Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

quote:Originally posted by mcm

Prin Bucuresti merg ca trebuie sa iau ceva de acolo, deci sfaturile tale sunt binevenite.Cat despre piscina eu am gresit ca ma uitam pe poza de pe cutie, in cea pentru copii sub 3 ani mi se parea ca nu are suficient loc asa ca am luat una mai mare care este prea mare pt. mare. Ia uite de cate ori pot sa folosesc cuvantul asta intr-o singura fraza....[alcool]. Gasesc eu una mai mica...sper.Pana acum nu vroiau sa apara si acum dintzii Alexiei de jos apar amandoi de-odata. E bine si asa, nu ne chinuim prea mult.Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)


id="quote">id="quote">O iesire direct spre Autostrada Soarelui este prin cartierul Salajan cum vii dinspre Dristor mergi tot inainte pe linia de tramvai . Daca nu stii pe acolo iesi pe Centura Bucurestiului si gasesti peste tot indicatoare spre autostrada. Daca stii din ce cartier iesi spune-mi si iti spun in ca perte trebuie sa mergi ca sa dai de autostrada.id="purple">Povestea Loreemeiid="red">[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto][cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...