Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (58)


Recommended Posts

Observ ca toate suntem in aceeasi situatie cu copilasii nostri. Toti sunt un pic rasfatati si vor sa faca numai ce vor ei. Al meu, cand iese afara e destul de cuminte, iar unele mamici chiar imi spun: ''ce cuminte e! Se vede pe fata lui ca e un copil bun''. Asa e afara, dar cand intra in casa, numai eu stiu cum tin pasul cu el. Am inceput si eu sa-l mai las liber prin casa, ca acum merge bine. Chiar nici la praguri nu am probleme ca a invatat singur sa le treaca. Dar nu ar sta el sa se joace macar 5 minute intr-un loc. Tot timpul se plimba prin casa, mai deschide cate un sertar, chiar daca stie ca nu are voie. Se duce mereu la locul unde tin parfumurile si vrea sa le ia sa se joace cu ele. Intr-o zi a pus mana pe unul si s-a dus direct la oglinda si a dat cu el in ea. Mai era putin si o spargea. Si daca il prind ca face o prostie, se ascunde si incepe sa rada, numai sa nu il cert. Si poti sa-l certi? Cel mai rau e la masa, cand vrea sa aiba in scaun tot felul de chestii care sa-i ocupe timpul, iar dupa ce se plictiseste de ceva incepe un ''iiiiimmmmm'', de nu mai termina. Asa cere el ceva pt ca nu vorbeste inca.

Sa va spun si ce isprava a facut azi: l-am pus de dimineata la olita si a facut doar pipi. Eu l-am lasat apoi in patut fara scutec si fara sa-i prind body-ul intre picioruse pt ca stiam ca prea curand n-o sa faca caca. Si ce credeti? In 5 minute a facut si caca pe lenjerie si incepuse sa bage si mana in el.

Cam atat. Am uitat sa va spun ca mai avem o maseluta.

Mikyyy, mai esti pe aici? Stau cu gandul la tine. id="red">id="Comic Sans MS">

 

Alid="red">eid="green">xid="orange">aid="brown">nid="limegreen">did="pink">rid="orange">u si mamaid="red"> (26id="red"> apr 2004id="limegreen">)id="Script MT Bold">id="teal">id="size4">

[marinar] noiid="size4">id="Comic Sans MS"> [foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...