Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

azi dimineata cand ne-am sculat ne intreaba tati- "ce faceti?" si Lia-"ok", acum eu zic ca e coincidenta-dar a nimerit raspunsul.

 

am mai vazut cateva poze: Ramonaid="red"> e o scumpa mai ales cu plalria roz, Gogosicaid="red"> e tare frumusica, Alexandraid="red"> a crescut mare, mare (si Frumoasa) iar Alesioid="blue"> are niste ochi superbi...

ana sa se faca bine repede, repede...

week-end frumos mamici, eu ma intorc acum l;a "lucru" -e voluntariat dar aici e important se apreciaza bmult.

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Duculeatza id="red">- felicitari! Chiar singurei? Fara nici un pic de ajutor?

 

elyaneid="red"> - felicitari pt dintisor [iepu]

 

naty ,ana_a id="red">- sanatate le bb-ici

 

danyceid="red"> - ce frumos doarme printesa![;)][olala]bine ca era doar o poza ca altel o papam[ups] am uitat ca nu e a mea![:D]

 

Am facut si noi testul si suntem exact la jumatatea graficului![:D][bis][cheers]id="purple">

 

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

 

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

 

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natyid="red"> nasol cu febra asta sper sa treaca.

 

Datorita lacomiei mele am reusit sa racesc pe vremea asta, am papat din frigider un tortulet de inghetata numai o bucatica sa nu credeti ca pe tot [:D] si gatul e varza nici nu pot sa mai vorbesc si tusesc de imi ies ochii din cap asa imi trebuie, dar sper sa nu ia Diuta raceala de la mine ca ma gatui singura.

 

Danyceid="red"> superbe pozele cu Alma, ne place rochitica cu bulinute nu faceti livrari si la noi? Va invidiem pt dormitul in aer liber dar plecam si noi duminica [sofer].

 

Am decis cu sotul sa plec cu piti la Piatra ca nu mai are nici o stare, nu doarme din cauza caldurii, se foieste asa ca ne luam o mica vacanta de 2 sapt zic eu bine meritata. O sa intru de acolo de acasa sa va spunem cum ne simtim daca ne prieste mai bine ca cica iar vine canicula.

 

 

 

 

[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

PAULA - DIANA[foto] NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pt. felicitari. Fata mea in loc sa fie maraita pana ii ies dintisorii (eu asa credeam)... e maraita abia dupa ce a iesit dintele... Azi toata ziua asa a fost...

 

Danyce e haioasa foc Alma pe sub scaune... cercetand... Si semineul... foarte frumos. Si ce bine aratau prajiturile [pofta]... sunt convinsa ca erau cel putin la fel de bune pe cat aratau de bine...

 


[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor,

 

In sfarsit merge DC-ul.

Vreau sa va multumesc pentru aprecierile la adresa domnisoarei Alma. E intr-adevar o fetita jucausa, vesela si curioasa, drept urmare cerceteaza toata ziua prin casa. Imi imaginez doar ce va face cand va merge singura si eu voi alerga toata ziua dupa ea.Macar voi face sport, nu gluma.

Si eu am vazut restul pozelor de bebelusi frumosi.Sunt tare scumpi si baieteii si fetitele in rochite.

Dintisorii astia, bata-i vina, nu apar inca , insa o cam deranjeaza pe domnisoara noastra mica. Daca ma musca de degete ii simt foarte bine (auuuuuuuuu..., numai cand ma gandesc[:D]), doar ca stau inca ascunsi sub gingie.

Prea multe noutati noi nu avem, iar acum ne pregatim sa mergem la cumparaturi. Asa ca va dorim o zi placuta, plina de strengarii de bebici mici si scumpici.

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

In sfarsit merge DC-ul!!!!Uffff ce ti-e si cu dependenta asta[alcool]!

 

Noi avem iarasi de raportat o noapte alba (pentru mine)! De la ora 5 numai cu tzatza in gura sta!!!!!La 8 n-am mai rezistat si l-am trezit![bang]!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by danina

Natyid="red"> nasol cu febra asta sper sa treaca.Am decis cu sotul sa plec cu piti la Piatra ca nu mai are nici o stare, nu doarme din cauza caldurii, se foieste asa ca ne luam o mica vacanta de 2 sapt zic eu bine meritata. O sa intru de acolo de acasa sa va spunem cum ne simtim daca ne prieste mai bine ca cica iar vine canicula.[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familieiid="red">PAULA - DIANA[foto] NOI


id="quote">id="quote">si noi o sa plecam la sf. lunii pt. o luna, doua la munte, la bunica, langa Durau... o sa ne distram pe cinste!!!!Ionela [mamica] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)ALEX cantaretul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu care credeam ca numai la mine nu merge!

 

Pitica mea era sa cada iar din pat azi[bang]. A prins-o tati la jumatatea drumului dintre pat si covor.[:D]id="purple">

 

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

 

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

 

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...