Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (54)


Recommended Posts

Selina, la multi ani! Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa!id="red">

 

Venim si noi maine!

1. Crisa - prajiturele (o sa aduc si o placinta de mere, facuta in casa, pentru copii numai, nu va lingeti pe botic...)

2. Andra - pui shanghai

3. Elena - fructe

4. Gabi - biscuiti, saratele...uscaturi si suc!

5. Gio - un chec, + 2 sticle de Tedi mari

6. Madic

7. Bobi - tort

8. Bibi (cred ca io vine )

9. Tango ( o mamica care n-are net, poate o stiti totusi)

10. Magdone - snitele pui + prajituri + suc

11. Carmenutza - pateuri

12. Magda

13. Bychi - Fornetti sau minipateuri

14. Marta- fructe- capsuni, cirese, banane(?)...daca aveti o alta idee, spuneti-mi, ca mie nu-mi trece acum altceva prin minte

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani Selinaid="red"> si sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa!!!

Felicitari Gaby si Kehleyr pentru ca ati reusit cu olita...noi inca nu dam nici un semn, daca il las de ex. fara pampers si ii vine sa faca pipi se duce si se ascunde dupa patut sau dupa perdea si face acolo[:(], constientizeaza el ceva, dara pana la olita mai avem...

 

Kehleyr, drum bun si iti doresc sa ai un concediu de vis!

Cornelia, eu zic sa nu-ti faci probleme cu hidrocelul, ca se resoarbe, dar trebuie sa il vada doctorul mereu, mie mi-a zis la ultima ecografie ca are hidrocel si ca se va resorbi in timp, dar din fericire cand s-a nascut nu avea nimic.

 

Maria m m, bine ai revenit!

 

 

 

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

 

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Crisa - prajiturele (o sa aduc si o placinta de mere, facuta in casa, pentru copii numai, nu va lingeti pe botic...)

2. Andra - pui shanghai

3. Elena - fructe

4. Gabi - biscuiti, saratele...uscaturi si suc!

5. Gio - un chec, + 2 sticle de Tedi mari

6. Madic - prajitura cu fructe (si pt cei mici, si pt cei mari)+ ma mai gandesc

7. Bobi - tort

8. Bibi (cred ca io vine )

9. Tango ( o mamica care n-are net, poate o stiti totusi)

10. Magdone - snitele pui + prajituri + suc

11. Carmenutza - pateuri

12. Magda

13. Bychi - Fornetti sau minipateuri

14. Marta- fructe- capsuni, cirese, banane(?)...daca aveti o alta idee, spuneti-mi, ca mie nu-mi trece acum altceva prin minte

 

Buna fetele,

 

Scrisesem si eu ieri ceva, dar exact cand sa-l trimit mi-a venit sefu' cu treaba, si s-a dus naibii mesajul meu.

 

Bychi - cred ca e excelenta ideea cu baloanele, spune-mi cam cate iei, sa vedem poate mai luam si noi, sa fie mai multe.

 

Bibi - ca de obicei, punct ochit, punct lovit!

 

Dana - concediu placut, si asteptam si un jurnal de Paris, sa ne spui reactiile Stefaniei...

 

Cornelia - las' ca trec si colicii, si cine o sa fie atunci mamica mandra de Maria si Sheshan? Multa putere si rabdare iti doresc.

 

Alinuta - eu stiu ca voi erati doua frumoase, dar poate faci si tu un album pe yahoo, ca eu nu mai am acces la webshots, asa ca ultimele fotografii le-am ratat.

 

Maria - bine ai revenit, si noua ne era dor de povestirile tale.

 

Va las, ca tre' sa ma apuc de treaba. V-am pupat.

 

Madi si Mariuca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, lui Tudor i-a aparut hidrocel pe la 5 saptamanai si i-a disparut dupa vreo doua-trei saptamani. Se resoarbe, stai linistita.

 

Maria, bine ai revenit!! Chiar ma intrebam ce-o fi cu tine.

 

Sa va spun ce sa luati de joaca la copii???? O oala frate [:D]. S-a jucat Tudor aseara in cadita cu o licioara de nu era chip sa-l scot din baie. Pana la urma am luat-o cu noi in pat si am scapat de taraboi... sa vedeti ce frumos isi turna apa pe el cu oala si monologa...

 

Abia astept weekendul

Ne vedem maine seara

 

Pupa Crisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit Maria! Cum mai are Paula parul? Tot cretz si lung e?

 

Martta, super ca veniti si voi.

 

Madic, vreau sa merg azi pana in Cora sa iau o punga cu 100 de baloane. Sunt bune calitativ si se umfla usor. Pot sa mai cumpar sa fie mai multe. Aveti cumva pompa de umflat baloane? Ca sa mearga mai usor

 

Adyna, asteptam poze de la aniversarea Selinei.

 

Cornelia, in primele 3 luni ale lui Tibi cand era tare urlator din cauza colicilor incercam sa stam cat mai mult pe-afara. Plimbatul cu caruciorul il calma destul de mult. Ii dadeam si Sab Simplex si era mai bine.

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana - concediu placut si distractie maxima! sa aveti vreme frumoasa sa va puteti plimba! abia astept sa ne povestesti cum a fost! pupici.

cornelia - despre hidrocel nu stiu ce sa zic ca noi nu am avut asa cava! de colici, lui stefan iau trecut pe la 3 luni. cu sab simplex sau baby grip water! sanatate si pupici la amandoi. sper ca va avea grija maria sa-l faca stelist si pe sheshan![:D] ma bazez pe ea![;)][pup]

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru urarile de concediu [flo]. O sa imi fie dor de voi si imi pare tare rau ca nu putem veni si noi maine la petrecere, cred ca va fi senzational [il].

 

Maria bine ai revenit dupa o lunga absenta [;)].

 

Va pup pe toate si in special pe copilasi si ne vedem peste o saptamana [recevere].

 


The Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything Is Forty-two.id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze fetele ca va scriu asa, dar maine sigur nu vin ca Taisia are febra mare, facem antibiotic..asa ca ..

va pup

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...