Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nastere in apa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by baicualina

Steluta, mersi pentru ajutor[flo]!daca mai ai ceva informatii, mi-ar prinde f bine!


id="quote">id="quote">Alte informatii care ti le pot furniza:- pretul pana la urma este intre 980-1500 euro/pachet (adica minim 4 zile cazare inainte si 3 dupa). Se pare ca sunt conditii deosebite, camere gen garsoniere, super-dotate, unde poate locui si sotul.- numerele de telefon disponibile:0727.421.0310268/473.067Numai bine,Steluta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici pomeneala Frosa ca spitalul Elias sa aiba o asemenea sectie. Se punea problema acum ceva ani la Municipal dar nici acolo nici o speranta. O fi eliasul spitalul alesilor dar ei nu prea nasc in apa saracii(mintea lor puiaza in parlament)[:D]

 

 

Nici pomeneala F

 

 

Monica si Bocanila de 37 sapt din burtica

AMR 18 zile

 

Esentele tari se tin in sticlute mici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Steluta,

(ori...cine mai stie)

Spune-mi si mie te rog, preturile alea de 900-1500 de Euro sunt pentru clinica AquaMaterna ? Cea care trebuie sa se deschida in curand la Victoria? Situl www.aquamaterna.ro nu merge si pe raisa nu sunt informatii de genul asta.

 

Eu am vazut la ceva emisiune la Tv ca Aquamaterna o sa aiba jumate de sectie in regim de spital normal, adica ... pe baza asigurarilor medicale de stat. Acu ... m-au cam daramat scorurile astea...

 

Pupici [gravi] 16

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LunaNoua

Steluta, (ori...cine mai stie)Spune-mi si mie te rog, preturile alea de 900-1500 de Euro sunt pentru clinica AquaMaterna ? Cea care trebuie sa se deschida in curand la Victoria? Situl www.aquamaterna.ro nu merge si pe raisa nu sunt informatii de genul asta.


id="quote">id="quote">Nu stiu ce sa-ti spun..Cred ca cel mai usor ar fi sa suni la ei si sa-i intrebi. Eu am gasit aceste informatii intr-un numar mai vechi al revistei Sana.Mult succes si un bebe sanatos!!Steluta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...