Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!! (36)


Recommended Posts

Va rog sa ma ajutati cu o idee: cat se da la un botez, la masa (la restaurant)? Asta pe langa un cadou (in acest caz, consistent), desigur.....

Poate vreuna dintre voi a organizat botezul copilului la restaurant sau poate ati mers pe la altii....

Noi suntem convocati la Bucuresti in weekend, de niste prieteni f buni, deci nu putem lipsi. Am primit invitatia cam din scurt si n-am avut timp sa ne interesam...

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sinzi, fetele s-au acomodat foarte bine acolo. Toata curtea este a lor, dau mincare la pui, la purcei, pisici etc...Culmea culmilor, Maria se joaca in pamint, cu greblute, forme si altele, dar Elena nici nu calca pe pamint ci sta doar pe trotuar si se joaca cu papusile.

Lizuca, noi am fost in Tomis Mall la Kids Land este in spate la KFC.

 

Ionela, Maria & Elenaid="size3">id="blue">

 

icraciun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Fiquelle

 

De doua zile umblu dupa masina. Vreau sa-mi dau masina la Remat si nu ma hotarasc ce masina sa imi aleg. Am de ales intre Renaul Clio, Renaul Modus, Skoda Fabia, Mitshubishi Colt, Fiat Punto. Maine as vrea sa merg si la Seat si la Peugeot, sa vad daca ei sunt inclusi in program si ce preturi au. Voi ce stiti de masinile astea? Care stiti ca ar fi mai buna?

 

MADA SI SOFI


id="quote">id="quote">

 

La Renault Clio nu mai au locuri pt. dat masina veche, dar au alte modele, la Seat nu te mai duce ca nu sunt inscrisi in acest program, Peugeot-ul si celelalte sunt inscrise dar la alegerea masinii noi conteaza foarte mult si de cati bani dispui pt. ea. Eu m-am interesat de curand pentru tatal meu ca si el a vrut sa isi schimbe masina. El a ales un Fiat Albea, a predat-o pe cea veche si intr-o saptamana ii vine cea noua. Succes si... grabeste-te pana nu se termina toate locurile...

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Eu postez la "Nunta in Constanta" si acolo ne cunoastem deja atat de bine intre noi si avem deja povestile noastre una despre cealalta pe care le stim atat de bine, ca daca incearca altcineva sa intre cred ca se simte in plus. Si eu ma simt in momentul de fata exact la fel la voi, adica imi pun problema ca ma bag intre voi ca musca in lapte, cam inoportun. Oricum, voiam sa va spun ca sunteti niste dragute...

 

Pupici,

Angelique

http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angelique, bine ai venit printre noi!

cum sa te bagi c amusca in lapte, se poate? ca de aia am pus titulul subiectului "constanta, la apel!", ca sa nu se simta nimeni exclus! asa ca va asteptam pe toate aici....sa ne amintim si noi de cum era in apropierea nuntii! [:D]

Mada, eu ti-as recomanda skoda, ca cel mai bun raport calitate/pret. oricum cred ca au preturile apropiate de fiat. dar la calitate...nu prea se compara, skoda e peste. peugeot este mai scump. oricum testeaza orice vrei sa cumperi, nu lua nimik fara test drive. succes si sa ne mai spui ce idei ai!

Oana, ce mai face Paul? e plecat sau e cu voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

al meu david e de belea!!!

azi a dat cu capul de ciment...nu stiu cum a reusit si si-a busit nasul..i-a curs sange (doar dintr-o nara) de m-a speriat...acum s-a umflat si are un gogosar in loc de nas...

DEja sunt calma cand se intampla...nu l-am mai dus la urgenta...pare ok acum si incepe sa se desumfle...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici.

Mada am inteles ca la renault sunt reduceri-daca te intereseaza si aspectul asta. Despre salon de epilare definitiva cu laser stiu ca peste drum de casa de cultura, pe Lapusneanu, la parterul blocurilor lungi, cu 10 etaje este un salon din asta. Dar nu am testat...

Vic, prietenii nostri au dat la botez 2,5 mil. Iti spun ca sa ai o suma informativa. Distractie placuta.

Sanzi imi pare tare rau de David. Da-i un [pup] la buba din partea noastra, ca sa nu-l mai doara. Cand citesc despre ispravile lui incep sa ma ingrijorez de vremurile care ma asteapta.

 

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noroc ca e bun de carne si se vindeca repede...deja nu mai are nasul umflat si isi baga mereu degetele prin nas sa imi arate unde s-a lovit...

A dat gata un castron de capusuni (nu are voie...dar ce naiba...e sezonul lor!!!) si se uita la motors, postul lui favorit...ar sta cu orele!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va invit aici sa continuam:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50767

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...