Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (76)


Recommended Posts

Adevarat s-a inaltat!Din nou pe principiukl:mai bine mai tarziu decat niciodata!-salutari si de la noi!Am mai citit ce-ati scris dar cand e vorba sa raspund...mereu se iveste cate ceva,de cand cu vremea buna abia mai gasesc timp pt.toate ale casei...

Tatianaid="red">,mult succes!Are Dumnezeu grija de voi!Felicitari!Sa vezi ce batraneti frumoase vei avea....asteptand trei copii de Craciun,de Pasti...

Taniaid="red">,ma bucur pt.mama ta.Sa va mearga cat mai bine!

Ce copii mancaciosi aveti si vorbareti!Noi mai puturosi:nu mancam mai nimic,de vorbit prea putin...dar suntem optimisti!Edi a stricat din nou caruta:a avut febra 2 zile[38,8-38,4]amigdalele de data asta:a mencat niste iaurt mai rece,si gata!Of,ce sensibilAre si gingiutele super umflate-caninii-si toata ziua e cu pumnul in gura...am crezut noi ca o fi si de la ei febra,dr.zice ca asa mare nu se poate de la dinti!...Neaparat sa mergem la mare,dar nu stim daca in iulie sau august!Sincer la cat de obosita ma simt eu,as vrea intai la munte si abia apoi in galagia de la mare...desi am inteles ca-i mai bine invers,ca muntele sa consolideze ce a facut marea.Voi ce ziceti?Trebuie sa luam bilete pt.iulie si nu stim unde!Am zis sa mergem la mare la bulgari dar dupa ce iar mi-a facut Edi buba,nu cred ca mai am curaj:daca i se intampla si pe acolo,ce-i fac ,cum ma inteleg cu un dr,?!Complicat!

 

 

Pe mai tarziu,Dalia&Edi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fituta, eu merg intotdeauna intai la mare si apoi la munte. E un principiu la mine, nu il incalc.[8D] Asta ca sa ma odihnesc la munte, acolo ma destind. Nici noi nu syim cand , daca in iulie sau august, nu s tiu cum va fi vremea asta.

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos s-a inaltat!id="blue">

 

Draga Adrianaid="green">, la multi ani fericiti impreuna, multa sanatate si fericire!!!

Tatianaid="green">, multa putere, sarcina usoara in continuare si sa te bucuri pina la adinci batrinete de copilasii tai!!

Monicaid="green">, bravo lui Albert, si eu ma bucur din toata inima cind papa bine prichindache (altfel, fac depresie[:D])

 

Elena si [foto]Ericaid="green">id="size1">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,multi,multi ani impreuna si cat mai multe bucurii!id="red">

Monica,id="red">dar cum l-ai convins pe Albert sa pape atatea?Edi ma innebuneste cand e vorba de masa!Mai nou vrea sa manince singur,doar singur,nu cumva sa ma apropii si eu cu lingurita ca-i jale:scuipa,tipa si nu-si mai ia nici singur...in rest nu-i recalcitrant dar cand e vorba de mancare serioasa...[bang][bang][bang],prostioare ar ciuguli tot timpul dar nu-l mai las eu.Astazi e mai bine,doar ca-i tare plictisit de atata stat in casa,nici eu nu stiu de-a ce sa ne mai jucam....m-a ajutat sa fac o mancarica de teci,sa vedem daca o si mananca(curatam eu tecile si hop si el cu un castronas sa-i dau si lui de treaba ...si era asa de tacticos....de-acum am ajutor la bucatarie)[:D]Asa-i ca se vede ca-i urat afara?Am scris astazi ca o vrednicuta!Nu intrebati ce face Edi:tranteste masa de calcat ,scoate cd-urile ,rufele,...a intrat in sifonier...tipaaa,renunt!poate mai tarziu...!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...[V]habar n-am avut ca e sarbatoare...si am facut atata treaba...offf...

 

buna fetelor,

 

Tatiana gaza mea va trebui sa se trezeasca la 7 ca la 7.30 sa plece cu tata-su spre gradi, face cam 30 minute pina la gradi[bang] sper de la anu ce vine s-o mutam mai aproape.Oricum e in drumul jobului si nu-l deranjeaza prea tare de la traseu.La prinz va dormi de la 1 la 3 pm iar la 5pm sper sa-mi ajunga acasa ca mai face si in trafic o groaza si la ora aia e un trafic...va fi nebunie pina ne obisnuim.Seara ea se culca si la 7 daca e obosita si baga pina diminieata in jur de 8 cu trezirea de rigoare de la 1-2 noapte sa-si bea lapticul[bang]

 

Eu sunt tare obosita, de o saptamina ma scoala vecinul cu a lui camion la ora 6.30-6.45, noroc ca pe Ilinca nu o deranjeaza.Eu cu toate dopurile mele de urechi il aud si apoi nu se mai lipeste somnul de mine...offff din nou...

 

Adriana ce preturi!!!!!!!eu habar nu mai am care mai e valoarea banilor prin ro...pai eu cind am plecat din tara nu cred ca aveam mai mult de 4 mil salariu[batcap], ce se schimba vremurile, banii si toate...in concluzie trebuie sa cistigi macar 10 mil ca sa merite sa-i dai bonei 4 mil[batcap]

Succese si sa va iasa cum va doriti.

 

Fetele vad ca va pregatiti de vacante...super fain, si noi[bis]

 

 

Emilly cu[/url"] gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumim mult pt. urari[pup]! Si voua va doresc tot binele din lume alaturi de sotiorii si copilasii vostri dragi[flo].

 

Emillyid="blue">, stii care e paradoxul[bang] ca salariile nu sunt atat de mari pe cat ti-ai imagina tu. Un profesor cred ca nu castiga mai mult de 7-8 milioane pe luna, iar salarii de 4-5 milioane sunt la ordinea zilei. Asa ca ...

Va fi oricum un efort la cat mai costa lucrurile pt. un copil pe luna.

 

Noi nu ne pregatim de o vacanta spectaculoasa fiindca sotul meu si-a schimbat din nou serviciul si nu stim ce concediu va avea vara asta[q].

 

 

 

 

 

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara si de la noi

 

Prezete la apel[:D]

 

Nu prea m-ai stau asa bine cu timpul.....mamei i-am gasit un job si nu m-ai sta la noi,vine doar de 2 ori pe saptamana sa doarma la noi.

Asa ca timpul meu e cam in pioneze, dimineata suntem la plaja pana la 12, venim acasa papam si nani pana la 4-5 dupa care iesim in parc pana la 9-9:30.

 

De 2 zile Rachella nu prea se simte bine cred ca a racit sau sunt maselutele de vina, cert e ca azi mi-a facut febra 38 are ochisorii rosi si nu prea mai vrea sa pape....maine dim la dr. cu ea.

 

Adrianaid="blue"> multi ani fericiti!!!!!!!!!

Monica id="blue">bravo lui Albert....deci si-a revenit....btw nici eu nu i-am dat ciperci, da maine crede co sa-i fac pui cu ciperci......buna idee chiar nu mai stiam ce sa-i mai dau.....

 

Saphirid="blue">, pupiciei la prichideii tai[pup] si tie[pup]

 

Nici eu nu prea ma simt bine asa ca ma bag la un film

 

Anita id="red">si Rachella -17.o1.2004id="purple">[copil]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A uitasem sa va intreb...copilasi vostri mai cer suzeta....ca a mea seara nu poate sa stea fara ea[bang] si ma gandeam ca ar fi timpul so dezobijuiesc, da mi-e mila rau de ea.

Voi cum ati procedat????????????????????????????????

 

Anita id="red">si Rachella -17.o1.2004id="purple">[copil]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaaaaaa[iartama][iartama][iartama]

 

[s]La multi ani fericiti, cu sanatate si multe, multe impliniri!!!sa va iubiti pina la adinci batrineti!id="red">

 

Ane si Ilinca doarme cu suzi si nu ma grabesc sa o dezobisnuiesc, are timp.

 

 

Emilly cu[/url"] gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rachellei ai scade si ai urca temp la juma de ora nu mai stiu ce sai dau, pana la urma cred ca-i bag supozitor si ai bag sosete cu otet desi temp e la 38 ......si scade la 37.......or fi maselele????????????

 

Anita id="red">si Rachella -17.o1.2004id="purple">[copil]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...