Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu aveam 18 si el avea 19,cam tineri,insa ne-am maturizat impreuna si uite ca anul asta facem 11 ani de cand suntem impreuna si suntem mai fericiti ca niciodata ,iar depre iubirea dintre noi,nu am cuvinte sa o descriu.Va doresc tuturor fericirea de care am eu parte.

id="left">Cred ca varsta optima este aceea la care iti intalnesti jumatatea.

 

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ralualexandrei

Eu aveam 18 si el avea 19,cam tineri,insa ne-am maturizat impreuna si uite ca anul asta facem 11 ani de cand suntem impreuna si suntem mai fericiti ca niciodata ,iar depre iubirea dintre noi,nu am cuvinte sa o descriu.Va doresc tuturor fericirea de care am eu parte.

id="left">Cred ca varsta optima este aceea la care iti intalnesti jumatatea.Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3
id="quote">id="quote">[wow] da ce barbat ai gasit care sa vrea sa se insoare la 19 ani? si inca sa mentina legatura puternica timp de 11 ani? [cool]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika, vezi ca rokia de mireasa-i cam scumpa, mami [;)] [:D]

 

Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia zbintuitaid="purple">[majoreta]

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba cre c-o sa-tzi cumperi cea mai scumpa shi mijto rokie, ca doar pentru asta stringi bani, nu?...[;)]...shi io n-am ce imprumuta, ca n-am fost miresica, am facut doar o kestie cu doi martori la primarie, ca nu era timp de petreceri [:(]

 

Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia zbintuitaid="purple">[majoreta]

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...