Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 04 (51)


Recommended Posts

onitzaid="red"> azi e ziua ta cuscritza? pai sa traiesti scumpa si sa fii sanatoasa. sa ai o viata frumoasa si sa fii iubita de toti cei din jurul tau![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

azi am fost si noi cu tudor la medic...[:(]...adica asta inseamna ca maine dimineata mergem sa-i ia sange, ii face o gramada de analize si pt alergie si nu mai stiu ce, ca cica ar avea spasmofilie si inca nu stiu ce![q] mi-e groaza si mi-e mila de el de mor. sa ne tineti pumnii, va rugam[q]

 

ia uite ca acu am vazut! pai e ziua lui bebe davidutzid="blue">[bis]...si bebe kenzoid="blue">[bis]...sa cresteti mari si frumosi si sanatosi si destepti si sa iubiti mult pe mami si pe tatiid="size4">

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by gandacelu

fetele, victorie !inca ceva : ioachim a inceput sa mearga de-a busilea !!! adica nu chiar “sa mearga”, dar… pe acolo! am vazut ca si mihnea lui roserb da semne… mai mai ! avem baieti mari !ioachim se ridica in patru labe si se azvarle inainte… nu-i mai ajunge patul… partea « proasta » e ca nu mai vrea deloc in fundulet, si inca nu sta calumea, asta numai din cauza ca vrea numai in picioare !! trebuie sa-i bagam premergatorul, ce mai ! voi ati introdus deja premergatorul ?


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
id="quote">id="quote">voinicelu mititelu si scumpelu' ! [il][il][il]baiat mare ce mai.ai sa-ti zic ce fac "astia 2" ai mei: doar ca se intorc de pe spate pe burta, dar nu se tarasc in 4 labe. nici nu au putere de slabanogi ce sunt[q] [foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ad_rianna

 

azi am fost si noi cu tudor la medic...[:(]...adica asta inseamna ca maine dimineata mergem sa-i ia sange, ii face o gramada de analize si pt alergie si nu mai stiu ce, ca cica ar avea spasmofilie si inca nu stiu ce![q] mi-e groaza si mi-e mila de el de mor. sa ne tineti pumnii, va rugam[q]

 


id="quote">id="quote">

 

ad_riannaid="blue"> sanatate multa si sa dea Domnu sa fie totul bine!...[pup] Va tin pumnii!...id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felisid="red"> cine te critica pentru decizia ta nu e om..fiecare cu a le lui...noi te sustinem si ne [duel] cu cine vrei .[pup]

 

Onitzaid="purple"> LA MULTI ANIid="size4"> id="red">!!!! [cor][bum][batetoba].Sa ne traiesti fericita si sanatoasa, impreuna cu ai tai.

 

 

 

 

 

 

botez

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felis, sper ca glumesti ...altfel chiar ca te[neand]asa parere proasta ai tu despre noi cele de la mamici de nov-dec? si daca noi nu ne suparam atunci cine sa se supere?...oricum a aparut listutza dar chiar daca nu ar fii aparut te rog eu din suflet sa nu te mai stresezi pentru toate maruntisurile ai ale lucruri mai importante de facut acum.[pup][pup]si pentru tine si pentru mihaitza.

adriana, sanatate multa, multa de tot lui tudor[pup]...dar si biancutei[pup]

onitza...la multi ani! sa fii sanatoasa si fericita alaturi de frumoasa ta familie[pup][s]

jasmine...si ruxitza mea e la fel de maraita...oare ce au copilasii astia?[pup]lui raducu.

miki, adriana...ma bagati in balamuc...ce-i cu centrala aia? cand s-a intamplat?

gandacelule...eu zic ca este cam devreme totusi pentru premergator(dar este doar parerea mea) are toata viatza inainte ca sa mearga...eu pe principiul asta merg...nici pe alex nu l-am pus decat dupa 7,5 luni in premergator

va pup[pup] si va urez noapte buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red"> bafta maine, sa te tii tare si sa ai grija de tudor sa nu se supere prea tare.[pup].

 

Ne bucuram ca auzim si de bebei mancaciosi si cumintei (Elilenus).Asa vor fi toti, numai ca vor sa vada daca facem fata...[:D].Imi da mana sa rad acum, ca Alex papa doar mar dimineata, sa ma vad cand oi incepe cu supita.

 

 

botez

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am pus listuta si am si colorat-o un pic[:D] mai mult nu am mai avut rabdare

 

adriana multa sanatate micutului

 

 

Silviu iarasi a facut diaree[q][q][q] maine il duc iar la doctora[q][q] la cat de des ne vede o sa zica ca sunt dusa cu capul

sper sa nu trebuiasca din nou tratament cu antibiotice [q][q]

nu mai vreuuuuu deabia incepuse si el sa manance mai binisor ( 150 ml la masa) si iar probleme[q][q] cred ca o sa ramana cel mai mic si cel mai slabut

 

 

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SOLUTII PT BEBEII CARE NU MANANCA (mai neconventionale, dar ce nu face omu’ pentru cupilu lui ;P)

-sa mananci tu in fata lui, cu pofta (si ii dai si lui sa guste, chit ca e tocanita ;) ii dai o firimitura, am vazut ca asta le trezeste interesul

-sa ii dati nu cu lingurita, ci cu… degetul vostru !;))

 

va pupic si fug acum, as scrie mai mult, dar nu pot, ca doarme ile !

 

 


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)


ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...