Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (58)


Recommended Posts

Cred ca e alarma falsa....contractii am in continuare, da' nu mai sunt regulate.....am avut si la 5 minute si la juma de ora.......

Deci in concluzie....nu nasc azi!!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (39 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mickyid="red">, ma gandesc la tine! Ai grija... Eu zic ca nasti la noapte...[:)]

 

Codrutaid="red">, da, s-a facut cald si la noi. Asa imi place ca ii pot lasa cu picioarele goale [:)]

 

Marianaid="red">, si mie imi place Tache Andrei Cristian. (Varianta cealalta e un fel de cacofonie TaCHE Cristian - intelegi?) Si mie imi place Andrei mai mult decat Cristian. Dar bineinteles, e alegerea ta. Dar aca ne-ai intrebat, eu ti-am raspuns [:)]

 

Pe Lucas al meu tare rau l-a tuns. Nu-mi place deloc, dar n-a stat deloc, a facut circ, si a fost greu. Deci nu pot s apun prea tare vina pe frizer. Asta e, l-om tunde mai frumos cand e mai mare si sta...

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oo,Mickyyy,iti tinem pumnii!Din cite imi aduc eu aminte cu Malina,parca toata lumea nastea numa tu ,eu si Claudelu tooooot nu nasteam[:D].Eu zic ca nu ar fi rau sa nasti in 10 minute,acum e adevarat ca epidurala a functionat la tine bine ,la mine nu a avut nici un efect,eu am simtit tot[bang]

Mariana,si eu sint de parerea fetelor,Tache Andrei cristian e foarte frumos!

Codrutza,adevarat,nu stiu ce m-as face fara Ikea,eu astept ziua aia minunata cind o sa deschida si prin Romania magazine,cred ca ar avea un succes monstruos,preturi mici si calitate ok.

Simo,zici ca Lucas nu e tuns bine.Sa o vezi pe Bubu!!Am ciopirtit-o saraca in somn,ca nu sta deloc altfel,si zici ca e tunsa cu ciobul![bang]

Clauditzoo,nu mai ai internet??[q]

Veveeeeeeeeeeeeeeeee???De ce nu vii pe la noi???Hai tu,ca asteptam povesti,sa ne spui cum e in Romania,ce fac vevericii,cind ne intilnim[pup],alea alea...

 

Elena[hippi] si [copil]mademoiselle Amelie-Boubouid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rayuid="red">, las' ca Amelie tot frumoasa e si ciopartita! (ca si Lucas al meu de altfel, si el e frumos, chiar daca nu e tuns uniform [:)]) Apropo - acum ca i-am scris numele, mi-am dat seama ca tu nu ii mai zici pe nume la printesa ta. Vezi ca Bubu ramane, pana se marita si e pacat de asa nume frumos - Amelie - sa nu-l folositi (sper ca nu te superi, ca am indraznit... [pup])

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy, pe unde esti. Nu ai mai scris de la 4 PM. Oare e semn ca ai nascut???? Oare tati a sosit in timp util???

 

Simo, sa stii ca nu ma supar ca-ti spui parerea; doar de asta am intrebat. Eu ii pun lui Stefan sare in mancare, chiar daca o fac numai pt el. Deja a trecut de un an si nu mai avem interdictii in acest domeniu; si sa stii ca am observat diferenta: ii place mai mult cand e sarata. Am mai descoperit o asemanare intre Lucas si Stefan: nu le place la tuns. Doamne, ce scandal a mai facut si Stefan si ce ne-am transpirat cu totii pana s-a incheiat procesul!

 

Le-am intrebat si pe fetele de la Cj si parerea e aceeasi si e in unanimitate: Tache Andrei. Deci, stiti voi ce stiti. Cred ca asa o sa ramana. Ar mai fi varianta sa ma razgandesc la nume, dar daca raman la aceste nume ordinea va fi asta : Andrei-Cristian.

Multumesc ca v-ati dat cu parerea. M-ati ajutat mult.

 

Doamne, ce curioasa sunt de Mickyyy. Sper ca e bine. Tin pumnii.

[pup]

 

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [gravi] (27 sapt.)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

O poveste de sufletid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[colegi] ma bag si eu la voi...Mickyyyid="red"> sper ca esti bine, tin pumnii sa ai nastere usoara[pup][flo]

 

Rayuid="red"> daca tot nu mai dai pe la pestisori ma bag eu aici la voi sa-ti spun cit de dulce gagalice ai!!!!e o bombonica de fetita[pup] sa ne vizitezi la pestisori, bine???

 

pupicei la mamici, bebici si tatici[;)]

 

 

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyid="orange">, ai nascut? Ce s-a intamplat de nu ai mai scris?

Simoid="orange">, eu ii dau exact cum gatesc pentru noi, deci nu ii mai dau nesarat, mananca orice. Evit sa ii dau dulciuri sau chestii indulcite, asta pana o sa pot sa il tin deoparte de asa ceva.

L-am tuns si eu pe Tudor azi, a iesit cam ciopartit si el ca a fost un maraton prin casa, dar merge, sa nu ii fie asa de cald. Aici e foarte cald, oare cum e in Baia Mare, Alona?

 

Tudorel

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

N-am nascut mai, va anuntam eu daca nasteam, macar un sms acolo si tot va trimiteam!

Azi o sa-l sun pe doctor sa-i fac o vizita sa vad ce si cum e cu bebe, cat mai are de gand sa stea la caldurica, pentru ca desi n-am nascut pana acum, contractii tot am avut de ieri pana azi. Si azi-noapte m-am trezit de vreo 2 ori cu burta pietroi. Insa repet, sunt neregulate, asa ca inca nu e de nascut!

Merci ca va ganditi la mine [pup], da' io's experta in alarme false si asteptari inutile, vorba Elenei, cand a fost s-o nasc pe Malina, toata lumea nastea, numai noi 3 tot stateeeeeam si asteptam si nimic, atunci am depasit cu o saptamana termenul, acum m-as mira sa fie cu o saptamana mai repede, desi orice e posibil!

Hai ca am fugit....vedeti ce matinala sunt?! Am fost sa-mi duc soacra la microbuz si-acum ma duc sa-mi trezesc barbatu ca tre sa plece la scarbiciu.

Zbye...pupici si-o zi buna, iar daca cumva o sa ma opreasca doctorul azi la spital, sigur va anunt, am cateva telefoane de-ale voastre bagate in agenda, asa ca oi nimeri sa butonez eu un sms printre contractii[:D]!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (39 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miky ma grabesc sa scriu ca sa-ti urez nastere usoara daca o fi sa te opreasca astazi. [flo][flo][flo]ma gandeam ca ai fost asa de grabita ca am ratat anuntul in direct. [bang] eu daca am nascut provocat nu stiu cum e sa stai asa sa astepti.

 

clau nu ne-am hotarat ce fel de jaluzele sa punem verticale orizonatle, perdele + draperie, obloane exterioare. tre sa vedem si preturile. oricum numai perdea nu merge in nici un caz[:D]

 

rupich hai nu ne mai tine pe jar, spune-ne si noua ca ti-a zis dr.

 

elena spuer apartamentul. sa fiti sanatosi si fericiti. abia astept sa-l vad si eu pe al nostru asa, sa ne linistim si noi. si ce plete lungi are Amelie [olala][olala]

 

mariana felicitari. si mie parca mi-a placea al doilea baiat. stiu o doamna cu noi in bloc cu 3 baieti si zicea mama ca este o rasfatzata. sanatos sa fie. si pune poze cu tunsulica sa ne inspiram si noi.

 

 

Mihaitza are nevoie de noiid="size4">id="red">

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004) povestea nasteriiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...