Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 04 (51)


Recommended Posts

onitzaaaaaaaa, la atomic? Domane fereste, e extrem de periculos, pe bune, te rog eu, nu-l mai lasa.TV-ulf face f f rau, succesiunea de imagini e extrem de daunatoare, nemaivorbind de aberatiile pe care le asculta acolo, macar la bb sa formam gustul muzical, m-am suparat....

 

te rog, onitza, dr Culcer nu si-a dat seama ca e rahitic? ca am o mare pasarica eu cu treaba asta...si noua ne-a zis ca e ok sofia:(

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

id="right">

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andreeaid="red">, TE INTELEG PERFECT! Daca te ajuta cu ceva... [il] Eu sunt cu ata mai crizata cu cat Mariuca a avut 2.500 la nastere si, in depresia mea post-natala, m-am invinovatit ca n-am fost in stare sa o fac mai mare...

Paxelaid="red">... [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Adevarul e ca eu Mariei ii dau Pepsi, nu coca... [alcool]

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetele, noi suntem bine, am fost azi la cumparaturi pentru zoia lui alex, facem si petrecere la mc si acasa dupa aceea asa ca suntem in pregatiri.

iepurasu...bine ai revenit, sa-ti traiasca baietelul...asteptam poze cu el...din cate imi aduc aminte aveaia celasi dpn cu mine.(18 dec)..si ai nascut pe 10 dec...cum a fost?

miki...mltumesc[pup]

am fugit la culcarica...va pup, noapte buna si mai vorbim maine

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

onitza, vezi ca la copii cu suspiciune de probleme neurologice e interzis televizorul, nu degeaba i-a zis dr paxelei ce i-a spus.Poa sa nici nu aiba convulsii...si sa fie de la tv totul de fapt :((

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

id="right">

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SABINUTZAid="red">, scuza-ma ca nu ti-am scris mai din timp..de fapt am scris odata si cand sa verific acum daca l-a luat...lipsa, nimik, ...asa ca scriu din nou...

NU am mai fost la CUlcer, pentru ca Paul incepuse sa manance si am zis sa continuam sa mergem la pediatra din cartier, care nu facea de cat sa se uite in ochii lui si gata....asta era controlul...cum mie mi s-a parut ca bebe meu e bine, nu m-am stresat....dar intr-un tz, am vazut cum micutului ii tremura manutzele si m-am repezit la un neurolog...ideea e ca nu am mai fost la CUlcer, dar ne vom duce din nou...ca nu se mai poate...pediatr am hotarat sa o schimb oricum....

Stai linistita cu Sofia, sper s anu fie nimik, dar pentru linistea ta, poti da o fuga la doc, sa ii faci un control de rutina.

Te pupic si multa sanatate.

PS:Culcer e pediatra copilului tau, sau te duci la ea cand vezi ca are ceva mai..delicat si nu poti avea incredere in alt medic? SI cat de des te duci la CUlcer? DOar la cabinetul particular sau si la municipal???? PUpici.

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitzo, hai sa ne traiesti!..id="blue">zise si "intarziata" de fulguletz...mey da ce pupacioshi suneti voi colosha...[il]...si m-ai topit de tot cu "uite asa ne ducem cu tontzii"[:D][:-)))]..

no comment!

P.S. ammmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuu, ca-ti vazui mai bine ardeleanu...Paul tot cu vecinu seamana..[:D]

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FULGULEEEEEEEEEEid="red">, mai scriu tie si gata, ma duc la masaj ca ma asteapta sotu sa ma resfete, ca aseara am stat de beutura, alea-alea...[alcool]

Hai sa ne traiesti si tu, bem o bere virtual [berica]!!! si cand vii in Romania noastra dulce Romanie, bem de-adevaratelea!!!!

Hai sa-ti dau si-n cap dupa atatea dulcegarii: cum mai stai cu burta? ca mie imi vine s-o tai cu drujba!!!![grasa][cheers]

Pup you.

NOAPTE BUNA DRAGELOR SI MAINE O ZI BUNA!!!

ca parca vad ca iar nu-mi merge netul.....[:(!][indecent][zz]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FULGULEEEEEEEEEEid="red">, amu vazu si eu PS-ul tau: mey vecinu' dragu' vecinu' are cohioshii albastri, n-o ieshit cum o vrut eu...[alcool]

are ochi negri Paul si parul negru ca tac-su...toata lumea spune ca seamana cu el, nimeni ca seamana si cu mine!!!!!! ma intreb eu unde oi fi fost in timpul...[xinpat]?[:p][:I]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza, Ani Culcer a fost stagiara la prima soacra a sotului meu(medic oncolog pediatru la Fundeni, o doamna exceptionala care a salvat multe vieti)deci relatia e destul de apropiata In primele luni venea si de 2 ori pe sapt la noi, ea m-a invatat sa alptez si mi-a scos depresia din cap.

De cate a fost o problema pe ea am chemat-o, dar ca s-o vada asa un medic , o vede soacra sotului.chiar si la enterocolita din iarna, n-am chemat-o pe Culcer,n-a fost nevoie.Am avut insa noroc, Sofia n-a facut nici o raceala de aproape un an de zile(Da Doamne sa nici nu faca)

 

in concluzie, a vazut-o pe sofia anul trecut la rubeola si anu asta la varicela,fata de primul an in care venea la fiecare muculetz:))

 

Noua ne-a zis ca e perfecta, si n-are decat "un rasfat incomensurabil"[hot](dupa ce am intrebat-o eu de rahitism si anemie)

de aia spun....du-te si la ea,chiar la municipal sau la cabinet,sau cheam-o acasa,poate ca paul nu are ce zic tanti alea si e doar lipsa de calciu.Ea e impotriva fenobarbitalului.

 

 

cat depsre cutiute...mai bine pune-i mozart si haydn copilui, pe bune.canmd o sa fie de 2 ani pune si cutiutele,sa invete cantecelele.Da acuma doar muzica clasica e benefica, asculta-ma ce zic.

 

[il]

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

id="right">

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...