Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nora pentru mama 2


Bysko

Recommended Posts

Ceea ce s-a intimplat simbata, a fost ceva...NO COMMENT.Atit Vasile cit si mama lui, nu prea au ce cauta la aceasta emisiune.Au facut atita circ simbata cu plecatu din casa, dar s-au intors, ca doar au semnat un contract si probabil aveau de dat ceva euroi,daca plecau.Nu l-a tinut buzunarele.

Nu imi place, ca nu au intrat toate mamele in casa, iar votul de 90%, ptr madame Fanica....

Nu stiu ce va fi de aceasta editie...

 

Bucuria vine din lucruri marunte...

Lena

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu-mi place deloc de aceasta femeie. nici nu ma mai uit la emisiune. nici macar nu stie sa se exprime.. incepe o idee si intoarce cuvintele in asa fel incat sa nu intelegi nimic din ce spune. e o analfabeta, iar vasile continua sa fie un nesimtit.

 

Real love stories never have an ending.

id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu dupa ce criterii au facut selectia cei de la Kanal D cand au ales baietii, dar sunt tare uratei si slab pregatiti. Fetele sunt toate dragute, sunt studente sau au terminat facultatea si le-au adus baieti: bucatar(Bogdan- ce fel de cuplu sa faca el cu Monica care este studenta la psihologie?) sau Viorel care am inteles ca are o scoala profesionala sau "Vasile" patronu care mai este si urat si prost crescut pe deasupra. Cristi e dragutel si este si student deci ar avea o sansa in randul fetelor.

Ceilalti cu ce se ocupa, sunt intr-adevar someri cum scrie pe pagina lor?(Adrian, Ilie,Dragos?)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Adaugă...