Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

stau si ma mir... [alcool] cum de unele v-ati maritat asa de tinere, chiar si barbatii is tinerei. cum de si-au asumat asa raspundere asa devreme... [hot]

si altii care s-au casatorit dupa ce s-au cunoscut doar de 2-3 luni, cum de au riscat asa? [bibe]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Omul traieste pentru bunastarea pisicii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramonika

stau si ma mir... [alcool] cum de unele v-ati maritat asa de tinere, chiar si barbatii is tinerei. cum de si-au asumat asa raspundere asa devreme... [hot]si altii care s-au casatorit dupa ce s-au cunoscut doar de 2-3 luni, cum de au riscat asa? [bibe]


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]Omul traieste pentru bunastarea pisicii...
id="quote">id="quote">draga, nu risti nu castigi :)[:D]pe cine ai pus ochii?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

 

draga, nu risti nu castigi :)

[:D]

pe cine ai pus ochii?

[:D]


id="quote">id="quote">

breh, nu-mi dai pace deloc... [:D] [pup] [pup]

risti, risti, dar mai si pierzi cateodata... [:)]

mi-e rusine sa=ti zic... [:p] [:I]

lasa ca mai vorbim noi... [pup]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Omul traieste pentru bunastarea pisicii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramonika
quote:Originally posted by slakjedraga, nu risti nu castigi :)[:D]pe cine ai pus ochii?[:D]
id="quote">id="quote">breh, nu-mi dai pace deloc... [:D] [pup] [pup]risti, risti, dar mai si pierzi cateodata... [:)]mi-e rusine sa=ti zic... [:p] [:I]lasa ca mai vorbim noi... [pup]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]Omul traieste pentru bunastarea pisicii...
id="quote">id="quote">Is curioasa ca o socrela.[:D][bibe][:D][:o)].Ceva pui tu la cale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

Is curioasa ca o socrela.[:D][bibe][:D][:o)].Ceva pui tu la cale.


id="quote">id="quote">

 

pun, pun... [:D] sa vedem ce-o iesi... [:D] daca esti cuminte, iti zic, da in particular, ca aici imi stric reputatia... [zz]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Omul traieste pentru bunastarea pisicii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...