Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005(20)


Recommended Posts

Buna fetelor,

Azi am avut o zi de cacao! Si-acuma plang de neervi! Nici nu vreau sa-mi amintesc, o sa va povestesc cand ma mai linistesc. Deocamdata citesc ce-ati mai postat voi, ca sa uit de-ale mele si ... va raspund.

 

Oanaid="red">, La multi ani! Sa fii sanatoasa, norocoasa si iubita!

 

Claraid="red">, ce dreptate ai ref. la fizic-psihic!

 

Patriciaid="red">, apropos de suculetul facut de tine: ai gasit cumva piersici romanesti la Obor, (parka tu stateai in zona Obor?). Si Ruxi are capul fierbinte si tot timpul o monitorizez de teama AC sa nu raceasca, dar mi-am dat seama ca mi se pare mie pt ca am mainile reci.

 

Aditaid="red">, sa aveti noroc de vreme frumoasa!

 

Letaid="red">, eu stiu una la intersectia Dristorului cu Decebal si una in Floreasca, aproape de Urgenta, dar pe partea cealalta.

 

 

 

 

 

 

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005) POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ericaid="red">, nu am gasit romanesti. Nu cred ca au aparut inca, este cam devreme. eu aveam un piersic in curte la mama care era destul de timpuriu, dar in nici un caz nu se coceau in perioada asta.

am cumparat 2 sa vad cum sint, dar nu erau zemoase, asa ca am pus pulpa si a predominat sucul de la portocala si mar. Si merele astea sint dstul de "uscate"...abia scot suc de la ele.

 

[mamica] Patricia si [copil] Rebecca (05.02.05)

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/danana_me/my_photos

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tomasa, ma bucur ca e asa vesel baietelul tau! Asteptam poze sa ti-l admiram!

 

Dana, spune-ne ce s-a intamplat, te mai descarci si cand fetele iti sunt alaturi cu cateva vorbe, te ajuta la moral mult! O spun din proprie experienta. Sper ca nu e ceva grav. Merci pentru urare![pup][pup][pup]

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sebastiengrigore/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tomasaid="red">, ce surpriza. Te-ai intors la servici?

Unde sunt pozele cu Tudor?

Sa stii ca si Rayan vorbeste intr-una, vai de capul meu ce chiote tre sa aud zilnic. Nu iti spun ce conferinte are toata ziua. Eu credeam ca fetele vb mult, dar vad ca fi-miu are reale calitati de orator.

 

 

Fetelor, Laliid="red"> este la Baia Mare si inca nu are laptop, de aceea nu poate scrie inca.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor

 

Am si eu o stare de kakao dar la mine vremea e de vina,toata saptamina a fost noros si asa va fi si weekendul, numai ploaie si iar ploaie,si pe mine vremea asta ma deprima rau.[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]

 

Patriciaid="red"> am sa te trec in curind in listutza de slabire dar azi nu sint in stare

 

Oana id="red">la multi ani sa fiti sanatosi si sa vi se implineasca tot ce va doriti

 

Crinutza id="red">am vazut bunatatile tale,sint foarte apetisante,eu saptamina asta n-am papat dulciuri dar vine weekendul si tre sa fac ceva pt sotz,sper sa ma pot abtine

 

Tomasa id="red">bine ai revenit,sa-ti traiasca feciorul Tudor si asteptam pozici.

 

Si Sebastian toata ziua vorbeste ,kiuie,da din picioare de zici ca vrea sa fuga si sta pe burtica si se uita la TV.Acum doarme dar il trezesc cam peste o ora sa-i dau sa pape cereale.

 

 

Adana(adica io,batoza shefa)72 kg - 58-56kg

Alina Maria 48 kg - 43kg

Shinutza 56 kg- 53 kg

Alina Gabriela 70 kg - 60 kg

Crinuta 72kg - 56 kg

Lavinia345 76 kg - 58kg

Adita 73 kg - 60 kg

Leta 56 kg - 50 kg

Witchie 82 kg - 70 kg

Clara03 53 kg - 50 kg

Aurelursu 72 kg - 62 kg

 

Mamica de Sebastian

Sebastian

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Patriciaid="red">, Rebeca are cumva si alte manifestari sau doar febra? Scuze poate ai mai scris dar eu sunt de curand pe aici si nu stiu intreaga poveste.

Multumesc pt. frumoasa primire Crinutaid="red"> si Adanaid="red"> iar Alineiid="red"> ii multumesc pt. parola. Asa am putut intra si eu sa ma trec pe listuta cu alaptatul exclusiv si voi trece si primele cuvinte ale lui Tudor cand va fi cazul ca deocamdata suntem la gheid="blue">, ghiid="blue"> si gaid="blue"> si facem multe bale baloase cu spume si balonase cu tot.

Crinutaid="red">, nu, nu m-am intors la servici. Din fericire pt. ca nu as avea cu cine sa-l las pe Tudor, plus ca nu vreau sa renunt la alaptat. Iar de targuri nu-mi este dor decat ca vizitator...Vestea cea minunata este ca AM INTERNET ACASA!!!!!!! URA! Sa vedem cine mai are grija de copil [:D]?

Pupici lui Ryan care sunt convinsa ca va fi un vorbaret, mai ales ca are asa o voce frumoasa! O sa pun si eu poze cu baietelul meu minunat cat de curand.

 

 

Tomasa, fericita mamica a lui Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tomasaid="red">, deocamdata alte manifestari nu are, nu tuseste, nu respira greu, a plins putin dar s-a linistit, am mai tinut-o in brate. A avut capul foarte fierbinte astazi, dar la inceput nu a avut si febra (s-a mai intimplat cum au spus si fetele sa aiba capul fierbinte dar fara febra).

e prima data inafara de vaccin cind este bplnavioara si nu stiu ce am facut rau...cel putin asa cred eu[bang][:(][q][q]

 

[mamica] Patricia si [copil] Rebecca (05.02.05)

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/danana_me/my_photos

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Tomasaid="red">, asa e, tu l-ai auzit cand vb la telefon.

Si noi ne udam toata ziua pe tricou, deci de vreo 2 luni il schimb in medie cam de 10 ori pe zi. Nu stiu de ce mai am nevoie de sertare pt hainutele lui, ca nu prea imi trebuie. Hainele lui stau agatate pt a se usca.

Daca ma vezi cum toata ziua stau dupa el si sterg salivuta, laptic care mai iese din gurita. De multe ori il schimb acum, peste 1 min e ud iar.

 

 

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...