Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Si noi am fost ieri la plaja...Bia a fost innebunita...a tras mai intai la apa...S-a jucat in nisip, a si mancat ceva scradis..era inevitabil. Cat am stat pe plaja nu i-am auzit gurita. Ce creme de plaja folositi pentru bebelusii vostrii?

Noi in rest suntem bine, asteptam din zi in zi sa vina tati acasa...[:D]

Va pupam si va invitam la plaja....[:D]

 

Tatiana si Bia

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, buna ziua la toata lumea. Ma bag si eu pe la voi cu o mare rugaminte, daca supar, dati-ma afara [V]

Suntem 2 familii cu cate un bb si am vrea sa inchiriem un apartament in Constanta pentru 10 zile la sf. lui august, la un pret "uman". Nu cunoasteti pe nimeni ??? ??? Copiii sunt dresati si cuminti [:D]

 

Ce va invidiez ca nu faceti 800 de km sa ajungeti pe plajaaa [bis]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[cit]Povestea-nasterii

[foto]http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn"][foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ione, am vazut pozici cu... bebicele tale! Doamne, ce-au crescut! Si cum v-a dat voua Dumnezeu una pentru mami si una pentru tati! Eu le ador ca nu seamana! Si( iertare va rog) dar pe Maria?, care seamana cu mami am ochit-o! Nu stiu, are ceva...! Va pup!

 

Mamagiuliei, s-ar putea sa te pot ajuta, nu promit inca, mai intai sa ma interesez!

 

 

Si noi am fost la plaja! In ciuda faptului ca vineri spre sambata am avut o febra urata, greu de stapanit, care s-a dovedit a fi din cauza de gat rosu! Am stat la nisip doar 1 ora, si poate mai repetam figura! Am stat departe de apa, macar acum la inceput de sezon! Eu astept AquaMagic, ca anul trecut am vazut copilasii cum se distrau si mi-a ramas gandul acolo!

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara...

 

Ione minunate fetele tale, sa va traiasca ...

 

As vrea sa scriu mai multe,insa ziua de azi m-a epuizat definitiv.Ambele fete au hotarat azi sa-si manifeste ambitiile si au reusit....

 

Tania recuperare usoara si rapida mamei tale.Bucura-te ca traieste si poate comunica...E cel mai important...Eu as da timpul inapoi sa o pot auzi pe mama si nu mai pot,din pacate...

 

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/majestic_1995/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Tatiana, inca nu mi-am gasit un costum de plaja care sa-mi placa, asa ca il folosesc pe cel vechi, fara sutien insa, ca nu imi mai vine, am crescut un nr, cred...oricum eu in anii precedenti faceam mai mult fara, asa ca...Oricum, caut in continuare si te anunt cand gasesc, asa cum ti-am promis. Pupici[pup] Biei de la Sofi!

 

Azi la plaja ne-am intalnit cu Galarina(Cristina) si Stefan, care este un dulce; a mangaiata-o pe Sofi pe obraz, ca un baiat ce este...[amoras]

amandurora le placea in apa, daca ar fi putut merge, am fi vazut noi alergatura dupa ei, ca nu stateau locului niciunul!...(o sa vedem noi mai incolo)[:)]

Maine nu stiu daca mergem la plaja, dar de miercuri probabil ne reluam programul: dupa-amiaza, pe la ora 17, noi mergem pe plaja in fata la Melody (langa fosta discoteca Atalanta- parca asa ii zicea).Va asteptam si pe voi, care vreti, care puteti, sa ne bucuram impreuna de soarele dupa care plangeam asta-iarna...

 

Mamagiuliei, voi pune si eu cateva intrebari pe la cunostinte, poate rezolvam ceva...mai vorbim. Va asteptam la mare, poate o cunoastem si noi pe Giulia, ca-i leoaica intocmai ca Sofi a mea - doar 4 zile diferenta...

 

Fetelor, pe mine ma doare spatele de ceva timp, dar in partea de sus,dinspre coloana spre umeri. Voi ati patit asa ceva cand s-a mai marit copilul si a devenit mai greu? Ma gandesc ca poate e de la greutatea copilului, ori de la faptul ca de cand o am pe Sofi stau cam cocosata, la alaptare...si nu numai...

 

Pupic voua si bebicilor....somn usor![pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TREBUIE SA FIE SI UN TURNATOR PE AICI... EU!

 

MADALINA- MAMI DE SOFI SA TRAIESTI SANATOASA SI FERICITA!

 

[flo]LA MULTI ANI![flo]id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple">

 

 

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...