Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de martie - aprilie 2005 (6)


Recommended Posts

oanamc eu cred ca destula mancare, mie mi se pare cam multa, eu cred ca o sa renunt la aperitivul rece de fapt o sa fac o combinatie intre cel rece si cald, apoi sarmale , friptura ( ceafa + piept de pui)+garnitura +salata , cafea, tort, fructe, eu una zic ca ajunge, noi o sa-l facem duminica pe 26 iunie ,atunci am gasit liber la restaurantul la care vrem noi

 

cat despre[xinpat], eu merg luni la controlul de 6 saptamani si daca dr imi da unda verde ...cu toate ca mama mi-a spus ca terbuie sa astept sa-l botez pe bebe , dar nu stiu daca mai rezistam pana pe 26 iunie

 

http://community.webshots.com/user/cezargeorgian

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oanamcid="red">

Se spune ca numai corpul tau iti poate spune cand esti gata pt [xinpat]. Unele femei sunt gata pt [xinpat] si dupa 4 saptamani. Religios, dupa 40 de zile ai voie dupa ce a venit preotul sa-ti citeasca molifta...Noi am fost gata pe la 7 saptamani. Mi-a fost cam frica, dar a fost ok [:)]

 

Madalina si bebe Sonia [copil]

http://www.babiesonline.com/babies/s/sonia/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

An-kid="red"> cum mai esti cu laptele?

m-am mai gindit la tine, si am mai citit prin cartile mele ce scriu ele despre asta. imi pare rau ca nu pot sta acum sa scriu, sotul meu are nevoie de computer. daca vrei iti trimit numarul meu pe PM si poti sa ma suni, sau te pot suna eu.

zuzunakiid="purple"> , voi ce mai faceti?

[pup]ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata trecuta(28 mai) l-am botezat pe Rares la biserica Razoare, iar petrecerea a avut loc la restaurantul Passion in dr.taberei. O sa punem si poze cat de curand.

Suntem si noi crestini[il]

 

Va pupam!

 

 

 

mamica lui Rares(10.03.2005)

http://community.webshots.com/user/andrruzza

________________________

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andruzzaid="red"> sa-ti traiasca micul crestin [pup]! Asteptam pozicile.

 

Anca Micaelaid="red"> felicitari pentru aniversare! [:D][:D]

Cu pungile Avent n-are rost sa mai ne agitam. Nu mai se aduc in Romania sau nu se mai produc, asta mi-au zis toti peste tot. Eu o sa-mi iau recipiente VIA.

 

Ce liniste si pace e pe aici!

 

Noi tot avem activitate. Ieri am fost cu Mariuca la un spectacol. Grupa ei a prezentat "Pupaza din tei" si cine credeti ca era pupaza? [:D] Asa ca ne-am dus toata familia s-o vedem, era intr-un parculet, Bratianu. Ioanei nu prea i-a placut sonorizarea, era cam tare, dar in rest a fost bine. Maine ar trebui sa vedem pupaza la televizor, a filmat tvr-ul. Muncise tati sa-i faca masca cu creasta si cioc si aripioare, a fost tare simpatica. Astazi am fost in parcul Carol la plimbare si in vizita la mamaie (adica soacra-mea) ca fusese ziua ei chiar de ziua copilului. Cu ocazia asta a baut si Ioana pentru prima data ceai de fenicul (i-am luat de la milupa, din cel instant). M-am gandit ca are dreptate Anca Micaela, pe caldura mare, poate bea si bebe ceai in parc, si asa a fost, a baut 30 ml. [:)] Sa vedem maine pe unde mai bantuim.

[pup] tuturor!

 

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si [copil] Ioana (n. 23 martie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Scuze ca am lipsit da' nu am avut deloc timp!

 

Felicitari ptr botezarea picilor.

 

Am avut si eu probleme cu HEMOROIZII si am fost la control post la 8 sapt si mi-a dat sa iau un sirop: DUPHALAC si un unguent preparat in farmacie care e super bun.

 

Ma bucur ptr fetele care au reluat[xinpat], la noi e mai greu ptr ca al meu sot sta super mult la servici, inclusiv in week end si nu da nici un semn cum ca ar vrea...[:0]

 

Eu sunt destul de obosita si cam prefer sa dorm seara...speram sa se rezolve...[|)]

 

Am fugit ca plange piciu!

 

Corrinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piciu meu face kk doar o data pe zi Nu stiu daca e normal ptr ca pana acum facea de 3-4 ori. Ii dau doar laptic de la san si ma gandesc ca ar fi bine sa faca mai des. Eu m-am reglat cu constipatia asa ca nu e din cauza mea...

 

Pupici la

[copil]

 

Corrinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...