Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a nascut un inger


Recommended Posts

Dumnezeu mi-a luat un membru al familiei si mi-a dat un inger. Asa am sa incep povestea mea. Pe 18 unchiul meu a murit intr-un accident de masina si asta ne-a daramat fiind si atat de departe (Canada) si stiind ca nu putem merge la inmormantare. A murit la 41 de ani. La 6 zile dupa asta s-a nascut ingerasul nostru Andrew Jacob care ne-a umplut inimile de fericire. A avut 4,400, 53 de cm si azi are 9 zile. E atat de interesant cum sunt caile lui Dzeu. Cred ca si cu cele mai alese cursuri in teologie nu le-am putea explica. Toata viata mea imi voi aminti anul 2005 ca si acela in care am pierdut si am primit ceva drag.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa-ti traiasca puiul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el. Si fie ca mereu de acum incolo el sa iti stearga lacrimile si sa-ti aline tristetea pe care necazurile vietii ti le vor mai scoate, inevitabil, in cale.

 

Andra,[mamica]de printesa [fetita](15 noiembrie 2004)id="teal">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubita, sa-ti traiasca puiul si sa fie sanatos si sa va umple viatza de bucurii!

Inteleg perfect prin ce treci si sunt alaturi de tine, mai ales ca am trecut si eu prin asa ceva cu bunica, e adevarat ca nu am primit in acel an nimic. Eu stau in Mississauga, imi poti scrie pe privat dc vrei, dar fii tare pt puiul tau, el are nevoie de tine acuma..

Te pup si numai bine[pup]

 

Denisa

[gravi]6+

BEBIK

Zambeste, si maine e o zi!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...