Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Va pup mamici.

Simo, draguta ca-ntotdeauna!

Va citesc, mai postez uneori pe la generale si-atit.TIMPUL e dusmanul meu ceeel mai mare!!!Vreau sa fac multe ,multe lucruri intr-o zi, incit imi notez in agenda,altfel nu le tin minte.Si seara sunt frinta.

A venit in sfirsit si vara!!!

Mickyyy nu e on -line, deci...s-ar putea....[id="brown">il]

 

 

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa ne scrie Ela si sa ne arate si pozici!

Ce faceti vara asta, unde mergeti in vacanta?

NOI, din pacate[q], mergem doar 3 zile la mare in iulie,si 3 in august.Grecia,sa mai astepte![q]id="brown">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LauraFlo

Uraaaaaaaaaaaaaa!Am net!id="Comic Sans MS"> [bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red">

id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]
Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">

id="quote">id="quote">ATIT??? Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaa ce linisteeeee!

 

Pe unde umblati fetelor?! De vreo 2 zile nu mai misca nimeni nimic pe-aici...

 

kataid="red">, si ce daca nu's online?! Mai se si odihneste omu' [:D], ca n-o sta toata ziua calare pe calculator [alcool][alcool]. N-am nascut....si sincer nu stiu daca chiar ma grabesc sa o fac. SUnt nerabdatoare, pe de o parte, dar pe de alta savurez inca zilele astea de liniste si pace dinaintea "furtunii" care va urma cu 2 bebici mici in zona!!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (40 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Cataid="red">, si dusmanul meu e tot timpul, bata-l vina! Ce bine ar fi sa aiba ziua 24 de ore, si sa avem nevoie de numai 4-5 ore de somn...hm - asa ar mai merge treaba! Noi nu mergem nicaieri in concediu, asa ca sa nu te aud ca te plangi! (vom merge in fiecare weekend la ocean, dar nu cred ca aia se numara...)

 

Mickyid="red">, cred si eu ca nu te grabesti. Tot mai usor e cu ei in burtica, nu? [:)] Nu plang, adorm singuri, papa singuri, etc. [:)]

 

PS: AM corectat ca nu stiu de ce am retinut ca Laura s-a plans ca nu merg in concediu si cand colo era Katalina, asa ca am corectat acum.

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sa-mi fie cu iertare absenta dar de fiecare data cand postez ma gandesc la Raulica care trebuie sa suporte tocanitul tastelor, ca ccc calculatorul e la capusorul lui[bang]

Asa ca va spun pe scurt:

-eu fff racita (stiti vorba[:D] destepti vara, prosti iarna[:-)))])

-copilul putin rosu in gat, conjunctivita a trecut, dar s-a facut un copil rau din calea afara...nu ne mai intelegem cu el, daca nu-i convine ceva imediat se arunca in fund si urla sau ne musca[alcool]...eu deja sunt gata cu nervi [alcool]

-renovarile stau....prostid="size1"> Stam dupa geamuri[bang]

-la Arad a venit vara[bis]

-am ajuns la kg dinainte de sarcina[bis]

 

Si cam atat...am citit tot, dar pentru ca nu vreau sa-l trezesc pe Raul, ma opresc aici si va pup pe toate cu mult mult drag![pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Claudelu

 

..nu ne mai intelegem cu el, daca nu-i convine ceva imediat se arunca in fund si urla sau ne musca[alcool]...eu deja sunt gata cu nervi [alcool]


id="quote">id="quote">

 

Hai mei Claudico,esti sigura ca vorbesti de Raul? Sau de Amelie???Ca atunci cind ti-am citit rindurile,parca imi citeam mie gindurile,hehehe,si fimea toooooooooot asa![alcool]

Si eu citesc pe aici,dar lenea e maaare!!Ma tot uit sa vad daca naste Mickyy,dar parca am un "deja vu",asa era si anul trecut cu Malina...toate fetele credeam ca a nascut si hop..aparea iar cu burta la gura[;)]

Pupici tuturor

 

 

 

 

Elena[hippi] si [copil]mademoiselle Amelie-Boubouid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...