb, copil cuminte, drum fara probleme si acolo....somn toata noaptea fara treziri!!!! In prima noapte nici nu s-a miscat, nu s-a intors de pe o parte pe alta! Acasa a inceput iar sa se trezeasca, nu din ora in ora, dar de 2-3 ori pe noapte!

Stam mai mult in gradina, de aceea nu mai am timp de internet! Am scos tarcul afara, la umbra, langa chiosc,leaganul la fel, asa ca intram la pranz in casa si apoi stam iar pana la 21.30 .

Nu am apucat sa va mai citesc, dar pe ultima pagina am vazut ca aveti bubite.Si la Codrut au aparut azi-noapte pe manute si nu stiu daca sunt de la caldura sau de la peste- ieri i-am dat pt. prima data putin pastrav.(???)

La Multi Ani si sarbatoritilor! Si multumiri celor care i-au urat si lui Codrut, caci azi face si el 10 lunisoare!

[pup]

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] TUTUROOOR !!! [^]

 

Noi la bubite folosim Baneocin pudra !

 

Adema - pupam si pe Codrut !!! [pup] Si noi am papat pastrav duminica, la gratar, dar pana nu i-am adaugat si iaurt [xx(] nu a vrut, dup`aia a bagat la greu !

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragelor!

A trecut deja o saptamina de cind am reinceput lucrul - a fost tare greu in prima saptamina si pentru mine si pentru Stefan, dar acum ne-am acomodat - mai mult el, eu inca mai am... Noroc ca saptamina viitoare plecam in concediu la mare - nici nu va inchipuiti cit de mult astept!

In rest e cam greu cu caldurile astea, Stefan transpira ingrozitor si nici nu prea bea apa, ceea ce e tare rau, dar nu stiu ce sa-i mai fac... Nici nu stiu de unde transpira atita la cit e de slabanog...

Bine ca macar de mincat maninca bine. Mesele lui arata cam asa:

- la 7-8 dim 200 ml lapte + 1/2 borcan fructe

- la 13 - 100 ml supa + 150 g piure legume cu carne/ou/ficat

- la 18 - 200g iaurt + brinza vaci

- la 22 - 210 ml lapte + 2 lingurite cereale

Nu stiu daca a mai luat in greutate, dar sigur s-a mai lungit - vad asta dupa hainute.

Cam atit - in rest va pupam pe toate [pup] si voi reveni cu amanunte dupa ce ne intoarcem de la mare.

 

Gabriela si [copil] Stefan David (08.07.2004)

32 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...