Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

buna!

 

taisiei i-au iesit analizele bune, m-am linistit...in final....

 

crisa, stanciu n-are numar de fix, dar oricum, tu probabil il ai de pe forum, ca s-a tot dat...eu una l-am dat doar pe privat cu "instructiuni", adica sa nu il sune dimineata pt programare la cabinet, ca e pe sectie. pe internet l-au dat fara sa spuna cand si cum sa-l sune, asta era ideea.

 

va pup pe toate

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici! Sanatate tuturor bolnaviorilor!

 

Multumesc pt. incurajari si sfaturi! Noi suntem mult mai bine. Azi am reusit sa dorm de la 12 la doua (ziua!), Stefan e cumintel si chiar si Maria doarme la pranz!!!!!!!!!!! Probabil din cauza vremii [:D]. Azi noapte Stefan mi-a facut cea mai frumoasa surpriza: a dormit pana la 5! Cand m-am trezit si am vazut cat e ceasul, am crezut ca a patit ceva copilul. Sper sa fi trecut perioada cea mai grea [:D].

 

Romana74, bafta la examene! Se zice ca bb2 e mai mare! La mine a fost tot pe acolo: 50 cm (Maria tot atat) si 3,100 kg (Maria 3,000). Mititei rau pe langa Matei! Dar copiii mei recupereaza pe parcurs [:D].

 

Crisa, abia astept sa va vad! Daca ma mai linistesc, ii organizez si eu ziua Mariei cu copii. Sunteti invitati! 2 Iulie cade sambata. Mai e cineva atunci la mare?

 

Marox, sper sa nu se imbolnaveasca! Varicela e f. contagioasa, dar sunt prea multi "daca". Poate nu se imbolnavesc chiar copiii care intra in contact cu Alex.

 

Va pup!

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc pentru incurajari!

Cornelia, felicitari pentru performantele in ale dormitului, ale tale si ale copiilor!

 

Cgaby, nu l-am vaccinat pe Alex pt varicela. Incerc sa nu exagerez cu vaccinurile, i le fac doar pe cele obligatorii. Unele, ca cel pt hepatita B, de ex. nu au fost suficient testate si nu se stie ce efecte vor avea peste 30 ani. Doctorul mi-a zis ca nu-l recomanda pe cel pt varicela pt ca nu e o boala grea si mai bine s-o faca cind e mic. Asa zic si io, da' plizz, nu atunci cind tré sa plece in România[:D][:D]

 

Gio, te intrebam de curiozitate, pt ca ai zis ca si Matei a fost mare la nastere. Pai, da, ai drepate, a fost intr-adevar un bb mare. Ca ai mei, la 38 saptamini au avut unul 3.190 si celalalt 3.110 kg. Cum zice si Cornelia, au recuperat pe parcurs ;-)

 

Va las ca plinge printesa.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...