Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

"...ca is prea tineri de insuratoare si ca o vor face dupa 30 de ani, incolo" exact asa si este...multi vor sa se insoare dupa 30 ani incolo dar cu fete de 21-22 [:D]


id="quote">id="quote">acuma...si asta-i drept [baie]vorba unora...asa ceva...[greutati]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiti sanatosi si sa va iubiti la fel de mult pana la adanci batraneti! [pup]

Mi s-a parut simpatica expresia pe care ai folosit-o: "saracutzul de el" [:D][:D]

 


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam 21 si sotul avea 22, iar acum suntem dupa 27 de ani de casnicie...

Multa fericire tuturor!!!![pup][floare3]

 

Hanna

"Nu sunt ce par a fi - Nu sunt Nimic din ce-aº fi vrut sã fiu!... Dar fiindcã m-am nãscut fãrã sã ºtiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu... M-am resemnat, ca orice bun creºtin, ªi n-am rãmas decât... Cel care sunt!... " (Ion Minulescu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

22 amandoi!!! (de fapt el 22 jumate!!![:D]) la 23 am nascut...si sper sa mai nasc pe la 37 incolo [:D]

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam 22 ani pe 06 iun'99(23 in aug) si el 24 impliniti! Peste 3 zile aniversam 6 ani de casnicie si cadoul nostru cel mai frumos va fi [bibe]

Nu pot sa spun ca m-am maritat prea deveme sau prea tarziu-e in functie de alegerea dvs.!Nu cred ca exista o varsta optima pt maritat,eu nu m-as fi casatorit inainte de 18 ani totusi-nu imi statea gandul la baieti pe atunci[haibat]

 

[gravi] si pestiuc iubit&saltaret de 35s

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut la nunta 34-36, copti nu?

ma bucur ca am asteptat sa-l gasesc, chiar daca asta mie mi s-a intamplat mai tarziu.

Cumva ma stiut ca o sa-l gasesc candva si cu prietenii de pana la el nu-mi venea de loc sa ma marit, se termina relatia cand ei deveneau insistenti!

Acum stiu sa-l pretuiesc si stiti ceva: ma simt foarte tanara.

 

cristiama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...