Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

quote:Originally posted by ellen

M-am uitat si eu la grafic, si mai bine nu ma uitam. Suntem peste grafic si la inaltime si la greutate, cu toate ca acolo scrie ca la 76 cm trebuie sa aiba min. 8.700 kg iar bebelina are doar 8.400 kg.

O sa fie tare inalta bebelina mea.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)


id="quote">id="quote">

 

 

pe unde e graficul asta, ca eu n-am rabdare sa caut! pleeease...sa-mi spuna si mie cineva!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

gata! am gasit!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Naty, multa sanatate bebelinei. Sa se faca repede bine.

Si Alexuta mea a avut temperatura acum o saptamana, chiar vinerea trecuta si sambata. A avut rosu in gat si de la asta a facut temperatura. De trecut, a trecut febra cu supozitor cu eferalgan si un supozitor cu novocalmin, la distanta de jumatate de ora intre ele.

Dar lua si antibiotic ca sa treaca rosul din gat.

 

Azi este si la noi ultima zi de tratament. Mai trebuie sa-i mai dau diseara si gata, sa speram ca o sa terminam ca mult a mai fost.

 

Herra, chiar ma gandeam sa-ti raspund, dar am vazut ca ai gasit tu

pana la urma.

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mina - ce mai faci? ne e dor de ispravile vizigotului!

 

eu sunt lenesa; n-am mai pus poze noi de mult timp, poate recuperez week-end-ul asta - sa vad ce parere are si Vlad!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

ANDORA,multumesc de aprecieri...si fetita ta e super scumpa[pup]

Eu am intrat sa va zic week end placut si multa sanatate la toata lumea!

M-ati cam speriat cu Cernobalul asta,sper sa nu fie nimic.

PUFYMIC,sa sti ca si baietelul meu are crize de personalitate,uneori nu face numai cum vrea el,dar fiecare copil e diferit,la al meu degeaba il las sa planga ca nu tace nici dupa 1 ora,daca nu vrea si alta data daca nu il bag in seama tace in minutut doi,sunt tare smecherasi de mici[pip]...dar pana la urma gasesti tu "ac de cojocul" lui[:D]...[pup]

 

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)

http://community.webshots.com/user/crismir100

http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Intru si eu un pic sa va spun ca Stefan are nasucul infundat de aseara, toata noaptea a fost iritat, a plans si la deranjat nasucul si binenteles ca nu sta sa-l desfund!De joi seara a tusit si acum ii curge nasul.Febra nu are inca asa ca nu am fost la medic, dar azi nu a mancat numai masa de la pranz.Sper sa nu fie rosu in gat si din aceasta cauza sa nu manance!

 

Revin mai pe seara daca reusesc, acuma suntem super marait si vrea numai si numai in brate!!!!

 

Am apucat sa ma mai uit si eu la niste poze dar sincer nu mai stiu acum sa spun la care[bang] oricum, am vazut niste fetite scumpe foc.

Va pup si am plecat ca nu mai are rabdare Adamutz junioru rasfatatul casei![:D]

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu pose la Andorra, Ellen, Elyanne...nici nu mai stiu la cine, ca ma incurc in atatia bebelaci frumosi.

 

Ana, Naty, sper sa se faca bine bebelusii, sa nu faca febra, diaree si nimic legat de doctor. Sanatate!

 

Noi ne laudam cu maraici pe toata linia, acum, mai nou, pe strada isi scoate botoseii din picior si ii papa de ajung zilnic cu ea desculta acasa ca sunt fleasca. Azi m-a oprit chiar o doamna sa-mi zica sa nu o mai las sa roada la ei, crezand ca merge pe jos, si eu mama denaturata o lasa sa linga pantofii [bang][bang][bang]

 

In rest, pe graficul ala imi sarise inima! Eu nu stiu exact cat are pitica mea, dar am trecut din burta 71 de cm si 9 kg. Numai ca am scris 9000 in loc de 9.000 si ma scosese din grafic total, chiar vroiam sa va intreb, noroc ca m-am dumirit. Credeam ca o si trec la cura de slabire.....[:D] Daca astea sunt datele reale (cam asa e, nu stiu exact-exact) este chiar pe linia albastra de 50%. Asa ca sunt multumita.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anaid="red">, Naty id="purple">imi pare tare rau de bebelacii vostri!!!!Ne rugam sa se faca bine repede!!!!!

 

Crismirid="blue">, deci nu numai eu ma confrunt cu crizele de personalitate ale lui fiu-meu....bine ca am cui sa mai cer sfaturi![;)]

 

Noapte buna mamici si bebici.....sper si noi sa avem o noapte cat se poate de linistita(offf ce dor mi-e sa dorm si eu ca tot omul toata noaptea.....am incercat sa nu-l pun la san azi-noapte si s-a apucat de urlat tare de tot[bang]!).

 

Pupici!id="green">

 

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, multa sanatate lui stefan. Sa se faca repede bine si va tinem pumnii sa nu faca rosu in gat.

 

Noi azi am terminat tratamentul. La ora 9.30 i-am dat ulima doza. Sper sa nu mai aiba nimic.

 

Aissa, felicitari ca sunteti chiar la jumatatea graficului.

 

Pufymic, noapte buna si iti tinem pumnii sa dormi si tu linistita noaptea.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...