Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (76)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Amuleta nu ma supar scumpa pt. ce mi-ai spus!Si eu sunt credincioasa si cu frica lui D-zeu si de aceea imi este sufletul negru...Ma rog la D-zeu sa fie doar o alarma falsa si sa nu ma lase sa -mi umplu sufletul cu asa pacat mare. Nu este vorba ca nu avem cu ce sa crestem 3 copii(desi nu suntem f. bogati), dar in primul rand cred si simt ca aceasta sarcina imi va periclita sanatatea, daca nu viata. Am 37 de ani si o mare pb. medicala-timpul de coagulare a sangelui f. mic-la nasterea lui Bibi am vazut moartea cu ochii(la propriu-nu intru in detalii). In plus nici psihic nu as face fata unei noi sarcini, tinand cont de socurile prin care am trecut de 3 ani incoace cu mama mea.Si ....e cumplit de greu sa nu ai nici un ajutor fizic.In Constanta sunt singura-singura-fara nici o ruda. De fapt nu am nici o scuza pt. gestul ce ar trebui sa-l fac....[q]Acum 10 ani am mai trecut printr-o cumpana de genul asta si m-am dus la biserica si m-am rugat...a doua zi s-a intamplat minunea(dupa 10 zile intarziere)....D-zeu imi va lumina drumul......

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze MAIid="red">![foto]

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Nu mai apuc deloc sa intru pe forum, dau bice acum sa citesc tot ce ati scris. Nu am mai avut deloc timp, desi mi-am luat concediu sa mai stau pe la salon si cica sa invat pentru examenele de ACCA pe care le urasc. Unul l-am si dat si cred ca il pic si mai am unul la care stiu de acum ca nu voi invata. Nu ma simt deloc bine, nici fizic si nici psihic, ma simt cam doborata de tot si de toate. Mda...eu sunt deprimata forumului si ma voi abtine.

 

Alex e bine, are un canin si o maseluta noi, vorbeste tot felul (mai nou "tzine e?" si "tze e aitzi?", si multe multe altele) - mai mult insa in limba ei neinteleasa. E un omulet in miniatura si o iubesc de mor. Dar ca va spun? Cred ca asa simtiti si voi fata de puii vostri.

 

Va pupic si ma duc la studiu. Detalii despre salon gasiti la linkul de mai jos. Site-ul e inca in lucru.

 

http://www.eva.ro/club/afconcurs1.php?cid=226&idcat=0

 

 

Rox id="green">si Alexandra Maria id="red">[copil] (10.02.2004)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si noi la apel

 

Fetelor asera nu mi-a mai facut mama papanasi ca nu aveam branza dulce in casa, asa ca mi-am cumparat gogosi si le-am papat cu smantana[:D]

 

Ralualexandreiid="blue"> merci ca ai postat reteta de papanasi.....ca pana postam eu..... mureau fetele de pofta.

Exact asa stie si mama sa faca.

 

Roxiid="blue"> arata tare bine salonu tau, sper sa-ti merga bine si sa ia clintela la greu.

 

Tatianaid="blue"> vacanta placuta!!!!!!!!

 

Taniaid="blue"> [pup] si sper sa fie totu ok.....si in caz ca nu se rezolva cu pastila de a doua zi..... asta e , decat sa-ti pui viata in pericol........

 

Moama mi-e un somn de mor.....pupici fug la culcare

 

 

 

Anita id="red">si Rachella -17.o1.2004id="purple">[copil]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

 

Andraid="blue">, mii de multumiri pt. reteta de papanasi[dual]. Maine cred ca ma pun pe treaba[;)].

 

Roxanaid="blue">, super salonul tau[cool]! Felicitari si succes[flo]! Ce examene mai dai? Bafta tie[;)] si pupici lui Alexid="blue">[pup]

 

Gabiid="blue">, multumesc pt. lamuriri[^]. M-am luminat si eu acum. Sper sa scapam de asa ceva.

 

Aneid="blue">, ai fost mortala[:D]: pai cum sa nu-ti iei branza daca vrei sa faci papanasi???

 

Tatianaid="blue">, drum bun si vacanta placuta[recevere][beach]. Sa faceti poze muuuuuuuulte!

 

Taniaid="blue">, ce vesti mai ai? A fost alarma falsa? Sper asa sa fie[ruga].

 

Noi azi ne vedem din nou cu doamna care va sta cu Rares id="blue">din toamna. O sa punem la punct ultimele detalii legate de pret si atributiuni.

Apoi mergem la iarba verde, la Snagov[bis]. Asa ca pe seara voi reveni cu poze proaspete[foto].

 

Pupici si o duminica superba!!!

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]cred ca e din ce in ce mai clar ca ...e sarcina.Voiam sa astept cele 10 zile de intarziere pt. a-mi lua un test, dar cred ca nu mai e nevoie. Am toate simtomele unei sarcini: greata, rau, ameteli, dureri de cap....si o foame teribila. Nu am luat pilula de a doua zi pt. ca ne incadrasem in ...parametrii. Dar am omis din calcule faptul ca o luna am fost racita si am luat antibiotice...asta e explicatia....Maine o sa iau testul si ma edific ce si cum.Tot maine mama pleaca la Bucuresti cu Costin si sora mea. Eu raman cu fetele acasa...ca nu mai puteam sa ne trambalam cu purcel, cu catel...etc.

Am ratat postarea cu papanasii....vreau si eu reteta...sunt preferatii mei.

Pupici si o zi insorita!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze MAIid="red">![foto]

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Taniaid="red">, chiar nu stiu ce sfat sa iti dau, e destul de greu s iei o decizie in cazul asta, atunci cand e vorba de viata ta...insa Dumnezeu sa te ajute sa faci ceeace este bine. In principiu nu sunt pentru avort, e princpipiul meu,poate se va rezolva cumva, offf....greu in astfel de situatii. Ma rog pentru tine ca oricum ar fi sa fie bine. Te pup !!!!

 

Roxana,id="red"> capul sus!!! Hai ia-ti o vacanta si du-te undeca ubde sa uiti de toate si sa te mai relaxezi!!!! Ma bucur ca Alex e bine!!! Va pup si pe voi!!!!

 

Albert doarme de la 3 si un sfert, acum e 18.30 si inca nu s-a trezit si eu ma invart pe langa el sa mergem undeva.. [^]

 

Se pare ca a venit vara, ma gandesc la concediu, dati-mi niste idei de munte unde sa mergem.La mare mergem sigur, gasim noi unde o gazda buna, curata, insa la munte ...sunt mai multe variante, iar de Valea Prahovei si Poiana Brasov m-am saturat .

 

Va pup, ma duc sa mai fac zgomot, poate se trezeste Albert. [;)]

 

 

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...