Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (70)


Recommended Posts

Lia, incearca si tu cu pufuleti, ca Mitzu, sau cu banana....tre sa mestece, nu? lasa de diseara borcanelele in frigider la dezghetat. da de ce nu ii dai de pe o zi pe alta? ca doar....e ditai baiatu', nu mai sunt probleme. eu asa fac.

Daria, Patrick maninca 2 galbenusuri pe saptamina.

Olivia, nu-s in ro de unica folosinta si nici din alt fel. ce marca ai luat tu? am inteles ca cei de la huggies au.

seara acum am facut conopida cu branza la cuptor (ca tot e ziua conopidei azi[:D]) si cine credeti ca se cersea de ziceai ca nu mincase de o saptamina? domnu' suedezu, vorba voastra. cred ca pot sa maninc eu si pietre si tot s-ar milogi sa-i dau.

Robi, bafta in sesiune!!!!

Tizo si Radule, [pup] mai treceti mai des pe la noi!!!![:D]

carmen maica nu rasucesc cutitu' in rana...gata nu mai zik nimik![:D]

in schimb va dorim tuturor o seara super![hot]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da chiar Roxana, cum face Patrick, vine singurel pe 2 picioruse in bucatarie si se matzaie sa primeasca sau cum? Danut intinde mana cand e in scaunel si ii dau sa linga cate ceva ce mi se pare permis, aseara i-am dat un fir de praz, l-a lins un pic da n-a muscat. Sa-i dau pufuleti? Da nu se lipesc de cerul gurii si se ineaca? Io-s terorizata ca se ineaca si nu vreau sa ajung Doamne Fereste sa-i fac "sipiar", si el se sperie cand se ineaca, si plange, si eu si .. eh, e o intreaga tevatura aici. Ma gandesc ca si cu rostogolitu, tinutul capului, statul in fund, ridicatul in fund, m-am tot agitat si tot in ritmul lui le-a facut. Acum merge dus de subrate, altii merg singurei...ce pot sa fac? Nu mare lucru, nu? Altii au cativa dintisori, maselute, el nu. Nu pot sa controlez nici asta. Altii rod si fara dinti, el nu, ....pot sa incerc sa-l mai stimulez cu chestii nepericuloase gen branza dulce, compot, banane, legume bine fierte, dar covrigei, paine, mere, pufuleti parca ma tem...sa nu [xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...