Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nora pentru mama 2


Bysko

Recommended Posts

Mai va uitati? Eu nu mai am timp, dar am vazut ieri putin...inca 2 baieti in casa...si Adina cu mana in gips, ce a patit?

 

Stie cineva cand se va termina editia asta? Nu de alta dar vreau sa vad finalul

 

[pegeam]

 

 

Poze de Decembrie

 

 

 

Cata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by catutza

Mai va uitati? Eu nu mai am timp, dar am vazut ieri putin...inca 2 baieti in casa...si Adina cu mana in gips, ce a patit?Stie cineva cand se va termina editia asta? Nu de alta dar vreau sa vad finalul[pegeam]Poze de DecembrieCata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">


id="quote">id="quote">Vor face sarbatorile de iarna tot in casa NPMBucuria vine din lucruri marunte...Lenahttp://community.webshots.com/user/lua_lanna/profile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...deci dupa revelion va fi finalul si marea nunta....cred ca a lui Carmen cu Viorel...cu toate ca mama lui nu e in casa....asa ca vom vedea [:)]

 

 

 

[pegeam]

 

 

Poze de Decembrie

 

 

 

Cata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by catutza

...deci dupa revelion va fi finalul si marea nunta....cred ca a lui Carmen cu Viorel...cu toate ca mama lui nu e in casa....asa ca vom vedea [:)]


id="quote">id="quote">hmmm, se pare ca a cam terminat-o Carmen cu Viorel...id="green">Foto Raluid="red">Colind pentru parintiid="blue">E noaptea de Craciunid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da asa se pare ca au terminat relatia Carmen si Viorel, dar nu mi-a placut deloc reactia ei de sambata cand a sunat mama ei.

 

Am vazut ca a fost ceruta Alexandra in casatorie de catre Cristi si a acceptat. De ei 2 i-mi place cel mai mult cel putin acum, sunt mai tacuti, mai linistiti.

 

[pegeam]

 

 

Poze de Decembrie

 

 

 

Cata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Adaugă...