Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

o prefer pe cea de acum: asezata, linistita, matura...

la 18 ani si multi ani dupa parca eram zaluda, nu stiam ce vreau iar nesiguranta acelui "ma iubeste ori nu" ma scotea din minti Ca sa nu mai vorbim despre nesiguranta si neincredere

acum dragostea ce o simt este cu totul altfel: nu zbuciumata ca o mare in furtuna, ce ma ostoieste sufleteste, este mai degraba ca un lac de munte in plina zi de vara

imi place aceasta virste cu tot ce inseamna ea... si nu as da o pe un 20 de anisori pt nimicuta..

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Im ultimul timp mi-am pus des problema varstei de 30 ani pe care inca nu am atins-o. Ma regasesc in ce s-a scris dar nu total[:I]

Inca imi pun acele intrebari daca ma iubeste sau nu, inca ma simt ft zbuciumata, plina de energie, dar MULT mai sigura pe mine.

 

frumos[flo] (defapt mi-as dori sa ma simt asa linistita si nu stiu daca o sa se intample vreodata pt ca mintea e la 18 ani)

 

zepellina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumos,Lena...frumos pana la lacrimi! Asa simt si eu, mai putin acolo unde iubirea este altfel...eu inca mai simt fluturasi in stomac atunci cand ma gandesc la el, inca ma mai indragostesc de el, inca imi mai simt inima in gat cand vorbim la telefon...inca mai iubesc ca la 18 ani, desi am 28! Oare cum va fi la 30?!!!

 

Claudia,soacra frumoasei Oti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lena cit de mult mi-a placut ce ai zis! Da..si ce coincidenta, exact zilele trecute constientizam si analizam eu cu mine insami aceste schimbari. Si Doamne cit de bine e..! Ma intrebam de ce oare unele femei se simt stirbite dupa 30 de ani?.. Eu ma simt ca am prins un contur frumos, o implinire sufleteasac deosebita..ma gindeam..oare m-am desteptat[:D]? oare de ce acum inteleg cu atita profunzime si ma bucur cu toata inima de atitea lucruri in jurul meu, lucruri ce nici macar nu le dadeam importanta inainte.

Se zice ca fiecare virsta are bucuriile ei, ca asa trebuie sa fie. La 20 de ani sa te bucuri de nebunia tumultoasa a vietii, la 30 de implinirea sufleteasca..astept increzatoare cu aceeasi bucurie si viitorul.

Si am doar 27 jumate[;)] dar simt exact ca si tine acea bucurie calma dar profunda, aceeasi aroma adinca a unui vin rosu puternic intr-un frumos si elegant pahar.

Imi place atit de mult ce traiesc! Nu as schimba pe nimic in lume! Si iubirea ce o traiesc acum ..hmmmm nu am cuvinte sa ii descriu calitatea si profunzimea ei..! I enjoy it only...!

Am devenit o femeie. Adevarata. Si ce ma bucur de ce rezultat frumos zaresc!

So cheers femeilor frumoase, indragostite si implinite "de 30 de ani".

PS: nu am citit acea carte a lui Balzac, adriene m-ai facut curioasa.

 

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De-as avea o masina fantastica si as sti unde sa te gasesc...sunt sigura Lena ca ai simtit deja imbratisarea mea (virtuala).

Mi-ai inseninat dimineata ce vine,mi-a placut mult,ce-ai scris.

Mai treci pe-aici cu cate o pastila din asta revigoranta,te rog mult.[bis][bis][bis][bis][9cer]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...