Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

Lilia, multa sanatate Ameliei. Suntem alaturi de voi si abia asteptam sa ne trimiti mesaj cum ca Amelia nu mai trebuie sa mai stea cu ghipsul. Multa putere si totul o sa fie bine.

 

Daniver, eu zic sa nu ii mai dai rosie, pentru ca daca face bubite in jurul gurii sigur face alergie. Incearca si tu sa nu mai mananci de fata cu el. Stiu ca e greu, nici eu nu prea reusesc.

 

Anne, felicitari printeselor si la cat mai multe realizari.

 

Bebelina mea a inceput sa mearga in patru labute, dar face cativa "pasi" si apoi merge tot taras. Cred ca ii este mai usor asa.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lilia - multa sanatate! sper sa se rezolve cat mai repede!

imi imaginez cum v-ati jucat cu piciorusele, profitand de pauza de ghips!

lui Vlad i-au aparut iar niste coji pe cap...a mai avut, albe, ca niste solzi...

dar astea sunt ca niste pistrui, deci maronii, si nu chiar una langa alta...si una din ele este langa ureche, in zona perciunilor (viitorilor perciuni!)...

ma ingrijorez sa nu fie ceva mai serios - vreo dermatita sau cine stie...chiar - stie cineva ce poate fi?

m-am invrednicit si eu si am pus cateva poze noiid="size5">!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

me, my family, MY SON id="red">

 

 

 

[foto] poze noi cu ... NOI![9cer] id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Azi am iesit si noi din oras cu masina pentru prima data cu Stefan, si vreau sa va spun ca a fost fff cuminte!Nici nu ma asteptam!Mi-am facut tot felul de griji cum ca nu va sta in scaunul de masina singurel...ca va plange...in schimb el sa uitat pe geam si pana la urma a adormit.Cei drept nu am fost departe, numai la 100km de casa cu oprire la mijlocul drumului la sora mea.

Ceea ce vreau sa va intreb, pe fetele care au mai mers cu masina, copilasii v-au transpirat in scaun? Stefan cand am ajuns la sora mea era transpirat la spate, m-am si speriat can l-am luat in brate, am dat fuga si l-am schimbat.Nu era fff transpirat, doar un pic umed, dar eu nu sunt obijnuita sa-l vad ud ca el nu transpira.

Ma gandesc ca o fi scaunul de vina si faptul ca a stat acolo nemiscat si a si dormit, si binenteles caldura din masina.

Si uite asa am prins curaj, si cum sotul este in concediu pana miercuri, marti mergem la Colibitza la cabana.Nu stiu daca o sa ramanem si peste noapte, s-ar putea doar sa mergem pana acolo, sa papam ceva si sa ne intoarcem.Sa vedem cum se va simti Stefan si daca nu e prea frig peste noapte.

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne33 felicitari fetitei tale pentru premiu!Cred ca esti foarte mandra de ea!E foarte bine sa fie recompensati dupa astfel de realizari si bicigleta a venit la fix!

 

LiliaToma, Amelia e o scumpa de papusa!Va pupacim pe amandoua!Aveti foarte mare curaj! Imi dau lacrimile de fiecare data cand citesc un mesaj de la tine, si suntem si noi alaturi de voi!Nu iti face probleme cu masuratul picioruselor, poate nu ai reusit tu sa le masori corect!Lasa medicii sa-sii faca treaba daca ai incredere in ei!O vor face bine![pup]

 

Nu mai stiu ce am vrut sa spun...sunt si foarte obosita!Nasul imi curge ca la robinet imi este si fff infundat...cam asa e si Stefan dar el in schimb e fff vesel si activ, deci nu pare deloc bolnavior!Doar grija mea e mai mare.Am facut amandoi o rinita alergica din cauza vantului care cine stie ce praf sau puf a adus cu el!

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne felicitari fetelor tale!

 

Ana_a si Damian transpira in scaunul de masina dar nu-mi fac probleme ca si Ioana transpira.

 

Am pus 2 poze noi sa vedeti ce smecher e Dami cu palarie.

 

Herra l-am vazut pe Vlad, e dulce foocccccc!!!!! Cate kg are?

 

 

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne, felicitari fetitei tale mai mari pt. premiul la limba si literatura romana.

Geo, tare scump e Dami cu palariuta.

Ana_a, bebelusii pot transpira in scaunul de la masina, mai ales daca e cald. Si noua ni se intampla, dar nu ma stresez prea tare. Eu o imbrac pe Alma mereu cum ma imbrac pe mine (mai subtire, mai gros) si atunci cand a transpirat ea, am transpirat si eu la spate pt. ca a durat ceva pana ne-am oprit pe traseu.

Lilia, tinem si noi pumnisorii sa se faca Amelia bine. Mii de pupici micutei tale curajoase.

Noutati nu prea avem. Am fost azi la bunici si Alma i-a distrat pe musafirii bunicilor cu conferinta ei de presa si cu pumnisorii dati in masa pt. a atrage atentia. A papat painica cu pateu ca un om mare si se lingea pe botic dupa fiecare bucatica, iar noi ne prapadeam de ras.

Pupici la bebici si mamici si o noapte buna, linistita tuturor,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!

 

Anne id="red">felicitari pentru fetita ta cea mare![bis] si [dual] la pitica!

 

Geoid="orange">, Herra id="purple">am vazut pozele cu bebelacii vostri! Adorabili!

 

Lilia id="blue">[dual] si curaj!!!!Hai ca nu mai e mult si scapati si de probleme!

 

Noi ne "laudam" cu nopti nedormite........gingiuta de sus e tare inflamata la bazucul meu scump...mi-e mila de el saracutul cum urla noaptea! Acum i-am dat niste Nurofen......sper sa doarma mai bine!

 

Noapte buna mamici si bebici!Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

georgiana, ce ochisori are baietelul tau, cel mai tare mi-a placut poza in sapca rosie si cu papucii aia mari de abia i se vede nasucul[:o)]...

 

Lilia multa sanate puiutului si tie putere sa treci mai usor peste asta...[pup]

 

avem si noi cateva pozici, in caz de doriti sa ne vedeti mari deja...

numai bina va doresc si o noapte linistita...

 

Iulia si puiutul Adrian {o2.1o.2oo4}[copil]http://community.webshots.com/user/adrienut [copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...