Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai - iunie 2004 (46)


Recommended Posts

La Multi Ani la pui dulci si scumpiid="red">id="size5">

 

Am revenit dupa o pauza de net.Nu am avut net o saptamana si ceva da sa rezolvat.

Fetelor ati scris da tot vad ca la alte mamici se scrie mai mult.

 

Grate esti o mamica superba frumoasa foc si baietel dulce.Am vazut pozele si ce mare a crescut printisor.Super aranjarea pentru ziua lui [il]

 

Madutza superbe pozele zulufata e frumoasa ca o printesa.Ce frumos concediu.

 

Bertha eu ma uit tot timpul la fontanela lui Inisa mai e putin deschisa nu stiu so apreciez cat are.

 

Mamaleone e buna idea ta mai sunt si activecenter si lamaze au si site-uri parca.

 

Cornelia Laura bine ai venit intre noi sa iti traisca Eduard[flo]

 

Monet lasa ca te faci mamica super frumoasa dupa ce nasti.Samburel cel dulcel ce face o suteaza pe mami?[olala]

 

Irinusha felicitari pentru mersul la piticot[cool].

 

Diana cunoastem inca o hoatza care baga in gura orice.Azi i am scos o moneda de 5 mii de lei din guritza am crezut ca fac infarct.Habar nu am pe unde le gaseste

 

Fetelor si eu o sa incerc sa vin la intalneala mie imi convine IOR super park,ca data nu conteaza oricum e in timpul saptamani.

Va pumpic dulcic pe botic.

 

 

 

 

Printesa mea micaid="red">(10 iunie 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

am fost in excursie cu clasa lui Andu la Muntele Rosu - cheia (ieri). nu am vrut sa-l las singur ca e cam ametit. si acum sunt lesinata.

un chin a fost in excursie!!!

13 ore incaltata in adidasi eu care sunt adepta sandalelor cu toc cui!

si am mers 10 km pe jos (5 si sus si 5 in jos).

Si un autocar plin de plozi de 7 ani !!

si ma dor toate oasele si nu am un deget de la picioare intreg fara vreo basicuta si ma dor gleznele si s-au umflat si ma doare spatele si mainile si ma doare TOT!!!

pun acum pozele dupa ce termin de vaitat.

va povestesc maine ca acum mi-e un somn....

 

Mamaleone, visul meu este daca voi avea candva un spatiu (o camera mare, o bucatarie si o curte) sa fac un loc unde sa poata organiza copii petreceri de ziua lor. Cererea e foarte mare iar oferta aproape inexistenta. In afara de Mac sau Insula copiilor din herastrau nu prea e nimic. Am eu niste chestii in cap dar nu sunt in stare sa scriu acum nici sa ma bati. Daca te intereseaza iti povestesc ca pentru mine e doar un vis.

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI

POZE

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele !

Hop si eu...mi-era dor de voi si de abia asteptam sa citesc ce ati mai facut.

Am citit tot ce ati scris, dar deocamdata nu pot raspunde fiecareia in parte...

Dupa cum va povesteam, in acest weekend am fost singuri acasa, Amalia fiind la mama (pt. prima data departe de noi, timp de 3 zile)

Vineri va spuneam ca sunt singurica, sotzul meu fiind plecat in alta localitate. Dar mi-a facut o surpriza si a venit acasa (chiar daca a ajuns la 10 seara). Oricum eu am venit de la sedinta la 9 seara (ca s-a lasat cu restaurant ).

Asa ca mey fetelor, ne-am facut de cap ca in vremurile bune [:D]

 

Sambata am facut o curatentie in casa, de stralucea totul, am gatit specialitati, am luat o baterie de vin, am pregatit o cina romantica !!!

Ce bine ne-am simtit...Va spun ,aveati dreptate toate, ne-a prins super bine momentul asta !!!!!!!!!! YU-hu..

 

Ieri, am fost sa luam printzesa si nici nu ne-a bagat in seama . Si eu imi faceam griji ca nu se acomodeaza, ca nu doarme, ca nu mananca...bla,bla...

De unde, ca i-a priit aerul de tara de nu va spun. N-a avut mama treaba cu ea.

 

Cred ca o sa mai repetam povestea asta.

 

Cristina & Amalia (20.04.2004)

 

Povestea nasteriiid="red">

 

Poze Amaliaid="red">

 

"cele mai mari placeri ale vietii sunt cele impartasite cu altii"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acris, ma bucur ca v-ati simtit bine, mai este nevoie si de astfel de momente,ca daca nu "ne luam campii", oricat de mult am iubi copilul este bine sa mai ai cate o pauza, sa mai faci si altceva (mai ales ca si ea s-a simtit bine cu ai tai si nu a avut probleme).

Vanessa, v-am vazut pozele, sunt foarte frumoase; si eu imi doresc o excursie la munte; Catalin cu cine a stat?

Acum sa va povestesc de spre noi: sambata i-am luat motzul lui Sebastian, am avut cativa invitati; Sebastian nu a fost prezent in sufragerie, urla de ziceai ca il tai cand il duceam acolo.Se pare ca nu ii plac barbatii mai solizi, cu voce groasa...Asa ca, motul i l-am luat printre urlete, am umblat cu tava prin casa dupa el (ba in balcon, ba in camera lui...).Binenteles ca nici eu nu am putut sta la petrecere...Cum a plecat ultimul musafir, cum a redevenit Sebastian cel vesel si nazdravan.A primit multe hainute,bani,o tricicleta (am fost cu ea in parc, dar nu cred ca o voi mai face- nu a stat in ea decat 5 minute, in rest "a condus-o" pe langa).

Am pus si poze noi, in albumul "Motz"; daca aveti timp, m-as bucura daca le-ati vizualiza.Sa-mi spuneti ce parere aveti de noul look al lui Sebastian (ultimele poze)...

Carmen, cum ati petrecut?

 

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Acris!

Sebastian a ales un morman de chei (de la casa,masina,..), o masinuta si simultan un pix si o furculitza, dupa care a impins tava si nu a mai vrut sa o vada!Cred ca era prea agitat

Cu tunsul a fost si aici "distractie", a durat vreo ora (l-a tuns cumnatul meu, cica prima data nu este bine sa il tunda tati).I-au mai ramas cateva smocuri, dar este bine ca a eusit sa-l tunda si asa.

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...