Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

georgianaid="red"> - e chiar haios cu palarie.

 

ana_aid="red"> - stai linistita ca e normal sa transpire in scaun. Tu daca nu te-ai misca deloc in scaunul de masina nu ai transpira? Si daca pleci la cabana sa vezi ce doarme bb acolo de nu ai mai pleca acasa 2 luni !

 

herraid="red"> - binenteles, ca toti copii , atras de calc.

 

ellenid="red"> - felicitari pt mersul de-a busilea.

Fata mea se deplaseaza numai daca e in premergator sau daca o tine cineva de manute. Altfel, unde o pun acolo sta pana incepe sa planga.

 

liliaid="red"> - sanatate la puiut si mai bine te gandesti cat de bine va fi la sfarsitul tratamentului.Bine macar ca a luat si ea o pauza de la ghips. Si de recuperat sa vezi ce repede va recupera tot!

 

[s]La multi ani ! Andreasid="blue">id="purple">

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by julya

avem si noi cateva pozici, in caz de doriti sa ne vedeti mari deja...numai bina va doresc si o noapte linistita...Iulia si puiutul Adrian {o2.1o.2oo4}[copil]http://community.webshots.com/user/adrienut [copil]


id="quote">id="quote">Ce zambaret e si puiul tau!id="purple">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off,off mai Lilia ca multe mai trebuie sa indurati si voi.Sper din tot sufletul sa se faca Amelia bine cat mai repede si sa scapati de problemele astea nesuferite.Va pupam dulce pe amandoua si va dorim sa ave-ti multa multa putere si curaj in continuare atat tu cat si sotul tau.Tot raul spre bine sa dea Dumnezeu sa fie.

 

Iar cu Danny al meu...daca stiam ca o sa planga nu ma miscam nici un cm din casa dar .....Nu stiu ce a fost cu el.....ca daca ii era foame papa laptic dar nu a vrut...cred ca il supara dintisorul care mai are un pic si iese ca si aseara si azi noapte m-a plans .Oricum nu-l mai las.

 

Am vazut ca de cate ori ii dau rosie asa cruda(cand mancam noi este dezastru daca nu ii dau si lui sa guste din farfuria mea-plange ,da sa-mi bage mana in ea...ce sa mai,un circ de toata frumusetea.Si daca am papica lui pregatita nu o vrea ,tot a mea este mai buna!)ii ies niste pete micute rosii in jurul guritei.Oare sa fie alergie sau ceva in genul asta?

Hai ca am scris o fraza de v-am zapacit!!!!

 

Va lasam ca poate poate reusim sa-l adunam pe tati de pe unde umbla (la o conectare)sa mearga cu noi in parc.

 

 

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

 

http://community.webshots.com/user/b35noc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spunem! Noi azi am fost la padure si a fost supeeeer !

Loreema a fost o cumintica , mai ales ca "dadaca" a fost o verisoara de 10 ani cu o energie inepuizabila! Asa ca toata ziua a vorbit si s-a jucat cu ea. Abia reuseam sa ii dau fetii sa manance , nici nu incepeam bine sa papam ca si auzeam "A terminat? Ca vreau sa ma joc cu ea!" Si ne-am si bronzat un pic.id="purple">

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Netza mamici si bebici!!!!

 

LA MULTI ANI VLAD, LOREEMA, MIRON RADU si OMAR!!!Sa cresteri mari si cuminti...

 

Uite ca mai aparem si noi pe aici...nu prea mai am deloc timp sa va scriu..de citit mai reusesc din cand in cand.

 

Inutza mea e o scumpica..inca nu avem dintzishori, dar e ff activa..vrea sa mearga toata ziua ..si cum inca e prea mica..o folosestepe mami pt sustzinere..asa ca vai de spatele meu..dar macar puiul e fericit. Stam ff mult afara..cate 5-6 ore..deja ieri am jucat fotbal cu copilasii de pe alee...am inceput si noi sa spunem da, da si tata..si ne place tare mult cum suna..asa ca o tinem toata ziua asa...

 

aaa...Fetelor..voi din ce laptic faceti branzica la puiuti?id="red">

 

Am vazut si noi toate pozele noi..numai copilasi frumosi foc...ce mai..niste ingerasi..iti vine sa-i papi pe toti...doamen ce repede au crescut..nu-mi vine sa cred...

 

Gata...ca m-am lungit ...sper sa revin mai des..

Pupici dulci,

 

Ania & bebitza Ina (23 oct 2004)

[foto]Inutza televizomanaid="red"> [ttv]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] [s] LA MULTI ANI ! LOREEMAid="size4"> [s] id="red"> [s] - 9 luni , nu imi vine sa credid="purple">

 

[s] Vlad [s]

[s] Omar [s]

[s] Miron [s]id="blue">

 

Branzica ii fac din lapte pasteorizat de pe piatza.id="purple">

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! id="red">tuturor bebelusilor care sarbatoresc astazi. Sa fie sanatosi, voiosi, voinici.

 

M-am uitat si eu la pozicile noi cu Vlad si Dami. Amandoi sunt scumpici foc.

 

Lorema, multumim mult. Sper sa se obisnuiasca repede sa mearga doar in patru labe. Acum nu merge decat foarte putin, cam jumatate din sufragerie si apoi incepe sa mearga tot taras. Cred ca o dor genunchii si probabil e mult mai usor sa mearga asa.

Ieri a mai invatat ca atunci cand este in picioare se poate apleca singurica sa se aseze jos si este foarte haioasa. Se tine cu o mana de marginea patului si se apleaca pana atinge jos cu cealalta manuta. Si uite asa asta a facut mai toata ziua de ieri...genoflexiuni.

 

Danyce, felicitari Almei pentru papat peteu cu painica. I-am dat si eu intr-o zi un biscuite si asa se lingea pe botic. Ne-am distrat de numai puteam iar ea nu avea nici o treaba, continua sa pape.

 

Anielas, eu ii fac branzica din lapte Brenac.

 

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai scriu si eu....desi sunt intr-o faza in care imi lipseste cheful. Noi suntem stationar, fara dinti, cu figuri, stam aproape toata ziua afara. In continuare refuza fructele desi am variat cat am putut. La legume avem circ pentru ca nu sta 2 secunde locului si cand ajung eu cu lingurita in stanga ea e deja cu gura deschisa in dreapta....Ieri de exemplu ii dadeam iaurt dupa legume si pentru ca nu vroia mi-a tras una peste mana de si-a rastunat jumate din pahar in poala si era foarte fericita ca se balacea in el. Am schimbat-o pana la piele, am spalat-o pe ea si scaunul in cada ca era plin (abia il spalase tati cu o zi inainte). Nu a plecat inca in 4 labe dar nici mult nu mai are.

Azi ii pregatesc mazare si sunt curioasa de reactie (nu am avut suc de rosii si i-am pus o rosie). Si ne pregatim de munte ca ne-a gasit plimbarea pentru we viitor (nasol ca se cam strica vremea....) si fiind prima iesire am emotii in ce priveste drumul, nu stiu ce sa iau la mine sa nu ma trezesc ca-mi lipseste ceva....Sper sa fie bine si sa ne distram.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anielas eu folosesc Dorna sau Fulga

Lili Toma curaj maxim , important este ca fata este sanatoasa si asa cum ai spus si tu pt ea gipsul este ceva absolut normal nu are nici o problema ciudat a fost pt ea sa fie fara ..

anne felicitari pt fata cea mare, trebuie sa fii tare mindra

elyanne ha , ce curaj sa lasi cupilu singurel, si eu il mai lasam cind duceam catelul afara dar stateam ca pe ghimpi

 

Fetelor noi am fost la MAREEEEEEE a fost super misto si am prins o vreme cum nu ne-am asteptat.

Cind ne-am intors am ratat Autostrada soarelui deoarece nu este semnalizata

O sa va mai povestesc si o sa pun si niste poze

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...