Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (54)


Recommended Posts

Saliu fetele,

sint frita de oboseala...la mine nu se mai termina musafirii...de joi pina azi au tot venit intruna,dar acu gata.

 

Va multumesc din suflet inca o data pt. urari si va pupam dulce.

Am vizionat pozele de la intilnirea cu copii,super faine si ma bucur ca v-ati distrat.Nici mie nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul si ce puiutzi mari avem.

 

V-am pus aici poze de la aniversarea Selinei.

 

va pup si o seara placuta.

 

Adyna si Selina bambina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ah..uite ca acum merge...

 

Deci da, deci maine de vedem..deci papa plus karaoke..deci pana acum suntem 6.

 

Hai sa ne intalnim pe la 18:30 la Cafeneaua Actorilor..si vedem de acolo ce facem.

 

Andra, vine sigur,..probabil ca nu poate sa intre sa confirme.

 

Bibi, so ai si veleitati din astea de solo voce?..buuuunn..poate stau si eu prin preajma ca vocea 2..ca mai mult nu ma tine.

 

Gio, multa multa multa sanatate Taisiei...pup-o mult si pentru mine.

[flo]

 

Ultima conversatie a Mayei care merita consemnata.

 

Eu: Pe cine iubesti tu?

Maya: Il iubec pe Bogdanel.

Eu: Si cand o sa vina Bogdanel sa-ti spuna "Te iubesc Maya" tu ce ii vei spune?

Maya: Mi se rupe!!!![:D][:D]

 

Tot ieri,Nuni a fost cu ea in Herastrau si cica ajunge Maya intr-o gasca de pitici cam de seama ei..si incepe sa tipe la ei:"Cooopiii, la muuunca!!!"...si jur ca indemnurile astea proletare nu de la mine le-a invatat.[:D]

[:D]

 

________________________

I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Vanessa!!! Renisor, nu ne-ai mai scris de mult, asteptam sa ne spui cum a fost petrecerea de doi anisori.

 

Gio, pupiic Taisiei! Multa sanatate!

 

Distractie placuta maine!

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele! [flo]

tudor continua cu succes campania 'chilotei + olitza', asa ca de ziua lui, la 2 ani, va fi baiat mare fara pampersi!!! [cool]

ieri am avut prima ora de innot cu bogdan, balaceala totala. i-a placut foarte tare si abia asteapta sa mai mergem, maine... [8D]

pe la noi ploua de zor, asa ca suntem blocati in casa, gatim mazare cu pui...

 

mai dragelor, dar pana la urma nu a zis niciuna nimica, clownul a 'prestat' si pt mamici, vreun streaptease, ceva, cum specula cineva pe aici??? (bibi [cheers])

 

pojo - lipsa de comunicare curata pe topic!!! [xx(] eu scrisesem mai cu cateva zile in urma ca vom fi la Iasi in we, si am crezut ca nu ai timp sa vii... probabil ca tu nu ai observat ... asta e, poate ma mai ajuta Dumnezeu sa nu fie ulima oara cand vad iasul, ca tare mi-a placut! la hotel traian am stat! SUPERB! [il][alcool]

 

gio - sanatate multa taisiei! stiu ca acuma este 'proaspata' istoria cu boala micutzei, dar eu una cred ca in septembrie ati putea merge din nou la copii, la cresa, macar pe perioada cat este frumos afara! deja a 'facut cunostinta' cu destui virusi si nu se va mai imbolnavi atat de des [;)] cat despre cat de grava AR FI PUTUT FI situatia, eu cred ca e cam ca in povestea cu drobul de sare... asta e (doar) parerea mea, va doresc din suflet sanatate multa si sa faceti cum credeti ca e mai bine!

 

HRISTOS A INVIAT!

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Vanesa!!! [s] [s]

 

Sanatate Tasisiei!

 

Bobi ce mai face Andi? Aveti rezultatele analizelor?

 

In principiu, vin si eu la intalnire, va anunt spre seara ca sa nu incurc rezervarile. Jukebox e tare fain ca locatie, numai sa nu nimerim cand e concert ca nu ne auzim om cu om.

 

Tocmai ne-am intors de-afara. Turba copilul daca nu-l scoteam din casa. Frumos baricadat, cu cizmulite si pelerina a incercat toate baltile din parc. Culmea e ca mai erau copilasi afara si s-au intrecut in stropit.

 

Tare faina e Maya! S-o vedeti ce frumos vorbeste. Fi-miu numai de ea intreaba de cand am plecat de la petrecere.

 

 

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Vanessa sa cresti mare , sanatoasa si norocoasa!!

 

Gio Ma gandesc cu groaza prin ce ati trecut...brrr cum se mai simte Taisia acum?

 

Multa sanatate Romana si multa putere!!! cum mai sunteti?

 

Anamaria Chiar vroiam sa te intreb cum a fost la Iasi, ma bucur ca fost bine, si eu am fost mai demult prin Iasi, acu vreo 5 - 6 ani, si mi s-a parut cel mai frumos oras din cate vazusem.

 

Lui Razvan ii ies caninii si e foarte marait, jumate de noapte doarme in patutul lui, jumate cu noi, e o chinuialaaa, sper sa-i iasa mai repede.

 

Desi ma dadeam mare si tare[:D] nu cred ca ajung maine la intalnire [:(] desi as fi vruuuut, mai ales ca n-am fost niciodata intr-un club de karaoke...

 

Ce ne facem fetelor cu vremea asta, cum va mai jucati in casa cu copiii, ca pe mine ma termina chestia asta, ca Razvan sta numai in capul meu, nu se joaca cu nimic, doar dac-i dau niste oale de la bucatarie..sa le zdrangane

 

va pupic si sa speram ca sta ploaia

 

cred ca am scris mesajul asta de jdemii de ori...bine ca merge acu site-ul

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

 

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...