Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!! (36)


Recommended Posts

va scriu si eu un pic despre noi ca n-am avut de lucru si m-am apucat de o minicuratenie generala.Cred ca de la vreme mi se trage.[:D]

Aseara am fost si noi in Tomis.Ionela si noi am patit la fel.Cu greu am putut s-o luam pe Mariuca de acolo.Era atat de dezorientata la inceput cand a vazut atatia copii!Pana la urma s-a integrat si ea ca n-a avut incotro.Imi era cam frica ca multi erau cam nazdravani si cum Mariucai ii placea mai mult la topogan nu aveam chef s-o vad cu vreun picior in burtica.Noi am stat la locul pentru bebe.Oricum au facut frumos si e un pas inainte ca unora le mai pasa si de copilasii nostri ca eu tare sufar din cauza asta.Poate reusim si noi intr-o zi sa ne intalnim la acest loc de joaca pentru copii din Tomis.Cred ca ar fi bine in cursul saptamanii ca in weekend sigur va fi foarte aglomerat.

Sinzi oare chiar asa rau aratam noi doua ieri de ne-a intrebat vanzatoarea daca stim cat costa sandalutele?[:)]Doamne cata prostie !!

Tatiana ce mai face Biuta ca nu ne-ai mai scris nimic.Ieri m-am gandit la voi sa stii dar cu vremea asta nu am putut stabili nimic pana la urma.

Roxana am vazut pozele cu cei doi ochi albastri.[pup]

va pup pe toate

 

 

 

 

 

Cristina si Mariucaid="blue">

Povestea nasterii

 

Timisoara 2005id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cornelia imi imaginez cat esti de obosita dar ma bucur pentru tine ca mama ta e aproape de tine si te mai poate ajuta.

Despre problema lui Stefan din ce am citit eu, stiu ca hidrocelul ar trebui sa te ingrijoreze cand el persista mai multi ani.

Normal el cu timpul ar trebui sa regreseze.

pupici

 

Cristina si Mariucaid="blue">

Povestea nasterii

 

Timisoara 2005id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, hidrocelul este apa in scrot? DAca da, atunci a avut si David (nu mai stiu cum se numea)....daca asta e, pot sa iti dau mai multe informatii...[:D]

Mariuca e cam mica pentru sport, nu? Poate tricicleta, bicicleta...plimbari lungi in parc...o si vad la 100 de m garduri!!!! [:D]

 

DAca ne vedem in we in parc, caut sapca si o aduc...

 

Cristina, eu stiu??? Chiar ca ciudate vanzoatoarele...dar cine stie, de cate ori o patisera...

L-au vaszut pe DAvid asa dezbracat si or fi zis ca suntem culsese de pe strada!!!!

 

Sa va povestim ca ieri David a intrat intr-o balta imensa si s-a udat pana la chiloti, si era racoare, eram in Mamaia, batea vantul...asa ca a stat cu pantalonii suflecati si in picioarele goale pana i-am gasit soseste (de adulti ca de copiii nu prea am gasit) si l-am bagat cu picioarele in manecile de la geaca Mariucai...deci arata ca scos din cutie!!!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Cristina, saru mana de intrebare, Bia este bine, ieri am plimbat-o prin ploaie...cu masina...de, am scos copilul din casa. Am avut treburi cu masina...m-am dus sa-i pun alarma ca iar mi-a sgariat-o cineva...cu cheia de data asta...nu stiu de ce, ce-o fi avand cu ea, sau cu noi. Acum am alarma cu senzor de perimetru...daca se apropie cineva prea mult de ea urla de-o iei la fuga.[:D]...cel putin eu asa sper.

Cea mai trista veste insa este alta. Se pare ca sotul meu va fi nevoit sa mai stea o luna in voiaj...nu-i dau drumul aia, pentru ca cel care trebuia sa-l schimbe are probleme cu viza. Vestea asta m-a dat gata...hai inteleg o intarziere de cateva zile, o saptamana, dar chiar o luna.....[bang].In sfarsit...poate pana la urma se va rezolva problema cu vizele si-i vor da drumul acasa...eu inca mai sper.

Roxa...ce-ai facut mama la Buc? Nu ne dai vesti?

Va pupic pe toate!

 

Tatiana si Bia

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu super-rapid sa multumesc dýn suflet celor care m-au maý felicitat pt. ziua mea intre timp (Sýmona-lirýs, Dianamaria, Tania - Dady, si daca am uitat pe cineva imi cer mii de scuze)

 

Eu sunt la Istanbul, e un oras super !

Va povestesc pe larg cand vin acasa! M-am intalnýt si cu Yasmin de pe forum e o fata de milioane, ne-am plimbat impreuna pe Bosfor... demential !

 

Ma omoara layout-ul asta turcesc la tastatura !!!

 

Pupi-pupi tuturor !

 

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor !

Am intrat aici la voi, ca musca-n lapte ,pentru ca am o rugaminte

sau o intrebare.

E cineva de pe forum, interesata sa faca un schimb de cazare ?

Adica eu ofer cazare la munte , la pensiunea mea, Casa Gianina si doresc cazare la mare in luna iunie.

Oferta mea, e valabila chiar si pentru marea intalnire DC. din august.

Sau poate ,aveti rude interesate de un astfel de schimb .

Ce pot sa va mai spun, e ca m-ar incanta mai mult sa fie o casa si nu bloc (dar nu e obligatoriu)

Daca se ofera cineva ,astept PM ,pentru ai da link-ul catre pensiunea mea.

Despre seriozitatea mea ,puteti obtine relatii chiar de la admini, care imi sunt rude.

 

 

cici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Snazi, da e vorba de lichid in scrot. Mi-a zis c ae ceva f. des intalnit si ca, de obicei, se retrage pana la un an si ca nu ar trebui sa ma ingrijorez, cum zicea si Crig.

 

Tatiana, o sa treaca repede luna asta, o sa vezi [flo]!

 

Laura, concediu placut, in continuare!

 

Eu nu am citit chiar tot ce s-a scris in ultimul timp. Tania, ce mai zici? Cand ajungi acasa?

 

Cici, e valabila oferta si la anul [:D]?

 

Ca tot mi se parea ca azi am avut o zi mult mai buna, de la 6, Stefan plange aproape continuu (cu pauzele de masa). Sper sa treaca mai repede colicile astea, ca m-au omorat.

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca-mi merge bine anul asta ,sigur, oferta va fi valabila si la anul.

Eu am intrat din nou pe subiect ,ca sa va zic ca pe mine ma intereseaza luna asta,luna iunie,dar la mine puteti veni in orice perioada din an doriti.

va pup!

 

cici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu sa citesc pe fuga ce-ati mai facut, ce-ati mai dres in ultima vreme. Eu sunt ff ocupata la birou, ajung acasa seara pe la sase si nu stiu ce sa fac mai intii, fii-mea vrea sa coloram, sa facem colaje, sa ne ascundem si eu sunt rupta de oboseala. Au fost primele saptamini de munca si am nimerit intr-o perioada dificila, cu termene strinse de predare pt. o gramada de proiecte(departamentul meu se ocupa de managementul proiectelor cu finantare europeana si nu numai). Sper sa ma mai eliberez un pic saptamina viitoare si sa fiu mai des printre voi.

Zile frumoase celor care sunt in vacanta!

Capul sus, optimism si energie celor care "trag" fulltime in abatajele maternitatii! Cornelia, si noi avem niste sepcute mititele, daca n-ar fi cozi asa mari la posta, ti le-am trimite prin colet.

Sinzi, n-am primit poznele, nu vrei sa le pui pe web, sa le iau de acolo? Saru' mina.

Pupici la mamici si pitici.

 

gabi & alisia (2,7 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...