Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de martie - aprilie 2005 (6)


Recommended Posts

fetelor multumesc mult pt raspunsuri, vad ca acum bebe si-a mai revenit, dar ii s-a uscat buzita de sus , astept sa vina dr de famile marti sa vedem ce zice , eu parca totusi i-as da o lingurita 2 de ceai avand in vedere ca eu ii mai dau si supliment dar astept sa vad ce zice si dr

 

azi noapte nu stiu ce a avut dar as-a treit la 2 la 4 la 6 la 7la 8 la 9 la 10 si la 11, la un moment dat am crezut ca lesin de oboseala, nu a facut niciodata asa, o fi de la caldura

 

eu mi-am luat galactogil si beau 3 pahare pe zi dar nu vad nici o imbunatatire, am observat ca daca nu-i dau o masa si ii dau la biberon se face laptic mai mult si se satura daca-i dau la fiecare masa san nu se satura si trebuie sa-i dau si completare , nu mai stiu cum sa fac , oricum ma bucur ca mai e laptic si ca ii place mai mult la san edcat la biberon

 

mamacita multa sanatate lui Alex , voi cand faceti botezul?

 

rrox3 cezar al meu face kk cam de 4-5-6 ori pe zi , e normal? cam la fiecare masa

 

ma duc sa pregatesc cele necesare pt baita, apropo la noi s-a oprit apa calda de lunea trecuta ( revizia de vara) si e o placere , trebuie sa ma duc sa incalzesc apa , sper sa se termine cu revizia asta mai repede

 

http://community.webshots.com/user/cezargeorgian

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mamacita, sa stii ca nu e multa mancare deoarece portiile nu sunt mari.Am vrut ca meniul sa aiba mai multe feluri de mancare si portii mici.La noi in Banat nu e sarbatoare fara supa si sarmale; se mananca duminica,de Craciun,de Pasti,la nunta,la botez,la orice aniversare.Poate la voi,in partea de est a tarii sunt alte feluri de mancare care se servesc in asemenea ocazii; sa imi spui si mie care sunt, poate mai modific ceva.

 

http://community.webshots.com/user/oanamucenicu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marox,zuzunaki si Adriana,multumesc pentru urarile de sanatate pentru Alexandru[flo].Azi a fost o fericire,a mancat numai la 3-3,5 ore interval si toate mesele peste 100ml;am citit aseara un articol cu compresia sanului pentru ca bb sa bea cat mai mult lapte"gras",satios,si astfel sa maresc intervalele intre mese si vad ca a functionat.Super!Incerc sa gasesc link-ul,caci nu l-am salvat,si,daca sunteti interestae,il postez.

zuzunaki,sunt sigura ca nu sunt sanse sa arati ca un pom de iarna,tinand cont de rochia aleasa;sunt multe variante de bun gust pentru a arata deosebita,chiar daca nu se pot descrie atat de bine in scris...

Adriana,noi facem botezul pe 2 iulie,dar lucram intens la detalii...

oanamc,eram sigura ca poate fi ceva legat de obiceiurile locului,de aceea ti-am zis sa nu iei drept critica ce ti-am scris;cate bordeie,atatea obiceie...La noi,de exemplu,sunt aproape nelipsite pestele si produsele de peste ori fructe de mare;cand definitivam meniul,ti-l trimit sa-ti faci o idee.Da-i bataie inainte!

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/balcanalina/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...