Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (48)


Recommended Posts

Salut,

Noi mai inainte ne-am intors acasa de la bunici pt. ca tati a fost la dentist de dimineata si am dormit acolo.

Ana_a, si eu vreau sa-i iau Almei neaparat piscina de care povestesti tu.Si aici cam atata costa cat a spus Ionella.

Ionella, si eu ii dau Almei painica. Painica noastra este integrala pt. ca asta se recomanda aici si papa atat miezul, cat si coaja de la paine. Cel mai mult ii place coaja. Si nu a patit nimic desi inca nu i-au iesit dintisorii. Si banana papa singura cate o bucatica, chiar si biscuite. Molfaie ea cumva.

La multi ani! tuturor copilasilornostri cu ocazia zilei de 1 iunie. Sa creasca mari, sanatosi si frumosi.

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

pai eu piscina care am vazut-o si parea OK mi-a zis mamica care o avea ca a costat in jur de 100 de mii! Ea a mai avut una mai scumpa, probabil cea de care zicea Ionella3003 dar mi-a zis ca ia muscat-o fata si a spart-o[:D]

 

 

 

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mcm

Fetelor aveti idee daca pot sa-i dau cartofi noi la bb? ca cei de anul trecut au incoltit si nu cred ca mai sunt buni.Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)


id="quote">id="quote">tocmai am citit ieri la "parintii intreaba..." ca nu sunt buni cartofii noi pentru bebelusi, ca au prea mult amidon; vezi poate mai gasesti subiectul...id="Comic Sans MS">id="green">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

ana_aid="red"> - Nu pot sa vad pozele,uite ce imi spune:

We're sorry!

The Webshots page you have requested has either moved or no longer exists.

 

Click here to visit the community.webshots.com

If you are looking for the Webshots Desktop Software, visit the download page.

Hai ca am reusit pana la urma. Frumosi trandafirii si nazdravan bb mai ai!id="purple">

 

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

 

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

 

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor , care a-ti vazut emisiunea lui Teo, au fost dei de la DC?

Eu am vazut de la 17:55 si nu i-am vazut pe cei de pe forum,daca au fost.

Spune-ti-mi si mie ca sa stiu daca ma scol maine dimineata ca sa vad.id="purple">

 

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

 

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

 

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela id="red">pai cum zici tu ca e gras Robert?????E numai bine copilu'!Lasa-l mama in pace nu-l stresa![:D]

 

Ionela id="purple">si eu il las sa-si bage mana in castronel sa pape dar nu stie....se face ca porcusorul, si mai intinde mancarea si pe mine......chiar nu era rea ideea mea cu pelerinele, ca vroiam sa investesc in 2 pelerine de ploaie(cu mancare de fapt) una pt. mine, si una pt. bazuc!

 

Acum doarme gombotul......am fost in oras cu el sa-i iau papuci[bang]! Am incercat de-am innebunit! Care-i sunt buni ca numar nu-i incape piciorul in ei ca e prea grasut[bang], iar care pot sa ii pun in picior ii sunt mari si-i cad[bang]!asa ca stam in picioarele goale ca tziganutii!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Loreema, da, am modificat linkul, gresala a fost ca dupa ce am scris mesajul am modificat niste poze, si chiar pe cea care o dadusem in link.....acum se vede!!!!de aiciid="red">

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...