Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

Ajunsei si eu cu cei din ceasul 11 :)

Eu m-am casatorit la 23 si am aceeasi varsta cu sotul meu, nu-mi pare rau k am facut-o si nu cred ca mai tarziu ar fi fost altceva..

 

Si.. alexaid="red"> mishto bancul :))

[flo]

 

Credinta face totul posibil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ziua fetelor!Eu m-am casatorit la 24 iar sotul meu avea 22(l-a prostit pe bietul copil,spunea soacra-mea pe la altii)Eram amandoi studenti in anul intai,fumam carpati,ca n-aveam bani de altele si ne puneam ceasul sa sune la doua noaptea ca sa invatam in sesiune.Era tare frumos.Am terminat amandoi facultatea si din fericire lucrurile au ramas bune pana acum.Nu stiu daca exista o varsta optima pt casatorie.Fiecare simte cand e momentul potrivit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

"nu e cam tarziu pe la 36-37?" intrucit nu o sa fii chiar "the girl next door" cred ca la 37 o sa gasesti rapid si fara probleme un flacau de 56-57. am un program in comp care stie sa-ti arate contururile la 37 ani...face calculul la masa musculara/oase si iti prezice celulita, sinii lasati sau nu ...etc etc


id="quote">id="quote">Si ce preconizeaza programul asta despre tine? Ciudata curiozitate sa detii un asemenea program[:D]Pai problema era sa nu te mariti pana la varsta aia, nu neaparat sa nu-l gasesti pana la varsta aia.Si decat unul care te paraseste in functie de suprafata acoperita de celulita sau mai stiu eu ce, mai bine lipsa persoana respectiva.Cat despre mine varsta optima e cand o veni sa ma roage ca vrea neparat sa ne casatorim(si sa vreau si eu evident).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ti-am raspuns si la topicul cu mama ta. daca de asta intrebi varsta maritisului iti spun eu ca la 27 de ani nu esti prea in varsta. si nu trebuie sa te mariti numai ca sa te mariti. te maritizi cand gasesti persoana potrivita si gata. iar daca el dupa atata timp nu vrea e posibil sa pierzitimpul asteptandu-l pe el.

 

eu la 23 si el 24, dupa 3 ani de pretenie, avem un bb de 1 an si 2 luni si facem 4 ani de casatorie si 7 ani de cand suntem impreuna. dar sa stii ca era bine sa mai si copilarim un pic.

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

"nu e cam tarziu pe la 36-37?" intrucit nu o sa fii chiar "the girl next door" cred ca la 37 o sa gasesti rapid si fara probleme un flacau de 56-57. am un program in comp care stie sa-ti arate contururile la 37 ani...face calculul la masa musculara/oase si iti prezice celulita, sinii lasati sau nu ...etc etc


id="quote">id="quote">Un program care sa-ti arate si tie burticica de bere, gushulita lasata, piciorusele fuse, diminuarea posteriorului pinala disparitie totala si largimea "man-boobs-urilor", nu ai? As fii tare interesata....Detalii pe PM te rog....Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)People who say they sleep like a baby usually don't have one.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vad ca multe dintre voi v-ati casatorit destul de tinerele. nu stiu ce sa zic, daca e bine sau nu.

prietenul meu mi-a propus sa ma mut cu el din toamna, dar nu prea sunt sigura ca vreau asta. [alcool]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Omul traieste pentru bunastarea pisicii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Eu cand m-am casatorit acum aproape 7 ani, eu aveam 26 ani,sotul 30.

asta dupaun an de prietenie.Nu am stat impreuna deloc, el a vrut, eu nu.Nu din cauza conceptiilor, sau altceva ci din simplul fapt ca vroiam sa plec mireasa de acasa.Am prietene care au stat o perioada impreuna cu prietenii si au facut o cununie civila...dar de cea religioasa nau au mai gasit bani nici in ziua de azi.

 

ANCA

“Capul sus, va rasari soarele si pe strada noastra”

http://community.webshots.com/user/gogosar103

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...