Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!! (36)


Recommended Posts

Jone, acum am vazut postul...chiar cred ca ajung in mamaia azi.dar se pare ca nu mai avem cum sa discutam amanunte...

 

caty eu merg la dr dascalu care mie mi se pare tare bun, are cabinetul chiar in spate la brotacei...

 

cornelia sa imi trimiti si mie pozele cand le scoti pe comp...data viitoare poate il tin si eu un pic pe Stefan in brate...ca azi mi-a fost cam....teama....[:D]

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Maine cred ca revenim acasa. Daca e rost de vreo intalneala...noi semnam prezente.

Am petrecut tare bine la socrii..si a trecut timpul mult mai repede.

Roxa, tu nu mai zici nimic?

Cristina [dual] si de la noi! Zilele astea ne-am mai relaxat fizic si psihic. Acum sunt gata de o noua runda..[;)]. Ce-o vrea D-zeu pana la urma. Eu insa tot mai sper ca saptamana asta vine.

Caty..daca vrei iti dau nr de telefon a medicului unde am fost eu. Mie mi-a placut cum mi-a lucrat...e o ea. Daca vrei sa spui.

Am sa pun poze cu Bianca. A fost nebunie mare pentru ea. Cele doua zile la padure i-au placut la nebunie. Acum e franta..doarme deja de 2 ore.

Va pupam pe toate!

 

Tatiana si Bia

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caty eu am fost la un stomatolog, de fapt e doctorita cand eram insarcinata si are o mana tare usoara si buna...eu fiind groaznic de fricoasa...Are cabinetulpe strada Decebal, Crisalex paremi-se, Dr. Abagiu...

 

Azi am fost prin Mamaia la plimbare cu fetele...O aglomeratie...Multe, multe carucioare...Foarte multe...oare cauza inmultirii copilasilor sa fie indemnizatia, sau chiar isi doresc romanii copii?!

 

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/majestic_1995/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza dragutzelor si dragutzilor.

scuzati absenta prelunga dar am avut o saptamina super aiurita.

am fost simbata la petrecere de 1 iunie cu sinzi si ne-am intilnit si cu Cornelia, am sa pun ceva poze probabil pe dupa-amiaza.

in rest....nimik nou. am facut si noi prima plaja ieri, parintii singuri, ca am fost de la 12 la 2. batea vintul si ne-a prins soarele bine.

caty sanatate si sa treaca maseaua!

cornelia cum mai stati cu colicii?

ne-am hotarit si noi sa plecam in conced de pe 20 iunie, tot la mama turcia.

cam asta...ne pregatim sa iesim afara si revin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Cornelia cu intarziere iti spun "La multe id="red">luniid="red">" pentru Stefan,ca doar ati facut o luna...Gata nu mai sunteti nou nascut si ati evoluat la stadiul de sugacei...

 

Mai spuneti-mi si mie inca o data ca am uitat( sa fie varsta de vina sau oboseala) ce acte imi trebuie pentru dosarul de alocatie si unde trebuie sa-l depun...Multumesc mult...

Imi spun in fiecare zi sa merg sa fac dosarul,insa uit de fiecare data...

 

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/majestic_1995/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Cum e la plaja? Yamiii...abia astept sa savurez soarele constantean! In cateva ore ne intoarcem si noi acasa. Astazi se pare ca s-au ivit cam multe de facut..dar maine ne putem vedea...

Roxa, unde vreti sa mergeti in Turcia? Cat costa? Poate plecam si noi pe undeva....dar eu stiu...cu copilul daca putem..?

Lasa ca mai vorbim.

Pupici de la noi!

 

Tatiana si Bia[biz]

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...si noi am fost la plaja...dar acum parca imi e cam teama ca am auzit (hihi zvonurile astea) ca cica sunt niste erupti solare puternice zilele astea si mai bine aman un pic...voi stiti ceva?

roxa de abia astept pozele

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia sa iti povestesc ce ne-am distrat noi ieri pe drumul spre casa:

Eu:"Ti-a placut bebe?"

David: "daaaaaaaa!!!"

Eu: "Vrei sa il luam acasa cu noi sa ne jucam cu el sa il plimbam..."

DAvid: "Nuuuuuuu!!!"

Eu: "Pai face mami un bebic al nostru vrei? si va sta cu tine in camera..."

DAvid: "Nu nu nu vreauuuuuuuu!!! camera taaaaaaaaaa (adica camera meaaaa)"

 

Mi-am adus aminte si de Maria cu "inapoi la spital cu el" si am ras......copiii astia sunt programati genetic sa fie singuri la parinti!!!! Hiihiihihih

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Cornelia, vreti sa va schimbati masina? Ca duminica dupa ce am vorbit cu tine ne-am dus pe la targul de masini, si am impresia ca l-am vazut pe Doru al tau pe acolo...dar nu sunt 100% sigura ca era el...

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...