Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nora pentru mama 2


Bysko

Recommended Posts

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am vazut si eu ceva din "primul episod",fetele mi s-au parut chiar dragutze iar dintre baieti mi-a placut tipul inalt,slabut si cu ochii verzi,Cristi parca il cheama,nu sunt sigura caci n-am prins momentul cand a intrat!Oricum 4 baieti au intrat fara mame,dintre care si "frumosul" de care v-am zis,ramane de vazut cat timp va rezista in casa,banuiesc ca si mamele au rolul lor!

 

 

 

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, asa cum a zis si o telespectatoare care a intrat in direct ieri, in afara de Cristi nici nu are de cine sa le placa. Fratilor, niste baieti mai draguti si destepti chiar nu gaseau??!! Sunt deceptionata de castingul celor de la Kanal D!

 

Ioanaid="red">

[gravi]id="limegreen">id="size2">id="size2">id="Comic Sans MS">18+

burtica

 


Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da. Mai ales baiatul doamnei care pare mai in varsta cu par alb , nu stiu cum o cheama... saracu baiat ce-o fi cautand acolo.. cu fatza aia de copil , mai mult de 17 ani nu i-am dat . Restu` la fel.. lasa de dorit. Bleah...

 

Dar .. acum se fac inscrieri la baieti , cine stie .. poate intra baieti mai dragutzi.

 

belutzaid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu cele doua care se dueleaza, ce e de fapt? Asa e regulamentul? Sau cu ce au fost ele mai batute de soarta sa fie expuse din prima la asa ceva?( Mie imi place mai mult cea pe care nu o vor fetele din casa...,o fi de vina teama de concurentza?)

 

Cat despre baieti...slaba dotare pentru castingul Kanal D...A scazut numeric populatia masculina asa de drastic?

Am vazut si niste mame...fata de care cele de la NPM 1 erau o joaca de copii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Adaugă...