Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 04 (50)


Recommended Posts

MICHE, NU POT CRED!!!!!!!!!!!id="blue">

Imi pare nespus de rau!!Doamne, ce oameni de nimik, si cand te gandesti ca acea caseta avea o valoare muult mai mare decat banul sau aurul!!!![bang] LAsa, ca il mai inregistrezi tu pe Darius si ai sa vezi ca vei ramane cu amintiri la fel de frumoase ca celelalte!!!!

Te pupic. CUm te simti in postura de soacra??????[;)][:D]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

AIMEid="red">, scumpici, uite inca o chestie care imi da speranta, al meu nua facut febra...de la convulsii, si in plus, e cum zic tu:cand il iau in brate, nu mai tremura!!!!!!!Multam de incurajare!!!

Taaare bine e cand vezi ca cineva te asculta, pardon, citeste, si iti si mai raspunde!!![dual][grup][pup]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Onitzaid="red">, si lui Alex ii mai tremura mainile cand se ineaca sau cand plange.. Cand se ineaca deschide ochii mari si tremura din maini ca un fluturas. E normal zic eu. Te ingrijorezi degeaba, n-are Paul nimic! [pup]

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sa stii ca doctorii astia exagereaza de multe ori... ca sa se puna la adapost cumva.

Mie de exemplu mi-a dat pediatra o trimitere la cardiologie pentru ca i-a ascultat inimioara si si-a dat seama ca are suflu sistolic. Incepuse deja sa-mi explice cu gaurile in inima de-mi iesisera ochii din orbite ca in final sa-mi spuna ca "dar in cazul dvs. pot sa bag mana in foc ca este un suflu sistolic inocent datorat cresterii si o sa treaca de la sine".. Concluziile le tragi singura.

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5

Mai Onitzaid="red">, si lui Alex ii mai tremura mainile cand se ineaca sau cand plange.. Cand se ineaca deschide ochii mari si tremura din maini ca un fluturas. E normal zic eu. Te ingrijorezi degeaba, n-are Paul nimic! [pup]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)


id="quote">id="quote">ELIZAid="red">, te pupic, nu ai idee cat m-ai linistit, asa face paul, exact cum ai descris, temura ca un fluturash si deschide ochii mari, cand ma joc cu el, uneori cand ii dau sa manance, offfffffffff, oricum ma duc azi sa vad ce zice neurologul, iti multumesc ca mi-ai raspuns, acum stiu ca nue singurul...uraaaaaaaaaaaaaaaaaaSi, asa e, nu stii cum sa o mai iei cu doc. astia, mie mi s-a luat, daca ar fi toti doc. cum e CORINA GRIGORIU, m-as duce de drag, nu t eimpacineteaza, vb cu calm si te face sa te simti in largul tau!!AIMEid="red">, i-am spus doar ca ii tremura mainile si a zis:E GRAV, SUNT SEMNE DE CONVULSII! [bang]Sa ne vedeti pe mine si pe Mihai ce cautam de zor, eu acasa, el la sv, despre epilepsie, convulsii, ne trimitem unul altuia ce gasim interesant, dar acum, gata, ii scriu sa se opreasca si sa se ocupe de treaba lui. VA MULTUMIM!!![grup][pup]pozele noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Miche

'neata fetelor!io raportez ca sambata noaptea, in timp ce eram plecata din frumosul nostru oras, m-au vizitat hotii!ati mai patit??? [xx(]


Miche si id="maroon">id="Times New Roman"> Darius id="blue">id="Times New Roman"> [copil] (26.11.2004)id="size1">
id="quote">id="quote">MICHEid="blue"> ... imi pare rau!... Raportez si eu: mie mi-au furat mobilul acum o oraid="blue"> la o trecere de pietoni de pe bd. Magheru... cu numere de telefon de la doctori in memorie...[bang] si altele pe care le am numai in memoria telefonului..., dar importantele sunt cele de la doctori!...[bang]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza ,si eu cred ca te-a speriat degeaba, copiii mici fac uneori convulsii cind au febra mare .Andrei tremura tot ca sa-l iau in brate ,parca-i milogu' s.a. ,daca era ceva grav ,convulsii adevarate,durau mai mult ,copilul avea spume la gurita ,etc .Tu du-te totusi la neurolog sa te linistesti .

 

diana2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...