Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

Ellenid="red"> nu iti fa griji cu nici una, eu una am fost mica si indesata cand eram pitic de zicea bunica ca o sa fiu ca aia de la circ mici si uite ca am 1,75 asa ca pana nu cresti nu ai cum sa iti dai seama.

 

 

Iar era sa uit avem pozici noi id="red"> de pe la munte din weekend. Ce bine a fost la tara acolo as mai fi stat un picut dar "ata ete".

 

 

 

[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

PAULA - DIANA[foto] NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

LA MULTI ANI BEBEILOR SARBATORITI ACESTE ZILE!
id="red">id="Comic Sans MS">id="size3">
SA FIE SANATOSI SI VESELI SI SA FACA CAT MAI MULTE POZNE NON-DISTRUCTIVE!

Sara buna mamicilor... am culcat maimutica si taticul si-am navalit pe DC sa vad poze ca ramasesem rau in urma. [bang]...

- Ana_a, mai e o scumpete Stefan cu palariuta cea noua si dintisorii... si se vede treaba ca-i tare cumintzel[alcool] E flacau mare, o sa rupa inima fetelor ca are o figura tare expresiva [:D] Doamne si ce bobocei de trandafiri divini...nu infloresc?

- Frosa, Lasvanelul tau e si el un flacau si jumatate, blondut si nazdravanut [pup]

- Crismir, un dulce si Robert [:D]... mai dar ce background frumos, mi s-a facut dor de munte....

- Elyanne, o printzesuca Elena in costumsul galben... si ochioasa foc [:D] Si tu semeni tare cu mamica ta, sunteti niste frumoase [8D]

- Mihaela, mai e din ce in ce mai frumoasa Alexia ta! Si-i sta f bine in bleu! Doamne si-n rochita galbena cu floricele e un ingeras!!!!! Fotomodel o face mama!

- Aissa, si mandra ta e bronzata pe fata ca a mea... si e o scumpica si o umflatica si o dulcica[pup]! Si m-ati omorat cu pantalonii aia 3/4 cu franjuri[:D]!

- Moss, dragutza rau dulcetzica ta in roz si alb! Si seamana cu mamiiii.... si iubareata foc din cate vad.... mai dar ce bine arati! Eu mai am de dat jos 20kg ca sa arat asa[:D]

- Ramona, frumusica rau si "periuta" ta! Si sa stii ca ma amuza rau povestile tale cu cumnata..

- Adela, eu mi-am bagat nasul si in pozele tale ca-mi era dor de Andrei.... si am vazut c-ati fost la mare si cat de frumosi sunteti cu totii... [:D]abia stept sa vad daca si Gogo se sperie de valuri....

- Aniela, mi-am bagat si la tine nasul si am vazut-o pe Inush in cosu' cu fructe... cam mult "dulce" in cosul ala [:D][pup]...

- Lilia, mai pe mine ma topeste poza asta.. puneti poze noi? Pupici multi pt ingeras...[pup]

- Nature, imi pare bine sa te cunosc, e o dulceatza Ilinca ta si-i sta superb in rosu!!! Si aveti palariuta bleu exact ca a noastra!...[pup]

- Ionella, nu pui poze noi cu Alex? M-am uitat si eu pe grafic, multumim.. suntem in media mediei.. dupa ce in luna a 3-a eram mult sub si-mi faceam o mie de probleme ne-am revenit cu brio.... noi aveam la 7 luni 70cm si 8kg.

- Anamari, frumoasa foc Lia!!! Buna si utila jucaria cu "up and down"... cred c-ar fi ideala si pt noi una, ca daca nu merge Gogo se opreste si-ncepe sa topaie ca un greieras...

Mcm, felicitari pt punctuletele albe[:X][pup]! Noi nimik...

Si inca ceva valabil pt toate.. nu vorbesc aiurea dar sunteti toate niste frumoase... serios.. iar langa bebei cred ca ne sta cel mai bine tuturor[:X].

Mai fetelor, m-a oprit azi un nene la bancomat si mi-a zis ca ce caut cu maimuta afara, ce, eu n-am auzit de Cernobil? Era sa-i zic ceva, crede ca daca ma inchid in casa pt tot restul vietii scap? Mai bine trag o fuga si aprind o lumanare sa aiba Doamne-Doamne grija de bebei si de toata lumea... sper sa fie false vestile... mai nou cica ar veni tornade. zise un tatic in parc... eu nu mai ascult nimic...

Pupici si noapte buna mamici si pitici! [pup]

 

 

 

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danina v-am vazut si pe voi la munte, si parca respir aerul acela curat.. sunteti niste scumpe amandoua [:D] ce schit era?

 

Mai si noi uitaram ca avem poze noi..: de la tara, din Herastrau si altele din parc si de acasa.

Va pupa dulce Gogosica si mamica ei!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LA MULTI ANI !id="red"> [s]

Daniel [s]

[s] David [s]

[s] Victor Cristian [s]id="blue">

[s] Kaoriid="red"> [s]

 

Eu sper sa nu fie adevarat cu Cernobal-ul , pt ca eu am fost afectata de valul din 86 si nu as vrea sa fie fi fata afectata. Mie imi ajunge.

 

Noi avem o veste mai putin buna, Fata mea e putin ragusita si tuseste putin. Crede-ti ca poate fi rosu in gat? Noi suntem programate la dr. miercuri. Sa asteptam pana atunci sau sa mergem azi?

 

Andoraid="red"> - ce "tarancuta" frumusica ai!Si interesant mai e cocosul ala[:D]

 

Danina id="red">- ce bine trebuie sa fi fost la munte. Din cate am vazut s-a distrat pitica.Abia astept sa mergem si noi. Anul asta trebuie neaparat sa mergem la Cugir si la Vatra Dornei.

 

Eu am inceput sa-i dau ficatel de la 7 luni dar fata mea s-a patat de la el si nu i-am mai dat.

 

Ellyaneid="red"> - sandalutele de la Farlin avem si noi nr 12 si ne vin perfect.Iar sticluta o folosim la sucul de porocale.

 

Ellen - ce mare si frumoasa e si "pitica" ta.

 

anamariid="red"> - ce pozici frumoase aveti cu baby lia. Leagan ca cel in care se da e este si in parc in Cta si tera ne mai place in el.id="purple">

 

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

 

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

 

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata mamici!

 

La multi ani sarbatoritilor zilei!!!![s]id="size3">id="red">

 

 

Andoraid="purple">, Danina id="blue">v-am vazut si pe voi ce frumoase sunteti![dual]

 

Noi ne continuam programul zilnic presarat cu crize de personalitate....altceva nimic nou...tot asteptam dintii sa iasa si tot degeaba...ieri n-a prea mancat bazucu meu, poate tot din cauza asta numai san a vrut....noaptea e inca jale, tot de 4-5 ori se trezeste sa pape si daca nu-l pun la san urla !

 

Pupici!id="green">

 

 

 

 

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

fetelor, de vreo doua zile am inceput sa intarzii la birou. De cand s-a mai racorit afara Alexia doarme de rupe..de unde se trezea la 07.00 sa manance acum nici la 8 nu s-ar mai trezi daca nu m-ar auzi pe mine foindu-ma prin dormitor. Astazi am deschis un ochi pe la 07.00 si am zis ca daca tot doarme maimutica sa mai stau si eu o jumatate de ora. Si m-am trezit la 08.10 !!! Noroc ca e Vineri.

 

Ieri a spus ta - ta !! la inceput a fost un te-te si apoi a spus clar si frumos ta- ta ! Imi venea sa o mananc !! Mor dupa ea ca nu-i mai tace gura deloc.

 

Andora,id="red"> multumim pentru complimente ! M-ai uns pe suflet cand ai spus ca seamana cu mine..Intr-adevar re ochii mei dar in rest e taica-su toata !!! Dar mie tare bine imi pica sa-mi spuna lumea ca seamana cu mine.

Cat despre aratat bine...glumesti ! E adevarat ca de la 74 kg ( gravida ) am ajuns la 58 kg. Dar tot mai de dat jos vreo 7 kg ca sa ajung ca inainte ! Si mai am un pic de burtica, care a inceput sa mai scada dar tot mai e ! Eu sper ca intr-un an sa incap in blugii vechi marimea 27 !!!!

Mi-a placut la nebunie de printesa ta in ie !!! Nu ti se pare ca seamana un pic cu Alexia ? [dual]

 

La multi ani, Daniel, David, Victor Cristian si Kaori !!!

Sa fiti sanatosi si sa cresteti mari si frumosi id="red">id="size2">!!!

 

Pentru ca acasa am ramas fara net si nici nu mai am de gand sa pun pana ne mutam o sa ne mai " citim " abia Luni !

Astfel incat pupam toti bebelusii, mamicile, va uram un week-end placut si racoros ! Pofta mare si sanatate multa !

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ro_cricri/my_photosid="blue">

 

Cristina si [copil] bb Alexia ( 31 Octombrie 2005 )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by andora

Danina v-am vazut si pe voi la munte, si parca respir aerul acela curat.. sunteti niste scumpe amandoua [:D] ce schit era?Mai si noi uitaram ca avem poze noi..: de la tara, din Herastrau si altele din parc si de acasa.Va pupa dulce Gogosica si mamica ei!Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]


id="quote">id="quote">Doamne, andora, e mortala "tarancuta" ta cu basmaluta pe capsor! Iti vine s-o mananci, nu alta, ce obrajori bucalati are!!!Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)ALEX cantaretul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Ne laudam si noi cu cea de-a treia cazatura!La fel ca si precedenta a trecut pe linga mine fara sa mai pot reactiona![bang][bang]

Fetele eu sunt oarecum in stare de soc!aM VAZUT AZI NOAPTE PE ACASA IN RELUARE POVESTA LUI MIHAITA HOGAS!baietelul de pe DCcare are nevoie de un transplant de ficat pt a putea trai!Doamne,ma intreb ce o fi in sufletele parintilor aia?Sa asisti neputincios la suferinta copilului tau si sa astepti cu disperare sa se adune banii pentru transplant!Poate ziceti ca-s nebuna da la 2 noaptea m-am ridicat din pat si am cazut in genunchi multumind cerului ca am doi copii intregi si sanatosi!Ca mai racesc sau ca fac kk prea mult sau prea putin sau ca nu sunt suficient de grasi...mi s-au parut toate deodata probleme minore si inerente!Astea trec!Dar sa traiesti tu ca mama cu spaima in sin ca oricind se poate intimpla tragedia....mi se pare culmea suferintei si nedreptatii!

Hai ca va las acuma sa nu va transmit si voua starea asta!

La multi ani sarbatoritilor de azi![s] si sa le dea dumnezeu sanatate multa si lor si tuturor copiilor din lumea asta!Sa-i fereasca de boli si de necazuri si sa-i creasca mari si sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...