Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (76)


Recommended Posts

COPILASI POZNASI SI DRAGALASI!!!id="purple">id="size4">

1 IUNIE CU MUUUUUUUUUUUUUULTE CADOURI FRUMOASE!!!
id="size4">id="orange">

 

Wow Tatianaid="blue">, am ramas [olala]!!! Lasa ca se vor rezolva toate, nu trebuie sa-ti faci griji acum. Dumnezeu le aranjeaza pe toate si va va ajuta cu siguranta.

Felicitari si sa fiti cu totii sanatosi[flo][flo][flo]!

 

Ancaid="blue">, Matei id="blue">e mortal la fazele astea[:D]. Imi pare rau ca nu ai imortalizat momentul.

 

Andraid="blue">, l-ai sunat pe Valentin? Cand te apuci de scoala?

 

Taniaid="blue">, ati ajuns acasa? Asteptam sa ne spui ca sunteti cu totii bine[pup].

 

Cataid="blue">, multumesc pt. parerea in legatura cu dna aceea. Si eu m-am gandit sa-i propun o sapt. de proba.

Mi-ai dat o idee cu desenele animate[cool].

 

DARAELid="blue">, super sfaturile legate de interviu[pk].

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cum astazi este ziua noastra, a celor mici indiferent ce scrie la bulentin [^] - ziua copiilor, nu pot decat sa spun simplu:

 

La Multi Ani tuturor celor cu suflet de copil !id="teal">

[floare3] [floare3] [floare3] [floare3] [floare3]

 

Sa fiti cuminti, sa va distrati copios

si sa aveti grija la bere si la pizza....

si la bomboane, of course !!!

 

Iar pentru TatianaG si ingerasii eiid="blue">, o gramada de flori:

[flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo]

Doamne ajuta !

 

Cu stima,

 

Singur, DARAEL

Ratacitor prin Lume

http://www.geocities.com/dara2el/

 

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si pitici

 

Am mai trecut si noi pe aici si speram ca nu ne-ati uitat.

[pup]LA MULTI ANI tuturor copiilor ![pup]

din pacate noi nu ne putem bucura de ziua de astazi

Iris a mea a contactat o boala de pile,luata de la alt copil dupa spusele doctoritei,Nu-mi aduc aminte numele din pacare...nu stiu cum de a 6-a zi zice ca e raspandita?!!!

Nu mai pot de ea e toata numai bube,sunt rosii ca focul si se raspandesc si cel putin pe maini e rosie pe toata suprafata mainii.Acum au inceput si pe scalp sa-i apara.Ne-a dar doar Peritol si atat.Sunt tare ingrijorata si nu mai pot de ea.Voi ati mai auzit?

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor copiilor! Sa fiti fericiti si sa ne bucurati cu nazbatiile voastre.id="red">id="size2"> [s][s]

Tatianaid="orange"> felicitari! asa da surpriza. Tot timpul m-am intrebat cum e sa ai gemeni. Ai sa ne anunti tu. [:D]

Anca id="orange"> super faza! As vrea eu sa adoarma Robert asa usor pe oriunde...[:D]

Despre Robert ce sa mai spun? A da, duminica la iarba verde a mancat singur cu lingurita banzica cu ceapa verde, smantanica si unt. L-am ajutat foarte putin .[cool] Cum mai stati cu dintisorii? Robert are gura plina![:D] I-au iesit toti caninii si 4 maselute. Ce urmeaza? Bunicul ii cumpara de 1 Iunie o tricicleta. Abia astept sa vad cum reactioneaza.

 

http://community.webshots.com/user/ramonaa200

 

Ramonaa si Robert (15.01.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by piticasigogosica

Se pare ca Iris are una din bolile copilariei ...[q]IRI SI IRIS...


id="quote">id="quote">Hai mai copil frumos, nu mai plange – o sa scape repede si mai usor decat in cazul in care o facea mai tarziu. Doar sa nu se frece sa ramana urme mai apoi !Nu uita ! E ziua copiilor si a tuturor celor ce au suflet de copil asa ca iti mai spun odata: La Multi Ani [flo] ! Sa va faceti bine repede, dar sa stii ca si pana atunci poti sa dai [pup] multi si un million de imbratisari ingerasului tau !!!Singur, DARAELRatacitor prin Lumehttp://www.geocities.com/dara2el/“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iri,id="red"> stai linistita ca asa fac copiii, nu e grav, e bine ca a facut acum decat mai tarziu.

Albert e mai bine, nu a mai facut febra , ba chiar aseara si azi a mancat ciorbita , ceeace nu a mai facut de mult. Insa ii dau antibioticul in continuare.

Cate zile se da antibioticul ca sa isi faca treaba bine?? id="red">

 

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana, [pup]sa fiti sanatosi, Doamne m-au trecut fiorii si inca nu mi-am revenit...multa sanatate!id="red"> cum a reactionat tati?

 

Fetelor, eu de 2 zile am o stare la stomac ca pe vremea cind eram gravida[bang], gravi nu am cum sa fiu decit daca oi fi ovulat in ziua a 8-a[batcap], eu sper totusi sa ne mai ierte un picut...azi mi-au venit si actele de completat pentru cursul de franca ce va incepe in august, deci....drept e ca nu am deloc pofta de mincare si cind imi vine maninc doua linguri dupa care ma ia o greata...cred totusi ca de la nemincat mi se trage.

 

Ma duc la treaba, am pus sa-i fac Ilincai o supa cu galuste si pentru noi peste la cuptor, ma duc sa pregatesc si cartofii natur.

 

fetele, va propun sa ne zicem ce le mai dam in fiecare zi la micuti sa pape, asa ne mai dam idei una alteia ca eu am o mare problema...ce ziceti?

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...