Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

La multi ani, dragi sarbatoriti, copii frumosi !!

sa cresteti mari si voinici !!!

 

Noi am avut un week-end linistit si frumos desi avem ceva problemute.

I-au aparut Alexiei numai pe maini, in barbita si putin in obrajori niste bubite ca niste intepaturi de tantari ! Dar nu sunt ciupituri pentru ca am protectie f. buna in camera ei pentru tantari si ii apar chiar si cand este imbracata in costumas tip cosmonaut si deci nu ar putea sa fie muscata prin material ( asa de rau ). In fine, i-am dat cu diverse creme ( la recomandarea medicului ).

Maine mergem sa facem toate analizele ( de fapt merge taica-su cu ea, ca eu daca plec de la birou 1 ora se darama firma ). Sper sa se elucideze problema asta. ma tot gandesc daca nu cumva i-au aparut de la borcanasele Nestle sau Hipp ( ii mai dau din cand in cand ) sau de la laptele Brenac din care ii fac branzica. In week-end nu i-am mai dat branzica...sa vedem ce se intampla.

Tineti - ne pumnii sa descoperim cauza ca sa o putem trata.

 

Am admirat toate pozele ! Copii frumosi foc si ce de-au mai crescut !

Va pupam pe toti si mai revenim !

 

Cristina si Alexia ( 31 Octombrie 2004 )

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by georgiana.david

Cate kg are?

 

 

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 


id="quote">id="quote">

 

 

are putin peste 8 kg, la 8 luni si jumatate.id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani pt. sarbatoritii de azi!id="red"> [s]

 

Julya am vazut si pozele voastre! [pup] pentru Adrian, care este un scump.

 

Anielas am vazut pozele cu Inutza, care e frumoasa foc. Mi se pare mult mai mare decat Elena. Cat kg si cm are?

 

Frosa si eu am stat ca pe ghimpi cand am lasat-o singura... Cand stiu ca e cu soacra mea parca stau mai linistita, cu toate ca s-a intamplat sa nu o anuntam si dorm amandoua iar daca s-ar trezi Elena si ar incepe sa planga nu cred ca s-ar duce la ea imediat pt. ar crede ca suntem noi cu ea... Deci e cam acelasi lucru...

Asteptam pozele de la mare... Ma bucur ca ati avut freme frumoasa

 

Mcm felicitari pt. dintisori!

 

Duculeatza nurofenul este bun si pt. dintisori... ii mai calmeaza durerea. Probabil pt. asta ti-a dat dr.

 

Tinem pumnii sa iasa mai repede dintisorii piticilor maraiti si balosi... ca sa nu-i mai supere. [pup]

 

Danina distractie placuta la munte si multa sanatate. Probabil din cauza racelii nu mai papa bine Diana.

 

Danyce felicitari Almei... pai cum sa nu te simtit bine ca a fost laudata [:D]!

 

Moss tinem pumnii sa fie ok analizele...

 

Despre laptele Brenac nu am o parere buna pt. ca mi s-a intamplat sa cumpar de mai multe ori, din locuri diferite, si sa fie stricat... il fierbeam (pt. noi, nu pt. branza Elenei) si sa facea branza... Eu ii fac din lapte Dorna cel cu mai putina grasime... uit mereu care e [bang]... parca ala albastru.

 

Mihaela unde umblati? Chiar nu te mai lasa Alexia deloc sa intri pe DC? Hai, mai da un semn ca va dam la disparuti.

 

Angela voi ce mai faceti? Si voi trageti chiulu'... Si Mada la fel...

 


[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor care nu a-ti cumparat inca piscina pt copii , uitati ce am gasit eu in Carefour la 250.000 lei PISCINA COPIIid="red"> . Binenteles ca am cumparat-o.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red">

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mcm

Dar ce e cu autostrada soarelui?Noi mergem la mare saptamana viitoare. Sper sa nu fie vremea cum e azi....adica ploaie si frig. Am cumparat un bazin gonflabil pt. bb dar este prea mare si trebuie sa-i iau altul mai mic.Anuntzam aparitzia dintzisorilor....[bis]. Cineva scria pe forum ca pot aparea si la 1 an si 6 luni, eu deja ma vedeam in perioada aia asteptand dintzii......[:D]Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)


id="quote">id="quote">Autostrada Soarelui face legatura intre Bucuresti si Drajna cu iesiri-intrari la Fundulea si Lehliu. Dar presupun ca tu mergi la mare pe Brasov-Ploiesti-Urziceni-Constanta. Daca vrei sa ajungi prin Bucuresti spune si iti spun pe unde sa iesi ca sa ajungi pe autostrada.Cat despre bazin gonflabil vezi la mesajul anterior o poza la PISCINA COPII cu un bazin care mie mi se pare SUPER!id="purple">Povestea Loreemeiid="red">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prin Bucuresti merg ca trebuie sa iau ceva de acolo, deci sfaturile tale sunt binevenite.

 

Cat despre piscina eu am gresit ca ma uitam pe poza de pe cutie, in cea pentru copii sub 3 ani mi se parea ca nu are suficient loc asa ca am luat una mai mare care este prea mare pt. mare. Ia uite de cate ori pot sa folosesc cuvantul asta intr-o singura fraza....[alcool]. Gasesc eu una mai mica...sper.

 

Pana acum nu vroiau sa apara si acum dintzii Alexiei de jos apar amandoi de-odata. E bine si asa, nu ne chinuim prea mult.

 

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...