Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat?


Recommended Posts

quote:Originally posted by hosen

fetelor am si eu o intrebare...chiar virsta contiaza?defapt vroiam sa zic diferenta mare de ani?!hosen


id="quote">id="quote">pai in general, daca e iubire mare, nu ar trebui sa conteze, insa uneori e important. de exemplu, eu am avut un prieten mai mare cu 10 ani ca mine, si uneori eu aveam chef de zbantuiala, de distractii, discoteci, el nu prea. sau jucam badminton, ca mie-mi place, si el mai greu un pic ca mine.. deh.. varsta... [alcool]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu m-am casatorit la 22 de ani. Cred ca este o varsta potrivita pentru maritis, dar depinde de persoana. Parerea mea. De asemenea cred ca in cazul barbatilor, varsta de 22-25 de ani e cam "frageda" pentru insuratoare (dar si aici depinde de felul persoanei).[;)] id="purple"> id="Verdana">

 

:: Eu, ambivalenta?! Well, da si nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika...esti framantata rau...

Ce pot eu sa iti spun, este ca noi ne-am dat seama din prima zi (sau din a a2-a) ca ne potrivim si ca vrem sa ne petrecem restul vietii impreuna (chiar ne gandeam ca la pensie ne vom cumpara o rulota si vom calatori prin lume), ne-am casatorit pentru ca am ramas insarcinata si actul in sine nu a reprezentat nimic...si nu s-a schimbat nimic...

Casatoria este o ceremonie care nu leaga oamenii mai mult sau mai putin decat este relatia lor in sine

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika citeste si la noi "Cererea in casatorie" sa-mi zici ce parere ai :)))

Stai linistita... cand e sa vina... vine!!! :) Numai sa nu te ceara un motan in casatorie [:-)))]

Sanatate si [pup]

 

 

Andreea[8**], Doru[9cer] si Nathalie[copil][zana](29.09.2004)

 

[foto] Minunea noastra, Nathalie[olala] Povestea nasterii [pup] Cererea in casatorie si povestea noastra [cina2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam 26, iar sotzu' avea 24 si ceva! E mai mic decat mine cu un an si 4 luni.

Cred ca m-am maritat...numai bine[:D]...nici prea deveme, nici prea tarziu. Fiecare face cum simte, nu e o regula.

Noi am terminat mai intai facultatea, ne-am angajat...apoi, dupa 1 an, ne-am casatorit. Ca asta a fost ordinea evenimentelor.

 

[pis]_Ella, [copil]Emma & [bibe] din burtica

 

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...