Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

Varsta optima e cea la care te simti pregatit![cool]

Lasand axiomele la o parte, eu as spune ca EA ar fi bine sa aiba in jur de 25 de ani, iar EL spre 30, deoarece, in mod ideal, casnicia dureaza cateva zeci de ani si ar fi bine ca (,) cei doi sa intre in ea cu mintea cat mai coapta, cu sentimentul ca si-au trait tineretea “in libertate” si pregatiti sa infrunte grijile care apar in mod inerent.

 

p.s.-sustin teoria de mai sus pt . ca am si experimentat-o.[jamaica]

id="Comic Sans MS">id="teal">

 


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)id="Comic Sans MS">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ne-am cunoscut cand eu aveam 22si jumatate el 38. Avem o fetita de 9 luni si ne vom casatori legal anul viitor.

Pt mine e varsta pefecta si pt copil si pt maritis.id="purple">

 

[foto] Pozici[foto]Pozici noi[foto]Fara par [foto]

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)18 amandoi. Chiar daca e asa "mic" nu fuge de responsabilitati. Avem o minune de fetitza de 8 luni, sa nu fie de deochi... si suntem tare fericiti. Important e sa existe dragoste si intelegere si restul vin de la sine. Sanatate multa! [pup]

 

 

 

Andreea[8**], Doru[9cer] si Nathalie[copil][zana](29.09.2004)

 

[foto] Minunea noastra, Nathalie[olala] Povestea nasterii [pup] Cererea in casatorie si povestea noastra [cina2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu aveam 28, iar el - 26; anul asta pe 13 iulie implinim 3 ani si avem un baietel de 8 luni; ne cunosteam de 6 ani si eram impreuna de 3...dupa cum s-a vazut si din celelalte raspunsuri, nu exista reguli!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...