Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna dimineatza!!!

LA MULTI ANI tuturor copilasilor!!! [s][s]

eu am fost pe super fuga, de abia am reusit sa fac citve ceva, acusi sunt la fel. i-am gasit piticului slip de baie si-s super fericita, da' si boxeri, ca de, e barbat, nu?[:D]

Daniela, bine ai venit printre noi!

Axxa, si tie bun venit!

ne dati niste detalii depsre voi sa va trecem in listuta?

pupici tuturor si revin mai pe larg, sper!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI COPILASI DE CONSTANTA SI DE PRETUTINDENI!!!!!

Sa fiti voinici, sanatosi, voiosi si sa va bucurati parintii!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari, Crixia, Galarina, BDana, Tatianaid="red">, toata fericirea din lume v-o doresc si eu!

 

Si daca ieri am facut petrecere pt mami, azi facem pt copilasi...pacat ca vremea nu tine cu noi, deocamdata...poate mai pe dupa-amiaza. Spunem deci LA MULTI ANI!id="red">id="Book Antiqua"> [cheers][grup]copilasilor:

BOGDAN

ANDRADA

ALEX

LUANA

ANDREEA

MIHAI CRISTIAN

CLAUDIU

MENNAN

DINU

MARIA

STEFAN

MARIA-TEODORA

MIHAITA

ALEXIA

ANDREEA

BIANCA

TIBERIU ANDREI

SOFIA MARIA

STEFAN

MARIUS

MARIA

ELENA

ALEXANDRA

TEODORA

ANDRA

VLAD

DANIEL ALEXANDRU

ALISIA

BIANCA

DELIA

RAFAELA

ANDREAS

ANDREI SEBASTIAN

ALEXANDRA

PATRICK

VIVIEN

RARES

NORRIS

ERIC

PAUL

PATRICK FILIP

DAVID

STEFAN

DELIA BIANCA

COSMINAid="purple"> si [flo]mamicilor!

Sa cresteti mari si frumosi, sa fiti sanatosi si sa faceti lumea mai buna!

Va iubim!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Axxa, bine ai venit...

Poate ne stim da...

Si Laura are un baiat, Vlad, tot la libaneza si e cam de vasta cu baietelul tau....

V-am povestit fetelor ca la serbare a citit un baietel de 4 ani cursiv (a prezentat spectacolul) in engleza si in romana??? Am ramas cu gura cascata!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru urarile de bin venit, LA MULTI ANI pentru toti copiii . Cu Bucuresti-ul imi venise si mie ideea, dar am sperat sa gasesc aici un doctor , Dr Lutescu (ea) cred ca este buna, dar fiind atat de aglomerata, nu are timp sa comunice in deajuns cu pacientii. Acum de cand am descoperit site acesta mi-am dat seama ca am sarit numeroase etape in depistarea sterilitatii si la mine si la sotul meu. Deja am facut doua inseminari intrauterine si nu s-a intamplat nimic...astept sa treaca o luna sau doua si doream sa ma duc iar la ea, dar cred ca voi lua drumul Bucuresti-ului.

 

DISTRACTIE PLACUTA, AZI![cheers]

 

danielal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by sinzi_ana

Axxa, bine ai venit...Poate ne stim da...Si Laura are un baiat, Vlad, tot la libaneza si e cam de vasta cu baietelul tau....V-am povestit fetelor ca la serbare a citit un baietel de 4 ani cursiv (a prezentat spectacolul) in engleza si in romana??? Am ramas cu gura cascata!!!". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism"Da, Sanziana, baietelul Laurei e si el la libaneza, dar cu un an mai avansat decat al meu, iar pe Laura nu am vazut-o niciodata, desi merg cam zilnic, insa pe bunica, da! e partenera mea de discutii in asteptarea copiilor!Baietelul de care spui este in grupa lui Alex al meu, si intr-adevar, citeste, inca de cand il stiu eu, si poate mai dinainte...bravo lui! E un copil tare linistit.Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Sanziana, baietelul Laurei e si el la libaneza, dar cu un an mai avansat decat al meu, iar pe Laura nu am vazut-o niciodata, desi merg cam zilnic, insa pe bunica, da! e partenera mea de discutii in asteptarea copiilor!

Baietelul de care spui este in grupa lui Alex al meu, si intr-adevar, citeste, inca de cand il stiu eu, si poate mai dinainte...bravo lui! E un copil tare linistit.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...