Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga Lena,

cred ca ar trebui sa te gindesti serios la scrisul unei carti, care, ar trebui sa se numeasca chiar "Femeia si iubirea la 30 de ani"! Scrii extraordinar si trebuie sa recunosc ca citind ce ai scris, m-am redescoperit din nou pe mine! Ai face un serviciu enorm femeilor si ai face lumea mai frumoasa, daca ti-ai publica oficial gindurile! Poate stie una dintre fetele de pe forum cum s-ar putea realiza asta! Fetelor, sariti cu o idee, ceva![flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am descoperit DC /ul intram de drag de a citi viata povestita tot asa de frumos de SUPERLIA... care acum vad ca a disparut de pe forum.....sau poate ca esti chiar tu schimbindu/ti nickul....pupici[dual] si continua ....draga lena

 

pa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La mine aniversarea a 30 de ani a fost prima aniversare in trei. Ma simteam superiara a tot ce era in jur, aveam tot ce si-ar dori cineva in viata copil sot familie situatie materiala acceptabila, aveam liniste, eram o femeie implinita. In viata asta noua pe care o incepusem necazurile paleau toate cind intilneam privirea baiatului meu, iar bucuria mea cea mai mare e sa ii vad jucandu-se impreuna.

 

La 30 de nu iubesc mai mult sau mai putin, poate doar altfel, mai matur, in ochii mei se vede ca sunt mama, si imi port cu mindrie numele asta ca o bijuterie cea mai valorasa dintre toate,

La 30 de ani nu sunt altfel dar mi s-au schimbat valorile.

 

Lenaid="red"> exceptional!

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , [foto] Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hm, intra-devar, aici e vorba de mult talent si sensibilitate, dar ma intreb de ce oare, discutia si comentariile pe marginea textului raman la aprecieri pur formale, si nu se ajunge la continut, caci dragelor, continul celor scrise de Lena avanseaza tot mai mult in profunzime,(verificati de curiozitate sintagmele in care apare cuvantul continut ) pt ca aici e vorba de un mesaj, mesajul femeii depline care nu se opreste la forma, si care n-are nevoie de casatoria ca institutie, si nici macar de existenta unui barbat concret pentru a se simtii implinite.Este vorba de femeia indragotita si...atat!Femeia care stie sa iubeasca.Punct!Si mai ales sa experimenteze iubirea in toate formele ei.Cate dintre noi putem exista la parametrii astia?Nu credeti ca majotitatea dintre noi avem in permanenta nevoie de un barbat, cum o fii el, pentru a ne contura identitatea?

Superb mesajul (si repet, asta dincolo de talentul incontestabil)...haideti sa meditam putin pe marginea lui...Nu vreti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...