Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (20)


Recommended Posts

buna fetelor, lexi[pup]asa deci, eu te cautam la mamici de sept-oct sa vad daca ai nascut si tu erai la flanco[:D]bravo tie...si bafta la cumparat masinutza de spalat. eu zic ca totusi sa nu astepti pana maine, mai bine mergi astazi la un control imi pare rau pentru ce ati patit cu nebunul ala...trebuie neaparat reclamat undeva...dar unde, ca sa vezi ce am patit si eu acum cativa ani, tot cu un nebun care se tot invartea sa iasa cu masina din garaj desi avea loc, ma rog un tip parcase cam aiurea dar era loc de iesit dar el cum era "varza" nu reusea si eu eram a doua masina parcata dupa ce-l care "blocase" iesirea...si el tot ma presa pe mine sa ies eu, eu i-am zis ca oricum daca ies eu el tot nu are ce face atata timp cat cealalata masina ramane neclintita...si i-am explicat frumos cum sa faca sa iasa de-acolo...ei pe el l-au apucat spumele si(pentru ca tot eram acolo) mi-a rasucit un deget...eu am fost la politie si l-am reclamat dar un alt nebun de la politie mi-a spus ca daca nu am nu stiu cate zile de spitalizare ei nu au ce sa-mi faca...s-a dus si sotul meu si l-a fel i-au spus...asa ca sotul meu infuriat la maxim s-a dus la "nenea" care-mi rasucise degetul si i-a aplicat acelasi "tratament" poate putin mai rau chiar dar fara zile de spitalizare...asa cum spusesera politistii[:D]...stiu ca nu a procedat bine...dar trebuia sa-l invete totusi minte pe dementul ala sa nu se mai ia alta data de oameni nevinovati si mai ales femei. andre-ea[pup]ce face tudorica, cums e mai simte? ati fost la stanciu? ce-a zis? cristina, voi ce mai faceti? cum mai este alexutza? imi pare rau dar ieri nu am vorbit cu mama nu stiu pe unde a umblat dar nu a aparut[:D]cum am ceva vesti iti zic....cum mai stati la cautat bone? dory[pup]bravo...v-ati distrat...si micutza cu cine a ramas...sau a fost si ea la nunta? noi suntem mai binishor sa zicem...alex nu a mai tusit asa de rau azi noapte, urmam tratamentul constiinciosi, in schimb d-ra ruxi are si ea mucisori si dimineatza chiar a tusit(bine ca era inainte sa-si bea laptele ca altfel iar voma) va pup pe toate numai bine monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare. Sunt acasa ca am profitat de Tony sa bucataresc si eu si sa spal alea prin baie ca daca sunt doar cu Ale nu pot face nimic. Monica de cautat inca mai caut in paralel cu o resemnare. Acum am primit numarul unei doamne, o sa o sun maine dimineata si sa vedem daca iese ceva de aici, daca nu o sa continui sa caut in paralel cu soacra-mea, adica voi apela la ea o perioada pana imi aranjez ceva sigur. Trebuie sa rezolv. Ale e ...binisor as spune numai ca nu papa mai nimic si cand si cand tuseste. Nu stiu ce sa zic, e adevarat ca nici nu am mers la dr dar vad ca toti tusesc in jur, si Maria si mai toti din grup... Cred ca i-a zapacit si pe ei schimbarea asta a vremii asa brusc. Nu imi tuseste intr-una, cand e sec cand rupt, are pauze de ore in care nu o aud si dintr-o data o apuca. Strange undeva mucozitati si are momente cand vorbeste gajait, parca e tabagica. Cristina si ghighiloi [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"] [foto] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tudor are bronsiolita. Din nou![bang][bang][bang] Avem acelasi tratament din primavara. Il chinuim din nou cu inhalatii. Nici nu mai stiu ce sa zic. Ne-a dat sa facem si analize, pentru ca se spune ca cei care fac bronsiolita de cel putin 2 ori pana la 2 ani au risc crescut sa fie astmatici. De trebuie sa facem IDR, imunograma si inca ceva, nu mai retin. Sa va zic si de un plus pentru Stanciu (ca tot a zis Florentina un minus): pentru ca fusesem vineri la Budimex (unde i-am dat 30ron), astazi nu a mai vrut sa ia bani. Cris, la intoarcere m-am intalnit cu Claudia. Mergea la Stanciu pentru ca Edi avea respiratie suieratoare. Si zicea ca Felicia a fost in spital cu Andrei, tot pentru asta cred. Eu zic sa mergi la un control, sa ii verifice plamanii.
Andreea, mami de Shurubar - 10.08.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos"] POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, si Denisa si Monica sunt bolnave, si Maria tuseste, unul nu a scapat. Mai...eu ma laud ca ma pricep sa aud respiratia suieratoare, copilul meu nu are nimic timp de 10-12 ore si o ia dintr-o data o tuse. Azi nu e dr la cabinet decat dimineata si nu primeste de regula miercurea decat la vaccinari, poate ma duc maine dupa-amiaza. Sanatate multa. Dar cum ti-ai dat seama ca are ceva in plus? Ca ultima oara stiam ca zici de diaree..... Cristina si ghighiloi [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"] [foto] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai a inceput sa tuseasca urat de tot. Exact ca atunci cand a avut bronsiolita in primavara. Nu stiu ce sa zic cu auzitul respiratiei. Noi am fost luni la dr. lui de fam. si ea nu a auzit nimic la plamani. Pe urma l-a auzit tusind si a decis ca are bronsita astmatiforma[alcool]. Ne-a dat un tratament dar eu am decis sa il urmam pe cel de la Stanciu. Eu zic ca cel mai bine asculta dr.
Andreea, mami de Shurubar - 10.08.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos"] POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi e ziua cea mare:
quote:
Am primit mesaj de la Lexi "Tineti-mi pumnii. Sunt in spital de la 1 noaptea si abia am dilatatie 4. Va tin la curent. Pupici." Asta era la ora 7 dimi.
quote:
Mesaj de la LEXI primit acum: "Acum mi-au pus epidurala, sper sa prind ora 13 in postura de mamica. Pupici si bafta si curaj fetelor care mai nasc azi. Mi-e dor de voi si de BUCURII ;) Lexi"
Off, iar m-a apucat damblaua:"da' io de ce n-am putut sa nasc normal?"[alcool]
Andreea, mami de Shurubar - 10.08.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos"] POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...