Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (48)


Recommended Posts

quote:Originally posted by elyanne

Am uitat... am pus si eu cateva poze mai noi cu o rochita primita de ziua ei (Sf. Constantin si Elena).


[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)
id="quote">id="quote">Am vazut un pui Dalin care sta in fundulet singur! Asa mai zic si eu domnisoara mare si frumoasa...si devreme acasa!Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)[foto]Alexia, [zana] de 8 luni +id="red">[foto]Evenimentele din viata meaid="red">Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata fetelor!

Sunt eu mai sperioasa, am trecut prin diaree si nu vreau sa o mai vad vreodata (curand...) asa ca de aici temerile mele. Dar suntem bine, am lipsit din cauza de net, dar nu mai sunt probleme.

Acum am terminat de citit din urma, merg sa vad pozele puse de voi si sa mai cocot si eu cateva. O sa fac un album nou "8-9 luni".

Sper sa nu mai pice netul ca tare rau e fara voi, mai ales pe vremea asta cand am stat in casa.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyanne Robert mai avea un pic si ii pica capul in ciorba (tocmai ce se luptase cu citiva caratisti imaginari!![:D]) Ti-am vazut papusica ce ochi frumosi are ... asa ... stralucitori

 

roandre poate nu am citit eu dar nu stiu de ce dai peritol la cupil? Nu cred ca este prblm cu kg. Al meu are 8 kg dar nu merge de minuta si nu se ridica ca voinica ta supla[:D]

 

Cam uritel afara .. iar ne schimbam programul

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt. raspunsurile despre paine.

 

Mihaela, parca va invidiez uneori ca aveti fetite, cand le vad cat de frumoase sunt gatite, motate, ca niste printese. Insa n-as da flacaul meu... nici pe 10 fete! Chiar sunt curioasa, peste vreo 20 si ceva de ani (eu sper sa mai pastram legatura si atunci), care cu care ne-ncuscrim[:D][alcool]

 

Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)

ALEX cantaretul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Aseara am aflat cauza pentru care maimutica mea nu prea mai are pofta de mancare. Nu , nu sunt dintisorii de vina ci un pic de rosu in gat.

Nu e grav, dar probabil ca o supara putin de nu prea mananca. Aseara a mancat chiar bine si fiind o zi mai racoroasa a bagat somn la greu ! Astfel ca a dormit si mami putin cu ea. Aseara i-am dat Nurofen, la fel si dimineata .

In rest, raportam 8,200 kg si 72 cm.

 

roandre, ellen id="green">- mai ce printese frumoase si cochete...si ce rochite...[dual]

 

Am " scos " si noi un album nou - nout " la 7 luni " cu Alexia , mami si tati !

Va invitam sa-l vedeti: http://pg.photos.yahoo.com/ph/ro_cricri/my_photosid="size2">id="blue">

 

La multi ani ! Benjamin - Alexandru, Paula - Amelia, Tudor - Adrian, Alexia - Maria, Maria - Ramona si Adrian !!!

Sa cresteti mari si sanatosi ! Sa va bucurati parintii id="red">!

 

O zi excelenta !

 

Cristina si [copil] Alexia ( 31 Octombrie 2005 )

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:

 

roandre, ellen id="green">- mai ce printese frumoase si cochete...si ce rochite...[dual]

 

 

Cristina si [copil] Alexia ( 31 Octombrie 2005 )

 


id="quote">id="quote">

 

Moss, cred ca de Elenita, Elianei ai vrut sa spui, nu?

Nu de altceva dar Alexuta mea nu prea are poze in rochite [:D].

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal, am vazut citeva poze cu fetitele in rochite. Sunt superbe, tare dragalase... Bineinteles ca mie mi-au dat lacrimile, ptr ca Amelia inca nu a apucat sa se bucure de asta... Dar am savurat cu placere pozele Elenei si a Alexiei.

Acum ma uit la pozele Alexiei, tale Cristina, inca nu am vazut decit 2, si pot sa zic ca e tare scumpa bebita ta.

Am vazut si cu Stefan... Smecher baiat. Si florile sunt superbe

Promit sa ma uit la toate, doar sa-mi fac un pic de timp.

Noutati despre Amelia, nu prea multe, vorbareata ca de obicei, de nu ai loc de ea, maninca asa si asa. Duculeatza stai linistita, nu intri tu in topul celor trei: Dami, Elena si Amelia. Nu prea aveti sanse ca treceti de 7 kg [:D]

Cit de curind( tr sa vorbesc cu doctorul sa vad cind poate) ii schimbam iar ghipsul Ameliei si cred ca o sa o cintaresc si va spun exact cit are. Oricum, pina in 7, asta e sigur.

Ieri i-am facut si eu mamaliguta cu brinza calcica si unt Ameliei si a mincat vreo 120-140 g. Ptr noi asta e foarte bine.

Piine eu i-am dat doar o singura data, din aia integrala. Noi din aia mincam si din aia i-am dat si ei.

Ana, bineineles ca in Bucuresti este si piine calda. O poti cumpara direct de la cuptor, fierbinte nu asa.

Noi suntem clienti fideli de la Velpitar si ei aduc in fiecare zi proaspata.

Si de piine de 24 ore, nu numai ptr bebelusi, chiar si pt cei maturi stiam ca nu e prea buna la stomac piinea calda( in special miezul)

Aissa , ma bucur ca Alexandra e bine.

Pupici la toata lumea

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...